Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 2151
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Zbrojarz
Miejsce zatrudnienia: Hiszpania
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: podst. znajomosc języka angielskiego lub hiszpanskiego
Obsługa komputera:
Uwagi: PrimeBS Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą , agencja pracy tymczasowej.Dla kandydatów firma oferuje legalną pracę w oparciu o bardzo dobre warunki finansowe z gwarancją braku jakichkolwiek opłat na żadnym z etapów rekrutacji. W zakresie pośrednictwa pracy, zatrudnienia pracowników tymczasowych świadczymy profesjonalne usługi, dopasowane do potrzeb naszych Klientów z uwzględnieniem aspektów obustronnej opłacalności finansowej. Dla naszego Klienta, hiszpańskiej firmy budowlanej poszukujemy doświadczonych budowlańców do pracy w rejonie Katalonii na następujące stanowiska: Zbrojarz Numer ref.: BUD/H/07 Wymagania konieczne: - udokumentowane doświadczenie zawodowe z kraju lub zagranicy, - podstawowa znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem, - chęć podjęcia pracy na okres min. 6 miesięcy, - wiek ok. 30 lat, - dobry stan zdrowia, - zaświadczenie o niekaralności Oferujemy: - wynagrodzenie: 1200 EUR netto (przez pierwszy miesiąc 1000 EUR netto), - zakwaterowanie opłacane przez pracodawce, - darmowy dowóz z miejsca zakwaterowania do miejsca wykonywanej pracy , - praca 6 dni w tygodniu (pon - pt. 9 godz., sob. 6 godz. - 51g/tydzień ), - praca w grupach 3 -7 osób, - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, - brak jakichkolwiek opłat za pośrednictwo Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 )."
Pracodawca: PrimeBS Sp. z o. o.
Kontakt:
Telefon: +48(12) 622 73 65
Email: info@primebs.pl
Adres internetowy: www.primebs.pl


Numer oferty: 2150
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Sekretarka - Asystentka Zarządu
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce: język angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: PrimeBS Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą , agencja pracy tymczasowej. Dla kandydatów firma oferuje legalną pracę w oparciu o bardzo dobre warunki finansowe z gwarancją braku jakichkolwiek opłat na żadnym z etapów rekrutacji. W związku z dynamicznym rozwojem firmy PrimeBS Sp. z o.o. poszukujemy do pracy w naszej siedzibie w Krakowie osoby na stanowisko : Sekretarki - Asystentki Zarządu. Numer ref.: SAZ/GR/06/07 Od kandydatów oczekujemy: - kompleksowa obsługa sekretariatu , wspieranie prac zarządu - zarządzanie korespondencją firmy ( trakcyjna / elektroniczna) , ekspedycja poczty - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmy - tworzenie , dbanie o dobry wizerunek firmy - przygotowywanie materiałów informacyjnych , tekstów , informacji dla prasy - wspieranie prac pozostałych działów w ramach firmy Wymagania konieczne: - biegła znajomość j. polskiego w mowie i piśmie - biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - minimum rok w pracy w sekretariacie - znajomość komputera, MS Office lub Open Office - umiejętność efektywnego wykorzystywania internetu - znajomość technik obsługowi klienta - wysoka kultura osobista , mila aparycja Mile widziane: - osoby z doświadczeniem w pracy w Sp. z o.o. z ogólną znajomością KSH - osoby z doświadczeniem w pracy za granicą Oferujemy: - ciekawą, rozwojową pracę w młodym zespole - bardzo dobre wynagrodzenie - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv w j. angielskim wraz listem motywacyjnym na adres mgf@primebs.pl Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 )."
Pracodawca: PrimeBS Sp. z o. o.
Kontakt:
Telefon: +48(12) 622 73 65
Email: info@primebs.pl
Adres internetowy: www.primebs.pl


Numer oferty: 2149
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania / Scunthorpe
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: język angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: PrimeBS Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą, agencją pracy tymczasowej. Dla kandydatów firma oferuje legalną pracę w oparciu o bardzo dobre warunki finansowe z gwarancją braku jakichkolwiek opłat na żadnym z etapów rekrutacji. Dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii pilnie poszukujemy pakowaczy na linii produkcyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv w j. angielskim na adres rekrutacja@primebs.pl z informacją w temacie E-maila Pakowacz - PPCV/ 06/07 Numer ref.: GR/PPCV/ 06/07 Od kandydatów oczekujemy: - pakowanie produktu końcowego w fabryce produkującej akcesoria z PCV dla budownictwa Wymagania konieczne: - komunikatywny j. angielski dobry stan zdrowia / brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych gotowość do podjęcia pracy na okres min. 6 miesięcy mile widziane doświadczenie w podobnej pracy/ pracy fizycznej gotowość przyjazdu do Krakowa na interview z pracodawcą 19 czerwca Oferujemy: - legalną pracę pracę w pełnym wymiarze godzin na okres 6 miesięcy - stawka godzinowa 5.75 GBP Brutto - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - mieszkanie zagwarantowane przez pracodawcę płatne przez pracownika - pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem w Wielkiej Brytanii ( Homo Office , otwarcie konta bankowego , etc. ) - brak jakichkolwiek opłat za pośrednictwo Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 )."
Pracodawca: PrimeBS Sp. z o. o.
Kontakt:
Telefon: +48(12) 622 73 65
Email: info@primebs.pl
Adres internetowy: www.primebs.pl


Numer oferty: 2148
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pakowacz Ryb
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: język angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: PrimeBS Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą, agencją pracy tymczasowej. Dla kandydatów firma oferuje legalną pracę w oparciu o bardzo dobre warunki finansowe z gwarancją braku jakichkolwiek opłat na żadnym z etapów rekrutacji. Dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii pilnie poszukujemy pakowaczy w fabryce zajmującej się przetwórstwem ryb , owoców morza. Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv w j. angielskim na adres rekrutacja@primebs.pl z informacją w temacie E-maila Pakowacz Ryb- PROM/ 06/07 Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami. Numer ref.: PROM/ 06/07 Od kandydatów oczekujemy: - pakowanie produktu ( ryby , owoce morza) Wymagania konieczne: - komunikatywny j. angielski - dobry stan zdrowia / brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych - gotowość do podjęcia pracy na okres min. 6 miesięcy - mile widziane doświadczenie w podobnej pracy/ pracy fizycznej - gotowość przyjazdu do Krakowa na interview z pracodawcą 21 czerwca Oferujemy: - legalną pracę pracę w pełnym wymiarze godzin na okres 6 miesięcy - stawka godzinowa 5.50 GBP Brutto - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - mieszkanie zagwarantowane przez pracodawcę płatne przez pracownika - pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem w Wielkiej Brytanii ( Homo Office , otwarcie konta bankowego , etc. ) - brak jakichkolwiek opłat za pośrednictwo Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 )."
Pracodawca: PrimeBS Sp. z o. o.
Kontakt:
Telefon: +48(12) 622 73 65
Email: info@primebs.pl
Adres internetowy: www.primebs.pl


Numer oferty: 2147
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Kasjerzy/Sprzedawcy
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: PrimeBS Sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą , agencja pracy tymczasowej. Dla kandydatów firma oferuje legalną pracę w oparciu o bardzo dobre warunki finansowe z gwarancją braku jakichkolwiek opłat na żadnym z etapów rekrutacji. www.primebs.pl Aktualnie pilnie poszukujemy osób do pracy w Warszawie w charakterze : Kasjer /Sprzedawca Numer ref.: WK/06/07 Od kandydatów oczekujemy: - chęci do pracy - mile widziane jakiekolwiek doświadczenie zawodowe - aktualna książeczka sanepid - mile widziane osoby młode energiczne w trakcie nauki Prosimy nasyłanie cv na adres ec@primebs.pl Oferujemy:  pracę od zaraz na terenie Warszawy ( Dzielnica Bemowo) - pracę w oparciu o dobre warunki finansowe , w młody zespole , w miłej atmosferze - elastyczny grafik ( godz . pracy 6-14 , 14-22, 10-18 Niedziela 10-18 ) - szkolenia , możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowyc Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 )."
Pracodawca: PrimeBS Sp. z o. o.
Kontakt:
Telefon: +48(12) 622 73 65
Email: info@primebs.pl
Adres internetowy: www.primebs.pl


Numer oferty: 2146
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kierowca tira c+e
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Nowy Dom Juniora Sp z o.o.
Kontakt: Marta Buat
Telefon: 600472410
Email: nowydomjuniora@gmail.com
Adres internetowy: www.nowydomjuniora.com.pl


Numer oferty: 2145
Data oferty: 12.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Wykrawacz/Sprzedawca
Miejsce zatrudnienia: Irlandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: dobra znajomość języka angielskiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy Poszukuje dla swojego klienta z Irlandii kobiety do pracy w klepie mięsnym na stanowisku sprzedawcy oraz wykrawacza. Pracodawca oferuje: -Zakwaterowanie -legalna stała pracę -atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres recruitment@rydz-jt.pl lub o tel. 024 366 22 60.
Pracodawca: Rydz J.T.
Kontakt: E. Rydz
Telefon: 024 366 22 60
Email: recruitment@rydz-jt.pl
Adres internetowy: www.rydz-jt.pl


Numer oferty: 2143
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Tapicer meblowy
Miejsce zatrudnienia: Bolton, Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- dobry
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy pilnie poszukuje TAPICERA MEBLOWEGO Z DOBRYM ANGIELSKIM i doświadczeniem w pracy z winylem do pracy w pracowni odnawiania mebli w Bolton w Wielkiej Brytanii. Oferujemy: -9 euro/godzine w okresie próbnym (3 miesiące) z możliwością renegocjacji po jego ukończeniu -zakwaterowanie płatne około 60 euro/tygodniowo -umowe na czas nieokreslony po okresie próbnym Wymagane jest: -dobra znajomość języka angielskiego (wymuszony koniecznośćią bezpośredniego kontaktu z kilentami) -doświadczenie w pracy w charakterze tapicera -doświadczenie w szyciu Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na nasz adres e-mailwy a nagłówkiem 'tapicer/UK' w tytule wiadomości.
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2142
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Płytkarz/posadzkarz
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Dublin
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje posadzkarzy/płytkarzy do pracy w Irlandii. Wymagania: doświadczenie min. 4 lata w układaniu płytek ceramicznych oraz marmurowych w obiektach wielkopowierzchniowych oraz min. komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferujemy: wynagrodzenie w zalezności od zakontraktowanej pracy. Kandydaci zainteresowani proszeni są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.pracujwirlandii.com
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2141
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Spawacz stali nierdzewnej oraz karbonowej
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Cork
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje doświadczonego SPAWACZA stali nierdzewnej i karbonowej (uprawnienia ASME lub europejski odpowiednik EN 288) do spawania rur pod roentgen do pracy w dużej firmie budowlanej w Cork, w Irlandii. Oferujemy: stałe zatrudnienie (po pozytywnym przejściu testów w warsztacie)17 euro/godzine plus płatne nadgodziny, zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę- nieodpłatne, darmowy transport do pracy oraz z pracy. Wymagania:uprawnienie ASME lub EN 288, 5-6 lat doświadczenia w spawaniu stali nierdzewnej i karbonowej, umiejętność czytania rysunków technicznych, mile widziana będzie znajomość języka angielskiego. Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na nasz adres e-mailowy z nagłówkiem 'spawacz kodowany' w tytule wiadomości.
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2140
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Operator ciągnika oraz maszyn budowlanych
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Galway
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje operatora ciągnika oraz maszyn budowlanych do pracy w wypożyczalni maszyn budowlanych w Irlandii. Wymagania: doświadczenie min. 5 lat, min. komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. T. Oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 10-12 Euro/godzinę, mzakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. Kandydaci zainteresowani proszeni są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.pracujwirlandii.com
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2139
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Blacharz-lakiernik
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Monasterevin
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje blacharza-lakiernika samochodowego do pracy w Irlandii. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 3 lata oraz min. komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 400 Euro tygodniowo netto, zakwaterowanie zorganizowane przez pierwsze 2 tygodnie pobytu, stały kontrakt. Kandydaci zainteresowani proszeni są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.pracujwirlandii.com
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2138
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Lakiernik samochodowy
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Castelbar
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje lakiernika samochodowego do pracy w Irlandii. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 3 lata oraz min. komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 350-400 Euro tygodniowo, zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt 40 Euro tygodniowo. Kandydaci zainteresowani proszeni są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.pracujwirlandii.com
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt:
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2137
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik samochodowy
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Galway
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje mechanika samochodów osobowych do pracy w Irlandii. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 3 lata oraz min. komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferujemy: wynagrodzenie w wysokości 10 Euro/godzinę przez 2 tygodnie okresu próbnego, po okresie próbnym stawka do negocjacji, zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt 70 Euro tygodniowo. Kandydaci zainteresowani proszeni są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.pracujwirlandii.com
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2136
Data oferty: 11.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik samochodowy
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Galway
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski- komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Poland Direct Recruitment
Kontakt: Adrianna Czado
Telefon: 012 421 23 00
Email: aplikuj@pracujwirlandii.com
Adres internetowy: www.pracujwirlandii.com


Numer oferty: 2135
Data oferty: 10.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Sprzedawca/Specjalista
Miejsce zatrudnienia: Katowice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Poszukujemy osobę mającą doświadczenie w pracy w biurze podróży (agencja), czyli: - rozmowa z Klientem; - obsługa systemów rezerwacji (sprzedaży imprez, biletów); - sprzedaży ubezpieczeń turystycznych. Biuro mieści się w centrum Katowic. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swego CV na adres e-mail: marpen@o2.pl
Pracodawca: Biuro Podróży
Kontakt:
Telefon:
Email: marpen@o2.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 2134
Data oferty: 08.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds. IT
Miejsce zatrudnienia: Chorzów
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: perfekcyjna
Uwagi: Szczegóły: http://www.core.com.pl/praca/SpecjalistaDsIT/ Producent i reseller oprogramowania zatrudni w Chorzowie osoby na stanowisko: Specjalista ds. IT Czy chciałbyś zostać ekspertem w zakresie oprogramowania, cenionego przez Klientów? Chcesz pomagać dużym firmom i instytucjom we wdrożeniach zabezpieczeń sieci? A może wolisz pracę z oprogramowaniem klasy ERP? Zapewniamy: - pracę z ciekawym oprogramowaniem, - stałą pracę w siedzibie firmy w Chorzowie, - wygodne, spokojne i przyjazne warunki, - umowę o pracę w stabilnej firmie, - wpływ na rozwój oprogramowania, - możliwość rozwoju umiejętności zawodowych. Pod warunkiem, że: - doskonale potrafisz rozwiązywać problemy sprzętowe, systemów operacyjnych Windows i sieci komputerowych, - potrafisz administrować systemem operacyjnym Windows 2003 Server w stopniu przynajmniej podstawowym, - nauka obsługi nowego oprogramowania nie sprawia Ci najmniejszych kłopotów, - interesujesz się rynkiem IT i trendami na nim, - komputery, a w szczególności oprogramowanie to także Twoja pasja, - lubisz kontakty z klientami poprzez telefon, email i bezpośrednie, - potrafisz w zrozumiały sposób wyjaśnić każdemu nawet zawiłe problemy, - mówisz i piszesz w języku angielskim przynajmniej w stopniu średnio zaawansowanym. - posiadasz prawo jazdy kategorii B i praktykę w prowadzeniu samochodu. Zapraszamy do nas! Zatrudnienie w siedzibie firmy w Chorzowie. Mile widziani także studenci ostatnich lat studiów (wymagana jednak praca przez minimum 32 godziny tygodniowo). Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego z oznaczeniem w tytule "Specjalista ds. IT" na adres: praca@core.com.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy. Prosimy o umieszczenie w aplikacji zezwolenia na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE
Kontakt: Arkadiusz Stanoszek
Telefon: 32 246-94-94
Email: praca@core.com.pl
Adres internetowy: www.core.com.pl


Numer oferty: 2133
Data oferty: 08.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: montażysta
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: nie
Obsługa komputera: nie
Uwagi:
Pracodawca: Impakt Technika
Kontakt: Maria Pasenkiewicz
Telefon: 012 633 71 93
Email: praca@impakt-t.pl
Adres internetowy: www.impakt-t.pl


Numer oferty: 2132
Data oferty: 08.6.2007
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Webmaster -informatyk
Miejsce zatrudnienia: Hiszpania (Wyspy Kanaryjskie-Fuerteventura) lub Niemcy (Ber
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: tak
Uwagi: -Pozycjonowanie stron WWW,Page Rank -Informatyk/programista (HTML, CSS, SQL, JAVA, C++,) -e-commerce -Grafik - Adobe Photoshop, Corel, 3d studio MAX, Fireworks -doswiadczenie w branzy Pierwszy kontrakt pracy na 3 miesiace ,nastepny na stale w hiszpanskiej firmie. Mozliwosc pracy w Berlinie i pod koniec 2007 w Polsce. Zakwaterowanie na nasz koszt. Przelot na Wyspy Kanaryjskie placony przez zainteresowanego.Po podpisaniu kontraktu na stala prace zwrot kosztow podrozy.Co 2 miesiace 7 dni wolnego z przelotem do Polski tam i z powrotem. Sprzet komputerowy wlasny , lub na zyczenie. Zarobki 1500-2000 €uro Wszystkie podane tu terminy sa do uzgodnienia
Pracodawca: Aloe Vera Canary S.A.
Kontakt: Tomasz
Telefon: +34 607 299 039
Email: info@aloeveracanary.com
Adres internetowy: aloeveracanary.org


Numer oferty: 2131
Data oferty: 08.6.2007
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Dam legalną pracę przy wykończeniach domów i mieszkań za granicą. Mile widziana znajomość języka francuskiego
Pracodawca: PHU DUET
Kontakt: Kamiński Zbigniew
Telefon: +48 29 751 20 96
Email: marekduet@wp.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA