Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 107936
Data oferty: 12.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pośrednik finansowy
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: sprzedaż i promocję produktów: ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, kredyty, konta; sprzedaż według nowych innowacyjnych standardów sprzedaży; pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług; sprzedaż produktów finansowych; obsługę posprzedażową Klientów; przygotowywanie indywidualnych rozwiązań z zakresu finansów dla Klientów; udział w akcjach marketingowych; sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług; kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Profil kandydata: wykształcenia min. średniego; doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta; umiejętności sprzedażowe; mile widziane doświadczenie w obszarze finansów; pomysłów na pozyskanie nowych Klientów; bardzo dobrej organizacji pracy; umiejętności bardzo dobrej obsługi Klienta (badanie potrzeb, dopasowanie oferty, obsługa posprzedażowa); bardzo dobrych zdolności komunikacji; łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji biznesowych; samodzielności w działaniu. Oferujemy: pracę w stabilnej instytucji finansowej; atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży; możliwość awansu; kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy; udział w nowym innowacyjnym programie sprzedaży; możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych. CV prosimy przesyłać na adres: biuro@yourfinance.eu Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Pracodawca: Your Finance
Kontakt:
Telefon:
Email: biuro@yourfinance.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 107935
Data oferty: 11.6.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Oferujemy prace w 3 krajach w Uni Europejskiej (5 miast do wyboru) Kraj: Netherlands (Amsterdam) Kraj: Germany (Berlin, Dortmund, Frankfurt) Kraj: England (Londyn). Glownie poszukujemy osob do Niemiec do pracy bez doswiadczenia. mile widziane OSOBY W wieku: 18-65. Z uwagi na nowo powstale magazyny w w/w MIASTACH firma Cadbury zatrudni 75 osob od zaraz, bez znajomosci jezyka obcego. Informacje na temat firmy dla osob ktore sa zainteresowane wyjazdem i chca wiedziec wiecej szczegolow ponizej zamieszczamy krotka notke !!! Cadbury - znane przedsiebiorstwo zajmujace sie produkcja slodyczy oraz napojów. Siedziba firmy znajduje sie w Londynie w Wielkiej Brytanii przy produkcji ciastek bez znajomosci jezyka obcego – oferta równiez dla par (wspólne zakwaterowanie gwarantowane) mozliwosc pracy od zaraz. Nie wymagamy kwalifikacji oraz doswiadczenia. Stanowisko: pracownik produkcji (POMOCNIK PAKOWACZ, OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO) Do zadan pracownika bedzie nalezala praca na linii produkcyjnej przy wsparciu produkcji. Wymagania podstawowe: - dobry stan zdrowotny!!!! - silna motywacja i dyspozycyjnosc do pracy na okres minimum 3 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia kontraktu na stale !!! - elastycznosc i umiejetnosc wspólpracy w grupie Mozemy zagwarantowac wspólna prace oraz zakwaterowania dla par!!!!! Pracodawca oferuje: - legalne zatrudnienie, stawka min. 8, 00 eur/h netto - 9, 79/h brutto - zakwaterowanie bezplatne - ubezpieczenie niemieckie - bezplatny transport do pracy - opieke polskich koordynatorów - pomoc w uzyskaniu konta, oraz zasilkow rodzinnych JEZELI JESTESCIE ZAINTERESOWANI PANSTWO OFERTA PRACY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z KIEROWNIKIEM KADR ; +44 788 108 5541.
Pracodawca: cadbury
Kontakt:
Telefon:
Email: cadbury@onet.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107934
Data oferty: 09.6.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Adecco uk - siedziba wielka brytania - jest Agencja zatrudnienia (certyfikat nr 8517). Dla naszego Niemieckigo partnera, jednego z najwiekszych w Berlinie, poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (miejsce pracy: okolice Berlina, Duisburg) Osoby zatrudnione na tym stanowisku beda wykonywaly ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoców i warzyw, proste prace magazynowe). NASZE WYMAGANIA: - pelnoletnosc - dyspozycyjnosc na minimum 3 miesiace - komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego - stan zdrowia umozliwiajacy wykonywanie prac fizycznych - niekaralnosc - silna motywacja do pracy - zatrudniamy równiez UCZNIÓW I STUDENTÓW na minimalny okres 10 tygodni z wazna legitymacja OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie (do 13,54 euro/h) - szkolenie wstepne przed podjeciem pracy bezplatne - prace w przyjaznej atmosferze pod stala opieka polskich koordynatorów - legalne zatrudnienie zgodne z niemieckim kodeksem pracy ABU/CAO - zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport (przez caly okres pobytu) - mozliwosc rozwoju zawodowego (szkolenia zawodowe i jezykowe) - mozliwosc wyjazdu równiez dla par - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku NIEMIECKO ANGIELSKIM, nalezacej do organizacji NBBU Jak aplikowac Wielka brytania - polskojezyczna obsluga Zainteresowanych prosimy !!!kierowac zgloszenia telefonicznie!!! +44 781 0687 887 +44 788 108 554 w jezyku polskim pomoc !!! Bridge House, 4 Borough High St London Alexanderstraße 7 Berlin, Germany
Pracodawca: adecco
Kontakt:
Telefon:
Email: adecco@op.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107933
Data oferty: 07.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: pracownik do wykonczenia nowego domu, do wnetrza domu
Miejsce zatrudnienia: Göttingen
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: nie konieczne, chetnie niemiecki
Obsługa komputera: nie konieczna
Uwagi: Szukamy pracownika do wykonczenia nowego domu,do wnetrza domu, ewentualnie do prac na zewnatrz jak zrobienie progöw przed domem, wylanie fundamentu dla szopy w ogrodzie i ustawienie gotowej szopy, drewnianej na fundamencie. W wewnatrz domu sa do zrobienia takie prace jak: kladzenie plytek na podlogi i sciany, polozenie paneli na podlogach, wstawienie drzwi wewnetrznych,malowanie scian z poprzednim ugruntowaniem, ewentualnie przed polozeniem gruntu drobne szpachlowanie i montaz urzadzen sanitarnych. Röwniez potrzebujemy osobe ktöra pomoze lub sama zamontuje nam kuchnie w nowym domu po pracach w wewnetrznych.ewntualnie doszedl by do tych prac taras i drozki na zewnatrz domu. Zalezy to od temperatury na zewnatrz. Dom ma okolo 190 mq.Pracownika potrzebujemy na okres zimy, od pöznej jesieni tak od listopada. Dokladnego terminu nie znamy poniewaz zalezy on od terminu wykonczenia domu przez firme budowlana na stan techniczny. Praca na dobre dwa miesiace, ewentualnie na dluzej. Wyzywienie, nocleg i dobra zaplata gwarantowana. Poslugiwanie sie jezykiem niemieckim niekonieczne, ale mile widziane.Forma zatrudnienia do ustalenia, ubezpieczenie mozliwe.Chetnie poszukukujemy stolarza ze "zlota raczka", ale niekoniecznie. Prosimy o powazne oferty na adres mailowy na poczatku. Dziekujemy. I.S.
Pracodawca: Ingrid Semrau
Kontakt: Ingrid Semrau
Telefon: 0049511378155
Email: i.semrau@t-online.de
Adres internetowy:


Numer oferty: 107932
Data oferty: 05.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Administrator / ka grupy na facebooku. Mozliwość zatrudnienia osób na umowę zlecenie lub o dzieło. Elastyczne godziny pracy. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe. Wymagania: komunikatywność, sumienność, zdyscyplinowanie. Praca od zaraz. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: oferta24pl@wp.pl
Pracodawca: Anna Nowicka
Kontakt:
Telefon:
Email: Modna19881231@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107930
Data oferty: 03.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pracownik pralni
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski - znajomość dobra
Obsługa komputera:
Uwagi: Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku: PRACOWNIK PRALNI Wymagania niezbędne: - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kategorii B - dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy od zaraz - mile widziane osoby młode - mile widziani studenci Osoby spełniające warunki prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail opole@iflexs.pl w temacie wpisując „pracownik pralni”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz.U. 1997 nr 133, poz.883).” Oferta pracy tymczasowej PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK ! Anglia, Holandia, Niemcy, Belgia, Dania, Norwegia ZAPRASZAMY IFlexS Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniu pracowników do krajów UE.
Pracodawca: Iflexs
Kontakt:
Telefon:
Email: opole@iflexs.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107929
Data oferty: 02.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym dokładność, dobry wzrok
Pracodawca: A-trybut
Kontakt: Adam
Telefon: 728430919
Email: adam.madzielewski@a-trybut.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 107928
Data oferty: 02.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: psychologów art terapii
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Szukam psychologów art - terapii dla pracy w szkole dzieł sztuki z dziećmi i dorosłymi.
Pracodawca: Galitsyna Art Group
Kontakt: Julia
Telefon: +48881316427
Email: art4show.tetiana@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107927
Data oferty: 02.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pedagog do prowadzenia warsztatów artystycznych
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: GalitsynaArt Group
Kontakt: Julia
Telefon: +48881316427
Email: art4show.tetiana@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107926
Data oferty: 01.6.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca przy ankietach, praca dodatkowa, chałupnicza. Szukasz pracy ? Własnie ją znalazłeś. Potrzebujemy osób do wypełniania płatnych ankietach. Więcej szczegółów na stronie.
Pracodawca: Zarabianie przez internet
Kontakt:
Telefon:
Email: aktore_k@wp.pl
Adres internetowy: szybkiedolary.cba.pl


Numer oferty: 107925
Data oferty: 30.5.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kasjer-sprzedawca
Miejsce zatrudnienia: NOWE BABICE
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: PODSTAWA
Uwagi: SZUKAM OSOBY DYSPOZYCYJNEJ. PRACA ZMIANOWA W GODZ. 5:40-23:30. OD JUŻ!!!
Pracodawca: PHU VENUS
Kontakt: MAŁGORZATA
Telefon: 881-294-321
Email: mstepien66@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107924
Data oferty: 29.5.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Spawacz
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy spawaczy: -131-135-136-311 -311 autogeen -141 RVS stal nierdzewna
Pracodawca: DON uitzengroep
Kontakt:
Telefon:
Email: EvaRecruiting@donbv.nl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107923
Data oferty: 28.5.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Prestige Recruitment Specialists Ltd.
Kontakt:
Telefon:
Email: gbida@prestige-recruitment.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107922
Data oferty: 28.5.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Asystent/ka administracji
Miejsce zatrudnienia: Gliwice
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski lub niemiecki komunikatywnie
Obsługa komputera: znajomość MS Office
Uwagi: Asystent/ka administracji Miejsce pracy: Gliwice Region: śląskie Opis stanowiska: Główne zadania: • wsparcie administracyjne w zakresie organizacji i rozliczeń podróży służbowych Pracowników oraz prowadzenia podstawowej dokumentacji kadrowo-płacowej • prowadzenie przydzielonych ewidencji, przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu • archiwizacja dokumentacji • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Wymagania: • wykształcenie min. średnie • dobra znajomość pakietu MS Office • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym • sumienność, rzetelność, chęć nauki i rozwoju • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej • prawo jazdy kategorii B Oferujemy: • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy) • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole CV prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@qt-swiss.eu wraz z podaniem numeru referencyjnego A/G/05/2014. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Pracodawca: RW Swiss Automation Sp. z o.o.
Kontakt: Patrycja Łopacińska
Telefon:
Email: rekrutacja@qt-swiss.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 107921
Data oferty: 28.5.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: budowlaniec
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnię murarzy, zbrojarzy, cieśli szalunkowych, ekipy. Praca na terenie Wrocławia tel. 71 348 23 59 w godz 8-16 Pozdrawiam Artur Mazur
Pracodawca: Arpol
Kontakt: Artur
Telefon: 71 348 23 59
Email: arpol@arpol.wroc.pl
Adres internetowy: arpola.pl


Numer oferty: 107920
Data oferty: 28.5.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Asystent Sprzedaży- Optyk
Miejsce zatrudnienia: Solec Kujawski
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy osobę z Solca Kujawskiego do pracy w salonie optycznym w Solcu Kujawskim na stanowisko asystent sprzedaży. Jeżeli jesteś osobą samodzielną i kreatywną, zaangażowaną w wykonywaną pracę to być może czekamy właśnie na Ciebie. Oferujemy pracę w młodym i ambitnym zespole, z ludźmi dla których praca stała się nie tylko obowiązkiem ale też pasją. Wierzymy w tworzenie takiego środowiska pracy, gdzie wszyscy będą mogli doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nowe kwalifikacje. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie m. in. : - prowadzenie sprzedaży w salonie, - współpraca ze specjalistami i lekarzami, - prowadzenie dokumentacji sprzedażowej firmy. Więc jeśli jesteś osobą komunikatywną, masz co najmniej średnie wykształcenie, zdolności manualne, umiejętność obsługi komputera, prawo jazdy kat. B to nie czekaj i aplikuj do nas. Wymagane dokumenty: - CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dokumenty należy przesyłać pod adres mailowy.
Pracodawca: Centrum Optyczno-Okulistyczne Gollus
Kontakt:
Telefon: 52 3871818
Email: optyk_solec@o2.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107919
Data oferty: 27.5.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracownik sklepu internetowego. 24 zł / na godzinę. Obsługa klienta. Wysyłka zamówień. Praca online. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: nowicka67@wp.pl
Pracodawca: Anna Nowicka
Kontakt:
Telefon:
Email: nowicka67@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107918
Data oferty: 27.5.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kierowca C+E
Miejsce zatrudnienia: Gdańsk
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: CE
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku outsourcingu HR, Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: kierowca C+E nr ref. 57982 wymagania: - prawo jazdy C+E - uprawnienia na przewóz rzeczy - uczciwość i pracowitość - doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kat. C - minimum 6 miesięcy mile widziane: - uprawnienia HDS - cyfrowa karta kierowcy obowiązki: - transportowanie ładunku we wskazane miejsce - dbanie o powierzony samochód - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w firmie oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie podstawowe + system premiowy - 2-zmianowy system pracy ; 6:00-14:00, 14:00-22:00 - zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku opis dodatkowy: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: gdansk@pl.randstad.com W temacie maila należy podać nr. ref.: 57982 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm." Prosimy też o składanie aplikacji poprzez rejestrację na stronie www.randstad.pl Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) Numer referencyjny: 57982
Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.
Kontakt: filip.stachak@randstad.pl
Telefon: 58 326 21 10
Email: gdansk@pl.randstad.com
Adres internetowy: http://www.randstad.pl/


Numer oferty: 107917
Data oferty: 26.5.2014
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Konsultant Call Center
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Konsultant Call Center - telefoniczna i mailowa obsługa Klienta. Obowiazki: dobra znajomość zasad ortografii i gramatyki, odporność na stres. Dobre warunki pracy. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Wynagrodzenie od 18 do 23 złotych za godzinę pracy. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: jan4kuncewicz@wp.pl
Pracodawca: Anna Nowicka
Kontakt:
Telefon:
Email: jan4kuncewicz@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107916
Data oferty: 26.5.2014
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: opiekunka/un
Miejsce zatrudnienia: teren Niemiec
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera: nie
Uwagi: LEGALNA PRACA DLA OPIEKUNEK(ÓW) Z CAŁEJ POLSKI DO OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC GWARANTUJEMY: -najkorzystniejszą formę legalnego zatrudnienia; umowę o pracę -ubezpieczenie EKUZ -formularz A1 -odprowadzanie składek zdrowotnych , emerytalnych i rentowych do ZUS -darmowy transport do miejsca pracy -atrakcyjne wynagrodzenie(od 800 do 1300 euro netto miesięcznie) -stały kontakt z biurem podczas pracy za granicą oraz wsparcie -koordynatora -indywidualne podejście do każdego pracownika -nie pobieramy opłat za znalezienie pracy więcej znajdziecie Państwo na : www.pfege-care.com
Pracodawca: Pflege-care
Kontakt: Andrzej Koza
Telefon: + 48 602 256 142
Email: kontakt@pflege-care.com
Adres internetowy: www.pflege-care.com«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA