Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 1849
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Holandia - ucz się języków i pracuj z dziećmi
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: AU PAIR HOLANDIA Au Pair to praca i nauka języka angielskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny holenderskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkie prace domowe, Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Długość pobytu: Oferowane są pobyty na okres 3-12 miesięcy. Wymagania:  wiek 18-30 lat  znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego  chęć do opieki nad dziećmi  stan wolny  matura nie jest wymagana Obowiązki (30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Holandii zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości minimum 300 EURO/miesiąc (dla Au Pair Plus/Nanny – 350–600 EURO/miesiąc)  płatny urop (2 tyg./rok)  opiekę biura partnerskiego na terenie Holandii  zwrot kosztów dojazdu do Holandii UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca stycznia 2007, koszt programu wynosi 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: http://www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1848
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Niemcy - nauka i praca za granicą
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: AU PAIR NIEMCY Au Pair to praca i nauka języka niemieckiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny niemieckiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkich pracach domowych (30 godz/tyg), Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Oferowane są pobyty na okres 6 -12 miesięcy. Wymagania:  wiek 18-25 lat  podstawowa znajomość języka niemieckiego  chęć do opieki nad dziećmi  matura nie jest wymagana Obowiązki (30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Niemiec zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  bezpłatny kurs językowy (I semestr)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości 260 EURO miesięcznie  płatny urlop (4 tygodnie/rok)  opiekę biura partnerskiego na terenie Niemiec UWAGA: W ramach specjalnej promocji, koszt programu wynosi teraz 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2-4 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: http://www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1847
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Francja - ucz się i pracuj w Paryżu !
Miejsce zatrudnienia: okolice Paryża
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: francuski w stopniu komunikatywnym lub bardzo dobry angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: AU PAIR FRANCJA Au Pair to praca i nauka języka francuskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny francuskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkich pracach domowych (30 godz/tyg), Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Długość pobytu: Oferowane są pobyty na okres 4-12 miesięcy Wymagania:  wiek 18-30 lat  znajomość w stopniu komunikatywnym j. francuskiego lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego  chęć do opieki nad dziećmi  matura nie jest wymagana Obowiązki (30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Francji zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości 274-300 EURO miesięcznie  płatny urlop 2 tygodnie/rok  opiekę biura partnerskiego na terenie Francji UWAGA: W ramach specjalnej promocji, koszt programu wynosi teraz 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2-4 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1846
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair Anglia - ucz się angielsiego i pracuj jednocześnie !
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: AU PAIR WIELKA BRYTANIA Au Pair to praca i nauka języka angielskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny brytyjskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkie prace domowe, Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Długość pobytu: Oferowane są pobyty na okres 6 – 12 miesięcy Wymagania:  wiek 18-30 lat  znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego  chęć do opieki nad dziećmi  stan wolny  matura nie jest wymagana Obowiązki (25-30 godz/tygodniowo):  opieka nad dziećmi i pomoc w obowiązkach domowych Warunki pobytu: Goszcząca rodzina z Wielkiej Brytanii zapewnia Au Pair:  zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie  ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych)  dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód)  kieszonkowe w wysokości 60-100 funtów tygodniowo  płatny urop (2 tyg./rok)  opiekę biura partnerskiego na terenie Wielkiej Brytanii  zwrot kosztów dojazdu do Wielkiej Brytani UWAGA: W ramach specjalnej promocji, koszt programu wynosi teraz 650 zł. Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2 tygodni GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!! SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: http://www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1845
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Au Pair USA - teraz bezpłatny przelot !
Miejsce zatrudnienia: Stany Zjednoczone
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: AU PAIR USA Współpracujemy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair. Oferujemy rodziny z dużych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, m.in. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago. Długość pobytu: 12 miesięcy Wymagania: • wiek 18– 27 lat • komunikatywny angielski • chęć opiekowania się dziećmi • prawo jazdy kat. B • matura nie jest wymagana Obowiązki: - pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy - zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godz/tyg. - babysitting nie więcej niż 3 wieczory tygodniowo - nauka na kursach językowych bądź innych Gwarantujemy: Goszcząca rodzina z USA zapewnia dla Au Pair: - 12 miesięczny pobyt w amerykańskiej rodzinie na podstawie wizy J-1 z możliwością przedłużenia pobytu o kolejne 12 miesięcy - bezpłatny przelot w obie strony na trasie Warszawa- Nowy Jork -Warszawa, oraz koszt biletu z Nowego Jorku do miejsca zamieszkania goszczącej rodziny - 4 - dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie) - własny pokój i całodzienne wyżywienie - kieszonkowe w wysokości 560 USD miesięcznie (Au Pair Elite - 800 USD miesięcznie) - jednorazowe stypendium 500 USD od zapraszającej rodziny pokrywające większość kosztów nauki - ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej - 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA) - możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie - pomoc i opiekę partnerskiego biura - opiekę lokalnego opiekuna z ramienia organizacji amerykańskiej, który gwarantuje bezpośrednią opiekę, pomoc w doborze szkoły i spotkaniach z innymi Au Pair przebywającymi w danym rejonie UWAGA: W ramach specjalnej promocji, całkowity koszt programu wynosi teraz 650 zł + wiza (320zł) Okres oczekiwania na rodzinę: ok. 6- 10 tygodni Procedura wizowa: biuro zapewnia pomoc w przygotowaniu dokumentów wizowych SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl O firmie: Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1bMinisterstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: biuro@prowork.com.pl
Adres internetowy: http://www.prowork.com.pl


Numer oferty: 1844
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: TELEMARKETER
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Manpower dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydata na stanowisko: TELEMARKETER OFERUJEMY: - pracę 3 razy w tygodniu po 5 godz. dziennie (z możliwością wydłużenia czasu pracy) - możliwość zdobycia doświadczenia w kontaktach z Klientami Biznesowymi - atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny za osiągnięte wyniki OCZEKUJEMY: - doświadczenia w sprzedaży telefonicznej - zdolność szybkiego przyswajania wiedzy Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adrses e-mailowy: iwona.jedrzejewska@manpower.waw.pl
Pracodawca: Manpower
Kontakt: Iwona Jędrzejewska
Telefon: 22/6963480
Email: iwona.jedrzejewska@manpower.wa
Adres internetowy: www.manpower.waw.pl


Numer oferty: 1843
Data oferty: 25.1.2007
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: TELEMARKETER
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi:
Pracodawca: Manpower
Kontakt: Iwona Jędrzejewska
Telefon: 22/6963480
Email: iwona.jedrzejewska@manpower.wa
Adres internetowy: www.manpower.waw.pl


Numer oferty: 1842
Data oferty: 24.1.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: pomoc domowa
Miejsce zatrudnienia: holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: praca polega na prowadzeniu domu i pomocy kobiecie na wozku inwalidzkim
Pracodawca: stichting OOG
Kontakt: bozena
Telefon: 0031 23 555 60 90
Email: hrucia@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1841
Data oferty: 24.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: telemarketer
Miejsce zatrudnienia: Katowice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Doświadczenie, komunikatywność
Pracodawca: WIG-Ad Rerrum Notis Sp. z o.o.
Kontakt: Alina Mazur
Telefon: 032 203 68 64
Email: wig.sokolowska@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1805
Data oferty: 23.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: przedstawiciel ds. ubezpieczeniowo-finansowych
Miejsce zatrudnienia: Katowice
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Jesli masz min 30lat, jesteś komunikatywny, lubisz ludzi i nowe wyzwania, masz poczucie humoru, szukasz pracy z możliwością awansu a twoje aspiracje finansowe są wysokie - Ta praca jest dla ciebie!
Pracodawca: Allianz
Kontakt: Izabela Pander
Telefon:
Email: izabela.pander@port.allianz.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1840
Data oferty: 23.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: hostessa
Miejsce zatrudnienia: italia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: nie wymagane
Obsługa komputera:
Uwagi: praca w dyskotece klubie na promocjii alkoholi od zaraz dla dziewczyn!!wraz z zamieszkaniem,dobre zarobki!1
Pracodawca: joanna nowacka
Kontakt:
Telefon: 663168743
Email: kasia2142@op.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1839
Data oferty: 22.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: spawacze MIG/MAG/TIG
Miejsce zatrudnienia: Szkocja/Walia/Anglia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Mile widziany (nie wymagany)
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Poszukuje spawacz metoda TIG. Gotowosc do podjecia pracy od zaraz. Dla tej oferty pracodawca gwarantuje min 49 godzin pracy w tygodniu.Mieszkanie platne przez pracownika. Zalatwienie wszelkich formalnosci z zarejstrowaniem w WRS (Home Office), NIN (ubezpieczenie) oraz otwarcie konta bankowego. Dokladniejsze informacje na temat stawki i innych spraw po nadeslaniu CV w jezyku angieslkim pod adres e-mail : pawel.fornal@dkmlabour.com. ewentualnie kontakt telefoniczny pod nizej podany numer telefonu. Dziekuje i czekam na oferty od panstwa. Poszukuje spawacz metoda mig/mag z umiejetnoscia monterki konstrukcji stalowych. Gotowosc do podjecia pracy od zaraz. Dla tej oferty pracodawca gwarantuje min 40 godzin pracy w tygodniu.Mieszkanie platne przez pracownika. Zalatwienie wszelkich formalnosci z zarejstrowaniem w WRS (Home Office), NIN (ubezpieczenie) oraz otwarcie konta bankowego. Dokladniejsze informacje na temat stawki i innych spraw po nadeslaniu CV w jezyku angieslkim pod adres e-mail : pawel.fornal@dkmlabour.com. ewentualnie kontakt telefoniczny pod nizej podany numer telefonu. Dziekuje i czekam na oferty od panstwa.
Pracodawca: DKM Labour Solutions
Kontakt: Pawel Fornal
Telefon: 0044 1305822006
Email: pawel.fornal@dkmlabour.com
Adres internetowy: www.dkmlabour.com


Numer oferty: 1836
Data oferty: 21.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: piekarz
Miejsce zatrudnienia: bytom
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: aktualna ks zdrowia praktyka mile widziana
Pracodawca: carrefour
Kontakt: bozek
Telefon: 0327890523
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 1822
Data oferty: 21.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Studencie!!jeżeli chcesz zarobić, jeżeli chcesz uniezależnić sie od rodziców, jeżeli już to zrobiłeś,ale interesuje Cie kolejne "kilka" złotych, to jest praca dla Ciebie!!w łatwy sposób, pracując w domu, na wąłsnym komputerze możesz zarobić w miesiącu 2000 złotych i więcej.wszystko zależy jedynie od Twojego zaangażowania!jeżeli masz pytania napisz ruffio82@onet.eu
Pracodawca: Konto 21
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 1835
Data oferty: 18.1.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: francuski
Obsługa komputera:
Uwagi: do pracy na budowie we Francji poszukujemy pracownikow ze znajomosciaą języka.Umowa o pracę,zwrot kosztow przejazdu, zakwaterowanie gratis. cv na adres: eurojobpolska@aol.fr
Pracodawca: eurojob polska
Kontakt: Alina Rypien
Telefon: 012 2692813
Email: eurojobpolska@aol.fr
Adres internetowy: www.eurojobpolska.pl


Numer oferty: 1834
Data oferty: 18.1.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ciesla, dekarz
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: do pracy na budowie we Francji poszukujemy ciesli i dekarzy.Umowa o prace,zwrot kosztow przejazdu, zakwaterowanie gratis. cv na adres: eurojobpolska@aol.fr
Pracodawca: eurojob polska
Kontakt: Alina Rypien
Telefon: 012 2692813
Email: eurojobpolska@aol.fr
Adres internetowy: www.eurojobpolska.pl


Numer oferty: 1833
Data oferty: 18.1.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun osób starszych / Anglia / 7.50 funtów godz.
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Opis stanowiska: Praca polega na odwiedzaniu pacjentów w ich domach w obrębie jednego miasta. Obowiązki: indywidualna, codzienna opieka nad osobami starszymi (pomoc w codziennych czynnościach jak pościelenie łóżka, ubieranie, jedzenie, mycie itp.), drobne prace porządkowe, udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka angielskiego, PRAWO JAZDY, dodatkowym atutem jest posiadanie własnego samochodu. Zamieszkanie: niezależne, zapewnione przez pracodawcę ok.60 funtów/tydzień. Wynagrodzenie: 7.50 funtów brutto/godz. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: styczeń 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. UWAGA: Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 06 1997 roku O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 97 nr 133 poz. 883). Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Prowork
Telefon: 022 323 63 35 lub 50
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1832
Data oferty: 18.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: murarz, pomocnik murarza
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: do pracy we Francji na budowie zatrudnimy pracowników,. umowa o pracę, zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie gratis.
Pracodawca: eurojob polska
Kontakt:
Telefon: 012 2692813
Email: eurojobpolska@aol.fr
Adres internetowy: www.eurojobpolska.pl


Numer oferty: 1831
Data oferty: 17.1.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: pomoc księgowa
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski-podstawy
Obsługa komputera: tak
Uwagi:
Pracodawca: Biuro Rachunkowe
Kontakt:
Telefon:
Email: pracownikksiegowosc@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 1830
Data oferty: 17.1.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: pomoc księgowa
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski - podstawy
Obsługa komputera: tak
Uwagi:
Pracodawca: Biuro Rachunkowe
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA