Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 1945
Data oferty: 09.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Web Developer
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Szukamy utalnetowanych i zaangażowanych specjalistów, ze znajomością języka angielskiego do współpracy przy tworzeniu wiodącego portalu konsumenckiego działającego w sześciu krajach Europy - Ciao.com. Zakres obowiązków obejmuje projektowanie i tworzenie wyszukanych interfejsów użytkownika w różnych obszarach platformy Ciao Comparison Shopping, projektowanie strony graficznej interfejsów użytkownika przy współpracy z menadżerami produktu, tworzenie elementów kodu oprogramowania, tworzenie stron i szablonów HTML, tworzenie elementów graficznych oraz grafiki na potrzeby dokumentacji, optymalizacja kodu HTML i arkuszy stylów z uwzględnieniem standardów W3C. Nasze oczekiwania: wykształcenie licencjackie i doświadczenie w branży IT i środowisku internetowym doświadczenie w tworzeniu stron inernetowych znajomość programów graficznych oraz umiejętność projektowania grafiki na potrzeby aplikacji internetowych bardzo dobra znajomość DHTML, XHTML, CSS, Javascript kreatywność i znajomość najnowszych trendów w projektowaniu na potrzeby mediów elektronicznych zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie Naszym pracownikom gwarantujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach atrakcyjny system wynagrodzeń i premiowania zwrot kosztów dojazdu do pracy i dofinansowanie obiadów lekcje języka angielskigo znakomite możliwości rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku dostęp do branżowej biblioteczki pracę w doskonałej atmosferze w nowoczesnym biurze w centrum miasta szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności pracę w przyjaznym, zorientowanym na współpracę zespole aktywny wypoczynek Wszystkich zainteresowanch prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres monika.chrobak@ciao-group.com w języku angielskim. W tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny oraz tytuł stanowiska: Nr.Ref. WD/Wroc/07 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
Pracodawca: ciao! GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce
Kontakt: Monika Chrobak
Telefon:
Email: monika.chrobak@ciao-group.com
Adres internetowy: ciao.de


Numer oferty: 1944
Data oferty: 08.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: piekarz
Miejsce zatrudnienia: Zamość koło Bydgoszczy
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Piekarnia Jan-Dar sp. z o.o. z Zamościa koło Bydgoszczy zatrudni piekarzy, cukierników, pomoicników piekarzy i pracowników do przyuczenia zawodu piekarz
Pracodawca: Jan-Dar sp z o.o.
Kontakt: Dariusz Grochola
Telefon: 0513051777
Email: jan-dar@wp.pl
Adres internetowy: jan-dar.pl


Numer oferty: 1943
Data oferty: 08.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kucharz / pomocnik kuchenny
Miejsce zatrudnienia: Walia
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Ekskluzywna restauracja specjalizująca się w kuchni francuskiej. Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w kuchni francuskiej, wymagana znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Okres zatrudnienia: stała praca Wynagrodzenie: 5.50 funtów brutto/godz. Praca na pełen etat 40 godzin tygodniowo z możliwością pracy w nadgodzinach. Pracodawca zapewnia: własne mieszkanie, koszt około 35 funtów/tydz. Rozpoczęcie pracy: od zaraz, marzec 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o przysłanie CV w języku angielskim i polskim na e-mail: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.: 022 323 63 40 lub 502 095 536, kontakt: Anna Kaczorowska. Bardzo prosimy o zawarcie w cv szczegółowego opisu doświadczenia z uwzględnieniem następujących informacji: - nazwa i opis restauracji (wielkość, standard, rodzaj serwowanych potraw, ilość personelu) - zajmowane stanowisko oraz obowiązki i umiejętności Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Kaczorowska
Telefon: 022 323 63 35, 502 0
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1942
Data oferty: 08.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Ekspertyzy dróg i mostów / Civil Engineer
Miejsce zatrudnienia: Swindon
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Duża brytyjska firma inżynieryjna z oddziałami na terenie całej Wielkiej Brytanii a także w innych krajach. Specjalizuje się w przygotowywaniu innowacyjnych projektów, analiz i raportów związanych głównie z budową oraz modernizacja dróg i mostów w wielu krajach na całym świecie. Obowiązki: praca związana będzie z przygotowywaniem pomiarów i wyliczeń oraz analiz i raportów związanych z eksploatacją infrastruktury kolejowej oraz dróg i mostów. W ciągu roku średnio przygotowywane są pełne ekspertyzy około 40 mostów i związanej z nimi infrastruktury. Wymagania: - Ukończone studia wyższe kierunek budownictwo lub pokrewne - doświadczenie w przygotowywaniu kalkulacji i obliczeń techniczno-projektowych - Umiejętności i doświadczenie w przygotowywaniu raportów i ekspertyz w tym umiejętność dokonywania pomiarów i zbierania danych podczas bezpośrednich inspekcji badanych obiektów i odpowiednie transferowanie tych danych w celu tworzenia wymaganych analiz i raportów. - 1-2 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku - Biegła znajomość angielskiego - Biegłe posługiwanie się komputerem w zakresie sporządzania kosztorysów i przygotowywania raportów i analiz. Warunki zatrudnienia: - Praca stała na pełny etat, stały kontrakt, - wynagrodzenie 20 000 – 22 000funtów brutto rocznie - dodatkowy system premii, prywatne ubezpieczenie medyczne, samochód służbowy, - elastyczne godziny pracy, możliwość udziału w projektach realizowanych na całym świecie, - szkolenia zawodowe Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu odpowiedniego zamieszkania. Okres zatrudnienia: stała praca Data rozpoczęcia pracy: marzec 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 502095 536 , kontakt: Anna Kaczorowska. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Kaczorowska
Telefon: 022 323 63 35, 502 0
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1941
Data oferty: 08.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ślusarz
Miejsce zatrudnienia: Kuźnia Raciborska
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Nie wymagamy doświadczenia ale chęci do pracy.
Pracodawca: ZPUH "CZARYSZ"
Kontakt: Jadwiga Czajkowska
Telefon: 32/419-12-80
Email: info@czarysz.pl
Adres internetowy: www.czarysz.pl


Numer oferty: 1931
Data oferty: 07.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - część etatu
Stanowisko: sprzedawca
Miejsce zatrudnienia: bufet szkolny
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnię Świadka Jehowy
Pracodawca: "KESJA"
Kontakt: Dorota
Telefon: 606-907-538
Email: dorota-darnikowska@o2.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1940
Data oferty: 07.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun osób starszych / 5.77 funtów brutto/godz.
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Obowiązki: Opiekunowie (Care Assistants) zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad osobami starszymi, pomocą w codziennych czynnościach m.in.: ścielenie łóżka, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp., drobne prace porządkowe. Bardzo ważnym elementem pracy jest udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. Miejce pracy: rejon Bristolu Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (40 h/tydz.), możliwość pracy w nadgodzinach, Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 70.00 funtów/tyg. z rachunkami i wyżywieniem. Wynagrodzenie: 5.77 funtów brutto/godz. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: marzec 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres : rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 06 1997 roku O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 97 nr 133 poz. 883). Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35 lub 50
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1937
Data oferty: 06.3.2007
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: pracownik fizyczny,kierowca
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy: CE
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poroczny wyjazd do pracy w wesolym miasteczku w norwegi wymagane pr. jazdy C+E. Wszelkie informacje w jezyku polskim pod nr. tel. +4747872495
Pracodawca: Bergstroms tivoli as
Kontakt: Pawel Kucharski
Telefon: +4747872495
Email: pavel_lilka@poczt.onet.pl
Adres internetowy: bergstromstivoli.com


Numer oferty: 1144
Data oferty: 05.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: OPERATOR PROGRAMISTA CNC
Miejsce zatrudnienia: Szkocja
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski komunikatywny
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Spotkanie rekrutacyjne w Opolu w dniach 28-29 marzec 2007 W imieniu naszego klienta ze Szkocji i mającej odbyć się rekrutacji na stanowiska : OPERATOR , PROGRAMISTA CNC serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: info@advisergroup.pl; celem odbycia rozmowy bezpośrednio z pracodawcą. Osoby wytypowane odbędą rozmowę z przedstawicielem szkockiej firmy w Opolu w dniach 28-29 marca 2007.Z rekrutacją nie są związane żadne opłaty zaś warunki do uzgodnienia w trakcie rozmowy ze szkockim pracodawca.Firma Adviser Group Sp. z o.o. nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat i jest jedynie przedstawicielem ww.Jest to rekrutacja osób wyrażających chęć rozmowy z pracodawcą w Polsce,który decyduje o ewentualnym naborze i dalszych krokach. Przyjazd do Opola w ramach kosztów własnych. Szersze informacje do uzyskania na rozmowie kwalifikacyjnej. Tel.077 442 55 77 www.advisergroup.pl
Pracodawca: Adviser
Kontakt: Adviser Group
Telefon: 077 442 5577
Email: info@advisergroup.pl
Adres internetowy: www.advisergroup.pl


Numer oferty: 1938
Data oferty: 04.3.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: bournemouth / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca na budowach w Anglii. poszukiwani specjalisci,
Pracodawca: SPACELINK PROERTY COMPANY
Kontakt: MAREK WIERONSKI
Telefon: 0044 07704993523
Email: spacelinkproperty@yahoo.co.uk
Adres internetowy:


Numer oferty: 1935
Data oferty: 03.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: inz. prowadzący
Miejsce zatrudnienia: FRANCJA
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: Francuski lub angielski /techniczny/
Obsługa komputera: wymagana
Uwagi: Zatrudnimy inżyniera - stoczniowca - z minimum pięcioletnim stażem pracy, jako prowadzącego prace rurarskie i elektryczne na terenie stoczni we Francji. Wymagana znajomość technicznego jezyka francuskiego lub angielskiego.
Pracodawca: VOS spółka z o.o.
Kontakt: Romek Deręgowski
Telefon: 091 4340131
Email: supply.vos@vosltd.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1936
Data oferty: 03.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: inz. prowadzący
Miejsce zatrudnienia: FRANCJA
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: francuski lub angielski /techniczny/
Obsługa komputera: wymagana
Uwagi: Zatrudnimy inżyniera - stoczniowca - z minimum pięcioletnim stażem pracy, jako prowadzącego prace rurarskie i elektryczne na terenie stoczni we Francji. Wymagana znajomość technicznego jezyka francuskiego lub angielskiego. Telefon kontaktowy 091 434 01 31.
Pracodawca: VOS spółka z o.o.
Kontakt: Romek Deręgowski
Telefon: 091 4340131
Email: supply.vos@vosltd.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1934
Data oferty: 02.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Project/sales engineer/Produkcja Maszyn
Miejsce zatrudnienia: Wiltshire / Anglia
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Pracodawca , brytyjska firma z ponad 50 letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji i sprzedaży wysokiej jakości maszyn dla branży rolniczej oraz przetwórstwa spożywczego. Wytwarzane maszyny (np. suszarnie do zbóż, linie produkcyjne oraz maszyny do oczyszczania i przetwarzania zbóż) eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie Miejsce pracy: Południowo zachodnia Anglia, Wiltshire Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie w dziale rozwoju i exportu produktów i praca będzie obejmować następujące obowiązki: - przygotowywanie zapytań ofertowych dla klientów oraz technicznych zamówień materiałów i surowców u dostawców -współpraca z kontrahentami i dostawcami - aktywne działania związane z rozwojem i udoskonalaniem produktów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań - współpraca z kontrahentami oraz wizytowanie fabryk dostawców na całym świecie w Europie, Azji i Ameryce. Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne np. budowa maszyn Doświadczenie na podobnym stanowisku Dobra znajomość angielskiego i umiejętność skutecznej komunikacji z klientami Znajomość branży przetwórstwa spożywczego będzie dodatkowym atutem Doświadczenie w handlu i zainteresowanie handlem międzynarodowym Elastyczność, pracowitość i gotowość do podróży służbowych do wielu krajów na całym świecie Doskonałe umiejętności komputera w tym programów kalkulacyjnych Poczucie humoru i umiejętność twórczej pracy w zespole. Prawo jazdy Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat 40 godzin tygodniowo, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji kandydata i możliwość dalszego awansu. Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu odpowiedniego zamieszkania. Okres zatrudnienia: stała praca Data rozpoczęcia: od zaraz, marzec 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Kaczorowska
Telefon: 022 323 63 35, 502 0
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1933
Data oferty: 02.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Setting out Engineer.
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angialski
Obsługa komputera: mile widziana
Uwagi: Dla naszego klienta w Wielkiej Brytanii poszukujemy kandydatów na stanowisko Setting out Engineer. Wymagania: -bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny -doświadczenie zgodne z opisem stanowiska -dyspozycyjność, gotowość do szybkiego wyjazdu . -zaświadczenie o niekaralności -aktualne badania lekarskie Opis stanowiska: - czytania planów i rysunków -ustalanie kosztorysu planu budowy -planowanie dnia pracy monterów i spawaczy -dbałość o przygotowanie materiałów i sprzętu pod budowę dla pracowników . Oferujemy : -bardzo atrakcyjne wynagrodzenie -pomoc w zakwaterowaniu - pomoc w sprawach formalnych (np. pakiet informacyjny, założenie konta bankowego, etc. Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat .
Pracodawca: NewEuropeanStaff.com
Kontakt: Anna Jaworska
Telefon: Tel./Fax: +48 22 333
Email: biuro@neweuropeanstaff.com
Adres internetowy: www.neweuropeanstaff.com


Numer oferty: 1932
Data oferty: 02.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: spedytor miedzynarodowy
Miejsce zatrudnienia: Gorzow Wlkp;
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: praca od zaraz!!
Pracodawca: AJVAR
Kontakt: Anita Kasprzak
Telefon: 500-110-780
Email: ajvar_gorzow@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 1930
Data oferty: 01.3.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Absolwent budownictwa / Civil Engineer /Anglia
Miejsce zatrudnienia: Swindon
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Duża brytyjska firma inżynieryjna z oddziałami na terenie całej Wielkiej Brytanii a także w innych krajach. Specjalizuje się w przygotowywaniu innowacyjnych projektów, analiz i raportów związanych głównie z budową oraz modernizacja dróg i mostów w wielu krajach na całym świecie. Miejsce pracy: Anglia / Swindon Obowiązki: praca związana będzie z przygotowywaniem pomiarów i wyliczeń oraz analiz i raportów związanych z eksploatacją infrastruktury kolejowej oraz dróg i mostów. W ciągu roku średnio przygotowywane są pełne ekspertyzy około 40 mostów i związanej z nimi infrastruktury. Wymagania: - Ukończone studia wyższe kierunek budownictwo lub pokrewne - doświadczenie w przygotowywaniu kalkulacji i obliczeń techniczno-projektowych - Umiejętności i doświadczenie w przygotowywaniu raportów i ekspertyz w tym umiejętność dokonywania pomiarów i zbierania danych podczas bezpośrednich inspekcji badanych obiektów i odpowiednie transferowanie tych danych w celu tworzenia wymaganych analiz i raportów. - 1-2 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku - Biegła znajomość angielskiego - Biegłe posługiwanie się komputerem w zakresie sporządzania kosztorysów i przygotowywania raportów i analiz. Warunki zatrudnienia: - Praca stała na pełny etat, stały kontrakt, - wynagrodzenie 20 000 – 22 000funtów brutto rocznie - dodatkowy system premii, prywatne ubezpieczenie medyczne, samochód służbowy, - elastyczne godziny pracy, możliwość udziału w projektach realizowanych na całym świecie, - szkolenia zawodowe Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu odpowiedniego zamieszkania. Okres zatrudnienia: stała praca Data rozpoczęcia pracy: marzec 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Kaczorowska
Telefon: 022 323 63 35, 502 0
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 1929
Data oferty: 01.3.2007
Forma zatrudnienia: chałupnictwo
Stanowisko: Pisanie ebooków do sklepu
Miejsce zatrudnienia: We własnym domu
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki + ojczyst polski
Obsługa komputera: Telepraca
Uwagi: Wirtualne Wydawnictwo i Konsorcjum Agroturystyki Winnej POLSKIE WINO poszukuje osób zainteresowanych pisaniem ebooków do sprzedaży w sklepie internetowym.Wynagrodzenie: 60% uzyskanej ceny w sklepie - po sprzedaży ebooka.Chałupnictwo wykonywane w ramach UMOWY ZADANIOWEJ
Pracodawca: POLSKIE WINO - Wirtualne Wydawnictwo Ebooków
Kontakt: Romuald Szczypek
Telefon: +48 76 849-36-67
Email: eres9596@kki.net.pl
Adres internetowy: http://polvitis.bazarek.pl


Numer oferty: 1928
Data oferty: 01.3.2007
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Telemarkieter
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: polski
Obsługa komputera: podstawy
Uwagi: potrzebujemy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godz 16-21,oraz soboty i niedziele 0d 10-18.Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za odbieranie telefonów od klientów,udzielanie informacji przez telefon,wykonywanie połączeń wychodzących do stałej grupy klientów.
Pracodawca: Laudam Praca Sp z o.o.
Kontakt: Paulina Zagrabska
Telefon: 022 654 00 06
Email: rekrutacja.warszawa@laudam.pl
Adres internetowy: www.laudam.pl


Numer oferty: 1927
Data oferty: 01.3.2007
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Telemarkieter
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: polski
Obsługa komputera: podstawowa
Uwagi: potrzebujemy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godz 16-21,oraz soboty i niedziele 0d 10-18.Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za odbieranie telefonów od klientów,udzielanie informacji przez telefon,wykonywanie połączeń wychodzących do stałej grupy klientów.
Pracodawca: Laudam Praca Sp z o.o.
Kontakt: Paulina Zagrabska
Telefon: 022 654 00 06
Email: rekrutacja.warszawa@laudam.pl
Adres internetowy: www.laudam.pl


Numer oferty: 1926
Data oferty: 28.2.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Community Worker / 7 funtów godz.
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Miejsce pracy: Anglia / Bournemouth Opis stanowiska: Praca polega na odwiedzaniu pacjentów w ich domach w obrębie jednego miasta. Obowiązki: indywidualna, codzienna opieka nad osobami starszymi (pomoc w codziennych czynnościach jak pościelenie łóżka, ubieranie, jedzenie, mycie itp.), drobne prace porządkowe, udzielanie wsparcia psychicznego, rozmowa i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka angielskiego, PRAWO JAZDY, dodatkowym atutem jest posiadanie własnego samochodu. Zamieszkanie: niezależne, zapewnione przez pracodawcę ok.60 funtów/tydzień. Wynagrodzenie: minimum 7.00 funtów brutto/godz. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: marzec 2007 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. UWAGA: Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 06 1997 roku O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 97 nr 133 poz. 883). Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35 lub 50
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA