Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 108185
Data oferty: 23.6.2015
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca dla spawacza MAG w Leinefelde - Worbis (Turyngia): Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -aktualny certyfikat MAG -doświadczenie zawodowe minimum 2-letnie -własny transport -prawo jazdy kat.b Wymagane dokumenty: -cv po polsku lub niemiecku -ksero certyfikatu MAG Zakres prac: -spawanie konstrukcji stalowych Oferujemy: -umowę o pracę z pracodawcą niemieckim na czas nieokreślony -zarobek - 10 € / brutto / h + 10.22 € /dieta za każdy przepracowany dzień -zakwaterowanie Kontakt: Mobile:728983628
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 6838884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108184
Data oferty: 23.6.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: malarz-tapeciarz Niemcy
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca dla malarzy w Niemczech: Wymagania: -komunikatywna znajomość języka -doświadczenie zawodowe minimum 2 lata -absolutna niezawodność -zdolność do samodzielnej pracy -własny transport -prawo jazdy kat b oferujemy: umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 9 Euro /netto/h+ zakwaterowanie pracę na dłuższy czas Proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail:cemjol@interia.pl z dopiskiem malarz Niemcy tel:68 3884453
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 6838884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108183
Data oferty: 19.6.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Miejsce zatrudnienia: Poznań
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji Praca Stała Miejsce pracy: Poznań Nr Ref.: PP/002/CII Zadania: Przygotowanie surowców i półproduktów do pakowania Ważenie i pakowanie porcji surowców i półproduktów do opakowań jednostkowych Pakowanie opakowań jednostkowych do kartonów zbiorczych Przewożenie opakowań, odwożenie wyrobów gotowych z/do magazynu Wymagania: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie) Mile widziane doświadczenie w innych zakładach branży spożywczej Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w warunkach chłodniczych Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat Wynagrodzenie stałe plus premie Praca w systemie 3-zmianowym Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: izabela.cieluch@manpower.pl Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.
Pracodawca: Manpower
Kontakt:
Telefon:
Email: izabela.cieluch@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108182
Data oferty: 16.6.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - część etatu
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Miejsce zatrudnienia: Dąbrowa Górnicza
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy mężczyzn na stanowisko Pracownik Produkcji. Wymagania: - uprawnienia na wózki widłowe - aktualna książeczka zdrowia z sanepidu.
Pracodawca: GTX HANEX PLASTIC Sp. z o. o.
Kontakt: Agnieszka Markiewicz
Telefon: 734420833
Email: a.markiewicz@hanex.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108181
Data oferty: 29.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pełnomocnik
Miejsce zatrudnienia: warmińsko-mazurskie, podlaskie
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER Jarosław Wieliński; Oddział Olsztyn. Kancelaria Prawno - Finansowa LIDER działa na rynku odszkodowawczym od 2008 roku. Podstawą naszego działania jest etyka. Wykazujemy się wysokim poziomem empatii. Wszystkie sprawy, które prowadzimy w imieniu klientów są przez nas traktowane z najwyższą starannością, czego dowodem może być fakt, że do tej pory wygraliśmy każdą , która znajdowała swoje rozstrzygniecie w Sądzie. Działamy skutecznie. Opis stanowiska: Pełnomocnik jest naszym przedstawicielem w terenie. Do jego obowiązków należy : - pozyskiwanie nowych Klientów dla kancelarii w regionie - przygotowanie podstawowej dokumentacji odszkodowawczej - przesłanie jej pocztą do Kancelarii Czas pracy - w dowolnych godzinach. Wymagania: - wysoka kultura osobista - zdolności interpersonalne, - umiejętność realizacji celów zawodowych, - doskonała organizacja czasu pracy, - prawo jazdy kat. B - w okresie próbnym własny samochód Oferujemy: - stałe zatrudnienie i wysokie premie prowizyjne, - wyjątkowy system szkoleń ( indywidualny coach), - możliwości rozwoju kariery, - po okresie próbnym samochód służbowy. Prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kancelarie Prawno-Finansową LIDER z siedzibą w Zielonej Górze ul. Jędrzychowska 20 D."
Pracodawca: Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER Jarosław Wieliński
Kontakt: Dariusz Przestrzelski
Telefon: 530420977
Email: biuro.olsztyn.lider@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 108180
Data oferty: 27.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Spawacz/ Ślusarz
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: Język Niemiecki
Obsługa komputera: Tak
Uwagi: Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz/Ślusarz Miejsce pracy: całe Niemcy Nr ref.: SS/PS/Ł Zadania: • spawanie zbiorników i urządzeń • łączenie elementów ze stali i metalu za pomocą różnych procesów spawania • spawanie ścian z blach i rur • spawanie cienkich blach metalowych • montaż kompleksowych systemów lub instalacji rurowych, zbiorników i urządzeń • spawanie blach i elementów metalowych • prace spawalnicze przy karoserii samochodów • spawanie konstrukcji stalowych • linie spawalnicze • spawanie zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej • spawanie rur mostów i rurociągów • łączenie rur i elementów metalowych za pomocą spawania • produkcja metalowych ram, struktur i rurociągów • czytanie rysunków i planów montażu spawania • przygotowywanie elementów konstrukcyjnych • obróbka, docinanie, spawanie, szlifowanie elementów Oczekiwania: • min. wykształcenie średnie • mile widziany dyplom szkoły zawodowej lub certyfikaty ukończenia kursów • znajomość metod spawalniczych: Mig(135)/Mag(136)/Tig(141) • doświadczenie w obróbce elementów konstrukcyjnych • umiejętność precyzyjnej obróbki elementów ze stali • doświadczenie na podobnym stanowisku • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym • prawo jazdy kategorii B + mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem • motywacja do podjęcia pracy za granicą • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec • gotowość wyjazdu od zaraz • elastyczność • umiejętność pracy w zespole Nasz Klient oferuje: • wynagrodzenie zapewnione według niemieckiego, prawnie ustalanego taryfikatora (BZA-DGB-Tarif-Struktur) • umowa o pracę, na czas nieokreślony • możliwość zakwaterowania • opieka koordynatora na miejscu Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Pracodawca: Human&Hunter
Kontakt: Pamela
Telefon: 42 684 01 89
Email: konsultant@human-hunter.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108179
Data oferty: 27.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Hydraulik
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnię Hydraulika z min 2 letnim doświadczeniem, który ma jakieś pojęcie o hydraulice Tomek 501256223
Pracodawca: Usługi Hydrauliczne
Kontakt:
Telefon:
Email: joanna.wojtczuk@op.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108178
Data oferty: 25.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.niemieckim
Miejsce zatrudnienia: Bydgoszcz
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Niemiecki
Obsługa komputera: podstawowa
Uwagi: Lider w branży usług informatycznych poszukuje osób mówiących płynnie po niemiecku do wsparcia klienta niemieckojęzycznego. Zadania: Telefoniczne wsparcie klienta Zdalne rozwiązywanie zgłoszeń Klienta Udział w międzynarodowych projektach Wymagania: Chęć w rozwoju w IT Znajomość języka niemieckiego Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów Umiejętność pracy w grupie Orientacja na rozwijanie kompetencji i podejmowanie wyzwań Mile widziane doświadczenie w customer service/help desk Oferujemy: Pracę w międzynarodowym środowisku, Konkurencyjne wynagrodzenie Pakiet relokacyjny Prywatną opiekę medyczna, Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz intensywne szkolenia i programy rozwojowe.
Pracodawca: Experis ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: monika.lubienska@pl.experis.co
Adres internetowy:


Numer oferty: 108177
Data oferty: 23.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: produkcja foteli do Audii
Miejsce zatrudnienia: Neuenburg
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca przy produkcji foteli do samochodów AUDI A3, A4 w Neueburg (Bademia – Wirtembergia): Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -wiek – max. 40 lat -własny transport -prawo jazdy kat.b Wymagane dokumenty: -cv po niemiecku – lebenslauf Oferujemy: -umowę o pracę z pracodawcą niemieckim na czas nieokreślony -zarobek – 1300 € / netto / miesiąc -po trzech miesiącach podwyżkę -pracę w systemie III - zmianowym -zakwaterowanie Kontakt: tel:68 3884453 Kontakt:728983628 Proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail:cemjol@interia.pl z dopsikiem produkcja foteli
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 6838884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108176
Data oferty: 20.5.2015
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zagraj w serialu! Casting. 20-30 zł / h. Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu "od kuchni", przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w TV, szukamy AMATORÓW, bez względu na wiek, aparycję czy płeć.
Pracodawca: Kasia Sikora
Kontakt:
Telefon:
Email: wawrzynowicz@geumail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 108175
Data oferty: 19.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Masażystla
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Studio Dewi
Kontakt:
Telefon:
Email: praca@salondewi.pl
Adres internetowy: salondewi.pl


Numer oferty: 108174
Data oferty: 18.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Monter Instalacji wentylacji
Miejsce zatrudnienia: Luboń koło Poznania
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Inter-Optima Sp. z o.o.
Kontakt: Iwona Jakub
Telefon: 618994640
Email: biuro@inter-optima.pl
Adres internetowy: www.inter-optima.pl


Numer oferty: 108173
Data oferty: 15.5.2015
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca ds.Ubezpieczeń
Miejsce zatrudnienia: Rzeszów
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Oferujemy: •Wdrożenie i przygotowanie do zawodu; •Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonych agentów ubezpieczeniowych; •Preferencyjny system finansowego wsparcia w pierwszych miesiącach pracy; •Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym prowizje, premie, nagrody; •Elastyczny czas pracy; •Smaczną kawę o poranku. Zakres obowiązków: •Przygotowanie ofert i zawieranie umów ubezpieczenia; •Doradztwo i fachowa pomoc w wyborze właściwego produktu ubezpieczeniowego; •Powiększanie bazy klientów ; •Budowanie relacji opartych na zaufaniu i profesjonalnym działaniu Wymagania: •Niekaralność;
Pracodawca: Centrum Ubezpieczeniowo Finansowe Promesa s.c.
Kontakt: Bogusława Sierżęga
Telefon: 017 852 22 44
Email: promesa@agencja.allianz.pl
Adres internetowy: www.allianz.pl


Numer oferty: 108171
Data oferty: 13.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: spawacz 135 Niemcy
Miejsce zatrudnienia: Erfurt
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera: nie wymagane
Uwagi: Dla naszego klienta poszukujemy spawaczy 135 /mogą być pary osób/do pracy w okolicach Erfurtu wymagania: znajomość języka niemieckiego/lub w parze jedna z osób komunikuje sie w języku niemieckim/ certyfikat metody 135-aktualny doświadczenie minimum 2 lata w spawaniu konstrukcji prawo jazdy + samochód/na parę jedna osoba/ oferujemy: umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 10 Euro/brutto/h + 10, 22 diety dziennej zakwaterowanie pokrywa pracodawca możliwośc nadgodzin praca na dłuższy czas osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail: cemjol@interia.pl z dopiskiem spawacz 135 Niemcy tel:68 3884453
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 6838884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108170
Data oferty: 09.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: hydraulików,elektryków oraz malarzy do Niemiec
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca dla hydraulików,elektryków oraz malarzy-tapeciarzy w Niemczech: Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -wykształcenie zawodowe -doświadczenie minimum 3-letnie -własny transport -prawo jazdy kat.b Wymagane dokumenty: -cv po niemiecku – lebenslauf -ksero ukończonej szkoły lub dyplomu mistrzowskiego Oferujemy: -umowę o pracę z pracodawcą niemieckim -zarobek – 12.30 € / brutto / h + 9 € / netto / h (dieta) -stabilne miejsce pracy z możliwością rozwoju Posiadamy też pracę na ternie wschodnich Niemiec dla osób z terenów zachodniej Polski Kontakt: tel:68 3884453 Proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail:cemjol@interia.pl z dopiskiem np.hydraulik wschodnie Niemcy
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 6838884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108169
Data oferty: 08.5.2015
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: doradca ds rynku nieruchomosci
Miejsce zatrudnienia: Swidnica, Swiebodzice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zapraszamy do współpracy uczniów i studentów do 26 roku życia ze Świebodzic, Świdnicy i okolic. Praca w terenie, działania wspomagające sprzedaż i najem nieruchomości. Oferujemy: Nienormowany czas pracy, Służbowy telefon, Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy, Szkolenie CV prosimy o wysyłanie na adres biuro@m3-swidnica.pl
Pracodawca: M3 nieruchomosci Sp. z o.o.
Kontakt: Beata Nowak
Telefon: 887-338-003
Email: biuro@m3-swidnica.pl
Adres internetowy: www.m3-swidnica.pl


Numer oferty: 108168
Data oferty: 08.5.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: konserwator terenów zielonych
Miejsce zatrudnienia: województwo kujawsko-pomorskie
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnię osoby z wykształceniem lub umiejętnościami praktycznymi potrzebnymi do zakładania ogrodów ozdobnych i ich pielęgnacji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 601 676 148 w godzinach od 19 do 21.
Pracodawca: Zakładanie ogrodów
Kontakt: Grzegorz Dębowski
Telefon: 601676148
Email: grzegorzjd@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108165
Data oferty: 04.5.2015
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Tokarz / Programista CNC
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Eurotemp Polska Sp. z o.o.
Kontakt: Agnieszka Spretke
Telefon: 609355691
Email: aspretke@eurotemp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108164
Data oferty: 30.4.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ślusarzy oraz spawaczy do Niemiec
Miejsce zatrudnienia: Leinefelde
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera:
Uwagi: dla naszego klienta poszukujemy ślusarzy i spawaczy do Niemiec / Leinefelde/rozpoczęcie projektu od 18.05.2015 r. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego/dla ślusarzy bezwzględnie/ certyfikat 135/tylko aktualny certyfikat/ dla spawaczy doświadczenie minimum 2 lata oferujemy: umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 10 Euro/brutto/h + 10 ,22 diety dziennej zakwaterowanie pokrywa pracodawca pracę na dłuższy czas Proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail:cemjol@interia.pl z dopiskiem spawacz albo ślusarz Niemcy tel:68 3884453
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 6838884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108163
Data oferty: 29.4.2015
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Konserwator zakładu mięsnego - Belgia
Miejsce zatrudnienia: Belgia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: Język angielski komunikatywny (flamandzki mile widziany)
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnimy osobę na stanowisko konserwatora w zakładzie mięsnym w Belgii. Praca polega m.in. na: konserwacji maszyn produkcyjnych, bieżących naprawach, nadzorze nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnej, usuwaniu awarii, utrzymaniu porządku na terenie zakładu (prace porządkowe). Osoba zatrudniona na tym stanowisku, jest obecna w zakładzie od chwili jego otwarcia do chwili jego zamknięcia w dniu pracy. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (język francuski, flamandzki mile widziane), aktualne zgłoszenie do polskiego ubezpieczenia zdrowotnego (zatrudniamy w naszej polskiej firmie), własny środek transportu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: belgia.rekrutacja@wp.eu
Pracodawca: Belgia Rekrutacja
Kontakt:
Telefon:
Email: belgia.rekrutacja@wp.eu
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA