Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 1748
Data oferty: 22.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kierowca C+E Irlandia tylko z komunikatywnym jezykiem angielskim!!!!
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Dublin
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: CE
Języki obce: Angielski - komunikatywnie
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego irlandzkiego klienta poszukujemy kierowcow z przynajmniej polrocznym doswiadczeniem w prowadzeniu ciagnika siodlowego z naczepa (w ostatnim okresie) oraz z komunikatywna znajomoscia jezyka angielskiego!!! Praca na terenie Irlandii, poczatkowa stawka godzinowa to EUR 13,20, po pol roku wzrasta do EUR 15,20 oraz pracodawca wyplaca jednorazowy bonus EUR 840. Gwarantowana ilosc godzin to 35-40, ale obecni pracownicy jezdza zdecydowanie wiecej, zarabiajac okolo EUR 800/900 tygodniowo. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz przeszkolenie z jazdy po lewej stronie. Kandydatow spelaniajacych wymagania, prosimy o przeslanie szczegolowego CV wraz z danymi kontaktowymi, opisujac przy kazdym miejscu zatrudnienia marki samochodow ciezarowych, jakie produkty byly przewozone, tonaz oraz przykladowe trasy, ktore byly pokonywane na adres mailowy marzenab@elr.ie . CV pozostawione w jezyku angielskim, znacznie przyspieszy proces rekrutacyjny. Wyjazd natychmiastowy, juz na poczatku grudnia, spotkanie rekrutacyjne w Warszawie odbedzie sie 29 lub 30 listopada. Obecnosc obowiazkowa!!!! ZATRUDNIENIE GWARANTOWANE PRZEZ PRACODAWCE!!!! NIE POBIERAMY ZADNYCH OPLAT ZA ZNALEZIENIE PRACY!!!!
Pracodawca: CPL Eastlink
Kontakt: Marzena Bartczak
Telefon: 022 533 62 66
Email: marzenab@elr.ie
Adres internetowy: www.elr.ie


Numer oferty: 1559
Data oferty: 21.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: murarza z działalnością gosp.
Miejsce zatrudnienia: Bonn (Niemcy)
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy kilku murarzy z działalnością. Zlecenie na terenie Niemiec (Bonn)- murowanie, budynki mieszkalne Wymagana jest własna działalność gospodarcza w Polsce lub w Niemczech, własny dojazd i podstawowe narzędzia. Zakwaterowanie zapewnione, dobre stawki, praca od zaraz. Kontakt +48 757719765, +48603790779, lub +491520462467, +4922249011071
Pracodawca: EXPATEAM
Kontakt: Waldemar Kosciukiewicz
Telefon: 075-7719765
Email: wk@ac.pl
Adres internetowy: www.expateam.com


Numer oferty: 1720
Data oferty: 21.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Tokarz CNC,Frezer CNC
Miejsce zatrudnienia: Ayr(Szkocja)
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Firma z Ayr(zachodnie wybrzeze Szkocji)zatrudni od zaraz CNC Millers i CNC Turners ze znajomoscia programowania w systemie Fanuc lub Heidenhein. -praca 3 dni po 12h w weekendy(piatek,sobota,niedziela) -mozliwosc nadgodzin w tygodniu tj. od poniedzialku do czwartku -wynagrodzenie brutto £9/h+nadgodziny -kontrakt na 6mies. z mozliwoscia przedluzenia -pomoc w znalezieniu tymczasowego zakwaterowania -pomoc w zalatwieniu formalnosci(Home Office,NIN,konto bankowe) Zainteresowanych prosimy o przeslanie szczegolowego CV w jezyku angielskim na ponizszy adres mailowy.
Pracodawca: Quay Personnel Ltd.
Kontakt: Marta
Telefon: +4401912760555
Email: marta@quaypersonnel.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 1747
Data oferty: 21.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Project Manager - Programista PHP
Miejsce zatrudnienia: Łódź
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski w stopniu komunikatywnym
Obsługa komputera: na poziomie programistycznym
Uwagi: Naszym klientem jest firma z branży IT. Firma świadczy usługi w zakresie tworzenia aplikacji na indywidualne zamówienia klienta oraz zajmuje się outsourcingiem informatycznym. Działa między innymi na rynku Wielkiej Brytanii, Niemiec i USA. Aktualnie w Polsce Nasz Klient planuje otwarcie nowy oddziału i w związku z tym poszukuje osoby, która będzie zarządzała projektami informatycznymi w noowotwartym biurze. Project Manager - Programista PHP (Łódź) Nr ref. 52/11/2006 Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: * Zarządzanie zespołem programistów * Projektowanie, koordynację i realizację projektów informatycznych * Stworzenie zespołu programistów w nowopowstałym biurze * Zarządzanie biurem firmy Od najlepszego Kandydata oczekujemy: * Biegłej umiejętności programowania obiektowego w PHP * Znajomość jednego innego języka projektowania obiektowego * Praktyczna znajomość technologii / bibliotek związanych z PHP * Znajomość środowiska LINUX * Umiejętność zarządzania projektami programistycznymi * Umiejętność korzystania z SVN i/lub CVS * Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników * Bardzo dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności Nasz klient oferuje: * Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę * Miłą atmosferę pracy * Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pracy programistycznej * Udział w ciekawych projektach * Aktywne uczestnictwo w projektach Open Source Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty. Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych.
Pracodawca: Milado - Centrum Rozwoju Personalnego
Kontakt: Adrian Wrociński
Telefon: 061 851 77 26
Email: rekrutacja@milado.com
Adres internetowy: www.milado.pl


Numer oferty: 1746
Data oferty: 20.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: obsługa klienta
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: wymagana
Uwagi: komunikatywność,dyspozycyjność
Pracodawca: PHU "Perox"
Kontakt:
Telefon: 0503316357(po16.00)
Email: anna.strzelczyk@vp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1745
Data oferty: 20.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: monter plyt kartonowo gipsowych
Miejsce zatrudnienia: Wien
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: MW Akustik Bau
Kontakt: Anna Malnowicz
Telefon: 00436648227706
Email: pasania@interia.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1744
Data oferty: 20.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Programista - Projektant
Miejsce zatrudnienia: Poznań
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski w stopniu komunikatywnym, mile widziany niemiecki
Obsługa komputera: poziom programistyczny
Uwagi: Naszym Klientem jest polski oddział niemieckiej firmy z siedzibą w Berlinie, który tworzy zintegrowane systemy informatyczne mające zastosowanie w przemyśle, biznesie oraz transporcie i logistyce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na kilka wolnych stanowisk: Programista - Projektant (Poznań) Nr ref. 50/11/2006 Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: * Tworzenie projektów programistycznych * Analizę wymagań klienta * Tworzenie dokumentacji i specyfikacji wymagań * Obsługę klienta w trakcie realizacji projektu Od najlepszego Kandydata oczekujemy: * Znajomości języków programowania C++/JAVA/J2EE * Znajomości zagadnień bazodanowych w tym SQL * Znajomości architektury wielowarstwowej * Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub odpowiedniego doświadczenia zawodowego * Znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Nasz klient oferuje: * Stałą pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie * Pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi. * Stałe wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy od realizowanych projektów Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty. Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych.
Pracodawca: Milado Centrum Rozwoju Personalnego
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja@milado.com
Adres internetowy: www.milado.pl


Numer oferty: 1743
Data oferty: 20.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Serwisu
Miejsce zatrudnienia: Poznań
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Naszym klientem jest poznańska firma dostarczająca kompleksowych rozwiązań związanych z zarządzaniem dokumentami. Aktualnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko: Pracownik Serwisu (Poznań) Nr ref. 53/11/2006 Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: * Obsługę klienta w zakresie serwisu i materiałów eksploatacyjnych * Naprawę kserokopiarek Od najlepszego Kandydata oczekujemy: * Umiejętności prowadzenia napraw kserokopiarek – wymóg konieczny * Doświadczenia w obsłudze klient * Komunikatywności i otwartości * Prawo Jazdy Kat.B Nasz klient oferuje: * Stałą pracę na zasadach umowy o pracę * Pracę w stabilnej firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem rynkowym Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert na adres: praca@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty. Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych.
Pracodawca: Milado - Centrum Rozwoju Personalnego
Kontakt: Adrian Wrociński
Telefon: 061 8-51-77-26
Email: rekrutacja@milado.com
Adres internetowy: www.milado.pl


Numer oferty: 1742
Data oferty: 20.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Informatyk
Miejsce zatrudnienia: Gliwice
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: Bardzo dobra
Uwagi: W związku z planowanym rozwojem Pionu rozwiązań CMMS (Maximo) poszukujemy do pracy 4 do 6 informatyków. Dotyczy to zarówno zatrudnienia absolwentów na etat jak i studentów 4 i 5 roku. Najistotniejsze oczekiwania: - wykształcenie informatyczne - umiejętności programistyczne - znajomość składni SQL - znajomość języka angielskiego - prawo jazdy Szczególnie zainteresowani jesteśmy osobami które wykażą sie znajomością (Oracle, MSSQL, Java).
Pracodawca: Aiut Invent Sp. z o.o.
Kontakt: Agnieszka Winiarczyk
Telefon:
Email: praca@aiut.com.pl
Adres internetowy: www.aiut.com.pl


Numer oferty: 1741
Data oferty: 20.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Aiut Invent Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 1740
Data oferty: 17.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Przedstawiciel Regionalny/Cała Polska Firma będąca właścicielem ogólnopolskiego serwisu INSIDE-ZONE poszukuje na terenie całego kraju lokalnych przedstawicieli handlowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę stałych i pozyskanie nowych klientów w podległym regionie i/lub na terenie całego kraju (np. mailing, serwisy branżowe). Zakres obowiązków: - pozyskiwanie klientów (reklamodawców i ogłoszeniodawców) na podległym terenie - prezentacja i promocja usług serwisu Wymagania: - znajomość obsługi komputera - stały dostęp do Internetu - umiejętność swobodnego poruszania się w Internecie - samodzielność w pracy - umiejętność prowadzenia rozmowy i negocjacji przez telefon i osobiście - wysoka kultura osobista Oferujemy: - współpracę na zasadzie umowy o dzieło w okresie probnym z mozliwoscia przejścia na etat - wynagrodzenie prowizyjne (później wynagrodzenie stałe + prowizje) - zdobycie doświadczenia w firmie branży marketingowo - reklamowej - możliwość pracy w różnych godzinach - praca w swoim miejscu zamieszkania bez wychodzenia z domu Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (zdjecie mozna doslac w pozniejszym terminie)oraz listu motywacyjnego na adres: praca@inside-zone.pl Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z poźn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pracodawca: Valkyrie-Studio
Kontakt: Anna
Telefon:
Email: praca@inside-zone.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1739
Data oferty: 17.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kierowca kat. D
Miejsce zatrudnienia: Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: D
Języki obce: dobra znajomość języka angielskiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy kierowców autobusów z dobrą znajomością języka angielskiego do pracy w Anglii. Doświadczenie mile widziane.
Pracodawca: DORADZTWO PERSONALNE STOLICA
Kontakt:
Telefon: 022 745 12 05
Email: konsultant@stolica.net.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1738
Data oferty: 15.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Programista PHP
Miejsce zatrudnienia: Grodzisk Wlkp./praca zdalna
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: bardzo dobra
Uwagi:
Pracodawca: Agencja Reklamowa Concepto
Kontakt: Dariusz Kowalski
Telefon: 502460581
Email: biuro@concepto.pl
Adres internetowy: www.concepto.pl


Numer oferty: 1737
Data oferty: 15.11.2006
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: roznosiciel ulotek i plakatów
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: księgarnia kapitałka
Kontakt:
Telefon:
Email: w.jezewski@kapitałka.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1736
Data oferty: 15.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kierowca
Miejsce zatrudnienia: Łódź
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww stanowisku proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: marketing@valdi.pl
Pracodawca: Valdi sp. z o.o.
Kontakt: Anita Dobies
Telefon: 606 794 250
Email: marketing@valdi.pl
Adres internetowy: www.valdi.pl


Numer oferty: 1201
Data oferty: 15.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: TELEANKIETER
Miejsce zatrudnienia: WARSZAWA
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: 1. Praca w godzinach 10.00 - 16.00 i 16.00 - 21.00 w siedzibie naszej firmy, w Warszawie, 2. Nie trzeba pracować codziennie, ankieterzy wybierają sobie dni pracy (w tym weekendowe) 3. Ze względów formalnych nie zatrudniamy bezrobotnych zarejestrowanych w Urz. Pracy 4. Płatność motywacyjna: od ankiety, w przeliczeniu na godzinę ok. 8-10 pln brutto 5. Wykształcenie minimum średnie 6. Miła aparycja 7. Doskonała dykcja i przyjemny głos 8. Tylko osoby niepalące. 9. Biuro przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Pracodawca: ARC Rynek i Opinia sp. z o.o.
Kontakt: Przemysław Mielczarek
Telefon: (22) 584 85 25
Email: przemek.mielczarek@arc.com.pl
Adres internetowy: www.arc.com.pl


Numer oferty: 1735
Data oferty: 14.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kelnerki ,barmanki ,kucharze
Miejsce zatrudnienia: cypr
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy osob na stanowiska: kelnerka /kelner barmanka/barman kucharz, pomoc kuchenna, pomoc domowa , fryzjerki, kosmetyczki osob do pracy w hotelach Wymagania :doswiadczenie, znajomosc jezyka angielskiego Minimalne wynagrodzenie to 350 funtow cypryjskich w zaleznosci od stanowiska wynagrodzenie moze byc wyzsze. Poszukujemy osob odpowiedzialnych , pewnych siebie, chcacych podjac prace za granica,
Pracodawca: savva pol.firm
Kontakt:
Telefon: 86703667
Email: laifgirl21@yahoo.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1734
Data oferty: 14.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca Finansowy
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Nie
Obsługa komputera: Tak
Uwagi: Chcesz Pracować dla Międzynarodowej Firmy Finansowej, jesteś osobą: - kreatywną, komunikatywną do tego charakteryzujesz się obowiązkowośćią i sumiennośćią. Oferujemy: - pracę w międzynarodowje instytucji finansowej - kompleksowe szkolenia i rozwój zawodowy - pracę stałą lub dodatkowa. - wysokie zarobki Wymagania: min. średnie wykształcenie; umiejętność pracy w zespole; nastawienie na rozwój - wysoka automotywacja;
Pracodawca: Europejskie Centrum Finansów
Kontakt: Marek Krótkiewicz
Telefon: 605 458 569
Email: rekrutacjann@o2.pl
Adres internetowy: ecf.pl


Numer oferty: 1733
Data oferty: 14.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Tancerka rewiowa
Miejsce zatrudnienia: Portugalia,Porto
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski lub portugalski
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Szukam tancerek do portugalskiej rewii tanecznej.Wiek 18-33lat.
Pracodawca: Night Club Tamariz
Kontakt: Aleksandra Chruslinska
Telefon: 515450097
Email: aleksandrapinto@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1732
Data oferty: 14.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: animatorka
Miejsce zatrudnienia: Portugalia,Porto
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski lub portugalski
Obsługa komputera: nie
Uwagi:
Pracodawca: Night Club Tamariz
Kontakt: Aleksandra Chruslinska
Telefon: 515450097
Email: aleksandrapinto@wp.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA