Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 1766
Data oferty: 28.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Fryzjer
Miejsce zatrudnienia: Płock
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnie na stanowisko fryzjera , oferuje ciekawą pracę w tym zawodzie i doskonalenie umiejętnosci min. szkolenia firmowe.
Pracodawca: Salon Fryzur Prestige
Kontakt: Magdalena Zamorska-Mitura
Telefon: 024 366 64 44
Email: prestige.plock@vp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1765
Data oferty: 28.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Internetowy Portal Ogłoszeniowy Europracownik.pl w związku z rozszerzeniem działalności poszukuje pracowników na stanowisko: - Telemarketer - Pracownik biurowy - Grafik 2D i 3D - Animator 2D i 3D - Grafik Flash - Programista Php, Html, Flash - Projektant (designer) - Manager - Montażysta filmowy - Copywriter - Specjalista ds. Marketingu - Handlowiec (z całej Polski) Osoby niepełnosprawne mile widziane (możliwość pracy w domu) Zapewniamy: - stałe wynagrodzenie plus premie i prowizje - bezpłatne szkolenia - pracę w młodym i ambitnym zespole Oczekujemy: - zaangażowania i wyników w pracy - wysokiej motywacji - bardzo dobrej znajomości obsługi komputera CV i list motywacyjny prosimy przesyłać do 05.12.2006r. na adres: centrala@europracownik.pl
Pracodawca: Europracownik.pl
Kontakt:
Telefon:
Email: centrala@europracownik.pl
Adres internetowy: www.europracownik.pl, www.bestworkers.pl, www.bestworkers.eu


Numer oferty: 1763
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Holandia
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: HOLANDIA Au Pair to praca i nauka języka angielskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny holenderskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkie prace domowe, Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Długość pobytu: Oferowane są pobyty na okres 3-12 miesięcy. Wymagania:  wiek 18-30 lat  znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego  chęć do opieki nad dziećmi  stan wolny  matura nie jest wymagana Obowiązki (30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Holandii zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości minimum 300 EURO/miesiąc (dla Au Pair Plus/Nanny – 350–600 EURO/miesiąc)  płatny urop (2 tyg./rok)  opiekę biura partnerskiego na terenie Holandii  zwrot kosztów dojazdu do Holandii UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca pażdziernika/listopada, koszt programu wynosi 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Dorota Król
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1762
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Francja
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: francuski lub angielski w stopniu komunikatywnym
Obsługa komputera:
Uwagi: FRANCJA Au Pair to praca i nauka języka francuskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny francuskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkich pracach domowych (30 godz/tyg), Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Długość pobytu: Oferowane są pobyty na okres 4-12 miesięcy Wymagania:  wiek 18-30 lat  znajomość w stopniu komunikatywnym j. francuskiego lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego  chęć do opieki nad dziećmi  matura nie jest wymagana Obowiązki (30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Francji zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości 274-300 EURO miesięcznie  płatny urlop 2 tygodnie/rok  opiekę biura partnerskiego na terenie Francji UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca pażdziernika/listopada, koszt programu wynosi 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2-4 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Dorota Król
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1761
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: praca Au Pair Niemcy
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: NIEMCY Au Pair to praca i nauka języka niemieckiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny niemieckiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkich pracach domowych (30 godz/tyg), Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Oferowane są pobyty na okres 6 -12 miesięcy. Wymagania:  wiek 18-25 lat  podstawowa znajomość języka niemieckiego  chęć do opieki nad dziećmi  matura nie jest wymagana Obowiązki (30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Niemiec zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  bezpłatny kurs językowy (I semestr)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości 260 EURO miesięcznie  płatny urlop (4 tygodnie/rok)  opiekę biura partnerskiego na terenie Niemiec UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca pażdziernika/listopada, koszt programu wynosi 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2-4 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Dorota Król
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1760
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Wielka Brytania
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: WIELKA BRYTANIA Au Pair to praca i nauka języka angielskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny brytyjskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkie prace domowe, Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Długość pobytu: Oferowane są pobyty na okres 6 – 12 miesięcy Wymagania:  wiek 18-30 lat  znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego  chęć do opieki nad dziećmi  stan wolny  matura nie jest wymagana Obowiązki (25-30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Wielkiej Brytanii zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości 60-100 funtów tygodniowo  płatny urop (2 tyg./rok)  opiekę biura partnerskiego na terenie Wielkiej Brytanii  zwrot kosztów dojazdu do Wielkiej Brytani UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca pażdziernika/listopada, koszt programu wynosi 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Dorota Król
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1759
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: ASYSTENTKA WYCHOWAWCY/PRYWATNA SZKOŁA ANGLIA
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca Prywatna elitarna szkoła żeńska z internatem dla dziewcząt w wieku 11 do 18 lat, siedzibą szkoły jest okazały budynek- dawna rezydencja rodziny Holford. Szkoła położona jest na rozległym obszarze z dużym terenem rekreacyjnym i polem golfowym. Dwie trzecie uczennic szkoły korzysta z internatu, pozostałe dojeżdżają codziennie na zajęcia szkolne. Pracodawca gwarantuje pracę i możliwość rozwoju zawodowego oraz poznanie standardów nauczania w szkolnictwie niepublicznym w wielkiej Brytanii. Miejsce pracy: Południowa Anglia, rejon Bath Główne obowiązki: - Pomoc w zapewnieniu podopiecznym przyjaznego, bezpiecznego i wolnego od stresu środowiska po zajęciach szkolnych - Utrzymywanie stałego kontaktu ze wszystkimi podopiecznymi, służenie im radą i pomocą - Pomoc wychowawcy w przestrzeganiu obowiązującego w internacie regulaminu - Pomoc w organizacji zajęć pozaszkolnych - obowiązki administracyjne, w tym przygotowywanie informacji o wyjazdach weekendowych, prowadzenie rożnego rodzaju raportów i rejestrów Wymagania: - bardzo dobra znajomość angielskiego - wykształcenie związane z nauczaniem i pedagogiką oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą będzie dodatkowym atutem - wysoka kultura osobista - bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność i gotowość dostosowania się do ruchomego grafika pracy. Warunki zatrudnienia: Pracodawca oferuje stała pracę , wynagrodzenie 14.000 funtów brutto rocznie, Pełnopłatne wszystkie przerwy w nauce (ferie, wakacje), bezpłatne zamieszkanie na terenie kompleksu mieszkalnego szkoły i pełne wyżywienie. Data rozpoczęcia pracy : styczeń 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 509 230 593 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Dorota Król
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1758
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: nauka zawodu, praktyka, wolontariat
Stanowisko: Au - pair
Miejsce zatrudnienia: Norymbergia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: NIEMIECKI
Obsługa komputera: nie
Uwagi: 1.Rodzina w Norymbergii posiadajaca jedno dziecko - dziewczynka(6lat) szuka Au - Pair od stycznia 2007 roku 2.Rodzina z dwojka dzieci(chlopiec 11lat) i dziewczynka (6lat) szuka Au pair takze od stycznia 2007 roku. Takze dotyczy to Norymbergii. 3. Rodzina z trojka dzieci (trzy dziewczynki)8,6,3 lat szuka Au pair od stycznia 2007.W tej rodzinie jest juz sprzataczka i dodatkowa pomoc do dzieci.
Pracodawca: Katarzyna Fita
Kontakt: Katarzyna Fita
Telefon: 004991198119877
Email: mm@f-w-l.de
Adres internetowy: f-w-l.de


Numer oferty: 1757
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce: mile widziane
Obsługa komputera: bez znaczenia
Uwagi: Firma Job Selection BV oferuje prace w ogrodnictwie. Paszport niemiecki nie jest wymagany. Praca przy zrywaniu papryki, pomidorow i sortowanie kwiatkow. Bardzo prosze o kontakt osoby powaznie myslace o pracy. Zalezy nam uczciwych pracownikach.
Pracodawca: Uitzendbureau Job Selection BV
Kontakt: Agnieszka
Telefon: 0031643207550
Email: info@jobselectionbv.nl
Adres internetowy: www.jobselectionbv.nl


Numer oferty: 1756
Data oferty: 24.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: praca Au Pair USA
Miejsce zatrudnienia: Stany Zjednoczone
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: AU PAIR USA Współpracujemy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair. Oferujemy rodziny z dużych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, m.in. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago. Długość pobytu: 12 miesięcy Wymagania: • wiek 18– 27 lat • komunikatywny angielski • chęć opiekowania się dziećmi • prawo jazdy • matura nie jest wymagana Obowiązki: - pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy - zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godz/tyg. - babysitting nie więcej niż 3 wieczory tygodniowo - nauka na kursach językowych bądź innych Gwarantujemy: Goszcząca rodzina z USA zapewnia dla Au Pair: - 12 miesięczny pobyt w amerykańskiej rodzinie na podstawie wizy J-1 z możliwością przedłużenia pobytu o kolejne 12 miesięcy - bezpłatny przelot w obie strony na trasie Warszawa- Nowy Jork -Warszawa, oraz koszt biletu z Nowego Jorku do miejsca zamieszkania goszczącej rodziny - 4 - dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie) - własny pokój i całodzienne wyżywienie - kieszonkowe w wysokości 560 USD miesięcznie (Au Pair Elite - 800 USD miesięcznie) - jednorazowe stypendium 500 USD od zapraszającej rodziny pokrywające większość kosztów nauki - ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej - 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA) - możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie - pomoc i opiekę partnerskiego biura - opiekę lokalnego opiekuna z ramienia organizacji amerykańskiej, który gwarantuje bezpośrednią opiekę, pomoc w doborze szkoły i spotkaniach z innymi Au Pair przebywającymi w danym rejonie UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca pażdziernika/listopada, całkowity koszt programu wynosi 650 zł + wiza (320zł) UWAGA: Spośród wszystkich kandydatów, którzy zgłoszą się do końca listopada 2006 rozlosujemy 10 wspaniałych wycieczek. To Ty wybierasz dokąd chcesz jechać!!! Stany, Kanada, Meksyk? Możesz i Ty tam być! Okres oczekiwania na rodzinę: ok. 6- 10 tygodni Procedura wizowa: biuro zapewnia pomoc w przygotowaniu dokumentów wizowych SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1bMinisterstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Dorota Król
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1755
Data oferty: 23.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: PIELĘGNIARKA OPIEKUN OSÓB STARSZYCH
Miejsce zatrudnienia: Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski minimum podstawowy
Obsługa komputera:
Uwagi: FIRMA DORADZTWA PERSONALNEGO POSZUKUJE DLA SWOJEGO KLIENTA Z ANGLII WYKFALIFIKOWANYCH PIELĘGNIAREK I OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH. -MIEJSCE PRACY- ANGLIA, DOM OPIEKI -ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE -SYSTEM PRACY ZMIANOEJ -ZAKWATEROWANIE -PODRÓŻ DO ANGLII NA KOSZT WŁASNY WYMAGANIA -DOŚWIADCZENIE -MEDYCZNE WYKSZTAŁCENIE -KOMUNIKATYWNY JĘZYK ANGIELSKI
Pracodawca: S.T.&A.G. Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon: 0242620273
Email: staff@stag-pri.com
Adres internetowy: www.stag-pri.com


Numer oferty: 1754
Data oferty: 23.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: piekarz,cukiernik
Miejsce zatrudnienia: Anglia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywny angielski
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Praca w Anglii, wymagane doświadczenie zawodowe , komunikatywny jęz. angielski, wiek bez znaczenia , cv+list motywacyjny z opisem umiejętności , specjalności przesłać na adres biuro@euroass.com.pl
Pracodawca: Agencja pracy za granicą
Kontakt:
Telefon: 0618758645
Email: biuro@euroass.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1753
Data oferty: 23.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: piekarz-cukiernik
Miejsce zatrudnienia: Anglia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: podstawowy,komunikatywny angielski
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Atrakcyjne wynagrodzenie , praca na podstawie podpisanej umowy o pracę na rok , lub do uzgodnienia, kilkuletnie doświadczenie ,
Pracodawca: Agencja Pracy za granicą
Kontakt:
Telefon: 061 875 86 45
Email: biuro@euroass.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1752
Data oferty: 23.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: dobra znajomość pakietu Office
Uwagi: Nasi Konsultanci wskazali co najmniej 115 powodów aby pracować na stanowisku KONSULTANTA TELEFONICZEGO Chcesz je poznać ? Zapraszamy ! Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o. Obecnie poszukuje Kandydatów do nowych i ciekawych projektów! Opis stanowiska: Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za prowadzenie rozmów telefonicznych, umawianie spotkań handlowych, informowanie o promocjach i ofertach Wymagania: - Wykształcenie min. zawodowe - Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym - Zaangażowanie i chęć rozwoju - Dobra Dykcja - Duża dokładność i inicjatywa w pracy Oferujemy: - Pracę z dogodnym dojazdem na ul. Poleczki (przy Wyścigach) lub na ul. Mińskiej (przy Grochowskiej) - Pełen zakres bezpłatnych szkoleń niezbędnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku, - W pierwszych dniach pracy opiekę doświadczonej osoby, - Dogodne godziny pracy - Jasne kryteria ścieżki kariery - Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym oraz udział w licznych konkursach - Doskonałą atmosferę w zgranym zespole oraz konkursy z nagrodami finansowymi w tym wybory, Miss/Mistera, Kolega Roku, Pracownik Roku, - Możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w każdej branży, Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 022 5119128 lub o przesłanie aplikacji na adres e:mail: telemarketer@pcm.pl www.pcm.pl
Pracodawca: Polskie Centrum marketingowe Sp. z o.o.
Kontakt: Zespół rekrutacjui
Telefon: 022 5119128
Email: telemarketer@pcm.pl
Adres internetowy: www.pcm.pl


Numer oferty: 1751
Data oferty: 23.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: mile widziane
Obsługa komputera: w stopniu dobrym pakiet Office
Uwagi:
Pracodawca: Polskie Centrum Marketingowe Sp.z o.o.
Kontakt: Zespół rekrutacji
Telefon: 022 5119128
Email: telemarketer@pcm.pl
Adres internetowy: www.pcm.pl


Numer oferty: 1750
Data oferty: 23.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Asystentka wychowawcy / prywatna szkoła
Miejsce zatrudnienia: Ania
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca Prywatna elitarna szkoła żeńska z internatem dla dziewcząt w wieku 11 do 18 lat, siedzibą szkoły jest okazały budynek- dawna rezydencja rodziny Holford. Szkoła położona jest na rozległym obszarze z dużym terenem rekreacyjnym i polem golfowym. Dwie trzecie uczennic szkoły korzysta z internatu, pozostałe dojeżdżają codziennie na zajęcia szkolne. Pracodawca gwarantuje pracę i możliwość rozwoju zawodowego oraz poznanie standardów nauczania w szkolnictwie niepublicznym w wielkiej Brytanii. Miejsce pracy: Południowa Anglia, rejon Bath Główne obowiązki: - Pomoc w zapewnieniu podopiecznym przyjaznego, bezpiecznego i wolnego od stresu środowiska po zajęciach szkolnych - Utrzymywanie stałego kontaktu ze wszystkimi podopiecznymi, służenie im radą i pomocą - Pomoc wychowawcy w przestrzeganiu obowiązującego w internacie regulaminu - Pomoc w organizacji zajęć pozaszkolnych - obowiązki administracyjne, w tym przygotowywanie informacji o wyjazdach weekendowych, prowadzenie rożnego rodzaju raportów i rejestrów Wymagania: - bardzo dobra znajomość angielskiego - wykształcenie związane z nauczaniem i pedagogiką oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą będzie dodatkowym atutem - wysoka kultura osobista - bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność i gotowość dostosowania się do ruchomego grafika pracy. Warunki zatrudnienia: Pracodawca oferuje stała pracę , wynagrodzenie 14.000 funtów brutto rocznie, Pełnopłatne wszystkie przerwy w nauce (ferie, wakacje), bezpłatne zamieszkanie na terenie kompleksu mieszkalnego szkoły i pełne wyżywienie. Data rozpoczęcia pracy : styczeń 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt:
Telefon: 022 323 63 35, 501 2
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1749
Data oferty: 22.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Care Assistant / Opiekun osób starszych
Miejsce zatrudnienia: hrabstwo Lancashire
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Ośrodek opieki nad osobami starszymi (Care Home), hrabstwo Lancashire, Anglia Obowiązki: Opiekunowie (Care Assistants) zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad osobami starszymi, pomocą w codziennych czynnościach m.in.: ścielenie łóżka, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp., drobne prace porządkowe. Bardzo ważnym elementem pracy jest udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (40 h/tydz.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 60.00 funtów/tyg. Wynagrodzenie: 5.62 funta brutto/godz. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: grudzień 2006 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres : rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt:
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1748
Data oferty: 22.11.2006
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kierowca C+E Irlandia tylko z komunikatywnym jezykiem angielskim!!!!
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Dublin
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: CE
Języki obce: Angielski - komunikatywnie
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego irlandzkiego klienta poszukujemy kierowcow z przynajmniej polrocznym doswiadczeniem w prowadzeniu ciagnika siodlowego z naczepa (w ostatnim okresie) oraz z komunikatywna znajomoscia jezyka angielskiego!!! Praca na terenie Irlandii, poczatkowa stawka godzinowa to EUR 13,20, po pol roku wzrasta do EUR 15,20 oraz pracodawca wyplaca jednorazowy bonus EUR 840. Gwarantowana ilosc godzin to 35-40, ale obecni pracownicy jezdza zdecydowanie wiecej, zarabiajac okolo EUR 800/900 tygodniowo. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz przeszkolenie z jazdy po lewej stronie. Kandydatow spelaniajacych wymagania, prosimy o przeslanie szczegolowego CV wraz z danymi kontaktowymi, opisujac przy kazdym miejscu zatrudnienia marki samochodow ciezarowych, jakie produkty byly przewozone, tonaz oraz przykladowe trasy, ktore byly pokonywane na adres mailowy marzenab@elr.ie . CV pozostawione w jezyku angielskim, znacznie przyspieszy proces rekrutacyjny. Wyjazd natychmiastowy, juz na poczatku grudnia, spotkanie rekrutacyjne w Warszawie odbedzie sie 29 lub 30 listopada. Obecnosc obowiazkowa!!!! ZATRUDNIENIE GWARANTOWANE PRZEZ PRACODAWCE!!!! NIE POBIERAMY ZADNYCH OPLAT ZA ZNALEZIENIE PRACY!!!!
Pracodawca: CPL Eastlink
Kontakt: Marzena Bartczak
Telefon: 022 533 62 66
Email: marzenab@elr.ie
Adres internetowy: www.elr.ie


Numer oferty: 1559
Data oferty: 21.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: murarza z działalnością gosp.
Miejsce zatrudnienia: Bonn (Niemcy)
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy kilku murarzy z działalnością. Zlecenie na terenie Niemiec (Bonn)- murowanie, budynki mieszkalne Wymagana jest własna działalność gospodarcza w Polsce lub w Niemczech, własny dojazd i podstawowe narzędzia. Zakwaterowanie zapewnione, dobre stawki, praca od zaraz. Kontakt +48 757719765, +48603790779, lub +491520462467, +4922249011071
Pracodawca: EXPATEAM
Kontakt: Waldemar Kosciukiewicz
Telefon: 075-7719765
Email: wk@ac.pl
Adres internetowy: www.expateam.com


Numer oferty: 1720
Data oferty: 21.11.2006
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Tokarz CNC,Frezer CNC
Miejsce zatrudnienia: Ayr(Szkocja)
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Firma z Ayr(zachodnie wybrzeze Szkocji)zatrudni od zaraz CNC Millers i CNC Turners ze znajomoscia programowania w systemie Fanuc lub Heidenhein. -praca 3 dni po 12h w weekendy(piatek,sobota,niedziela) -mozliwosc nadgodzin w tygodniu tj. od poniedzialku do czwartku -wynagrodzenie brutto £9/h+nadgodziny -kontrakt na 6mies. z mozliwoscia przedluzenia -pomoc w znalezieniu tymczasowego zakwaterowania -pomoc w zalatwieniu formalnosci(Home Office,NIN,konto bankowe) Zainteresowanych prosimy o przeslanie szczegolowego CV w jezyku angielskim na ponizszy adres mailowy.
Pracodawca: Quay Personnel Ltd.
Kontakt: Marta
Telefon: +4401912760555
Email: marta@quaypersonnel.com
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA