Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 108485
Data oferty: 02.1.2017
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Aktualnie poszukujemy kandydatów, których celem jest dalszy rozwój zawodowy na stanowisku: Technik/Logistyk utrzymania ruchu. Do zadań na stanowisku należeć będzie wprowadzanie do systemu i opisywanie faktur zakupowych, zamawianie i zakup części zamiennych, pomoc w naprawach i bieżących zadaniach utrzymania ruchu, utrzymywanie ciągłości pracy, nadzór nad realizacją zamówień, czynny udział w pracach magazynu. Od kandydatów wymagamy wykształcenie min. zawodowego o kierunku mechanik, umiejętności obsługi komputera, znajomości zasad mechaniki, umiejętności technicznych, prawa jazdy kat. B. Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia SEP. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością związania się z firmą na stałe, stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w firmie, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach, dostęp do pakietu zniżek pracowniczych Manpower Premium, ubezpieczenie grupowe. Oferta dotyczy pracy tymczasowej agencja zatrudnienia nr 412, nr ref.: TUR/043/NWI. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: natalia.wilas@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108484
Data oferty: 02.1.2017
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Legnica
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier. Do obowiązków należeć będzie zapewnienie odpowiedniej gospodarki magazynowej, ciągłości produkcyjnej poprzez logistykę wewnętrzną, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie towarów do wysyłki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, układanie towarów na regałach, obsługa wózków widłowych. Od kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w pracy w obszarze magazynu, wykształcenia min. zawodowego, doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, znajomości zasad gospodarki magazynowej. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością związania się z firmą na stałe, stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w firmie, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach, dostęp do pakietu zniżek pracowniczych Manpower Premium, ubezpieczenie grupowe. Oferta dotyczy pracy tymczasowej, agencja zatrudnienia nr 412, nr ref.: MAG/043/NWI. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: natalia.wilas@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108483
Data oferty: 02.1.2017
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: Operator linii produkcyjnej
Miejsce zatrudnienia: Legnica
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Nr ref.: OLP/043/NWI Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator linii produkcyjnej DO obowiązków na stanowisku należeć będą: prace manualne na linii produkcyjnej, właściwa i terminowa realizacja planów produkcyjnych, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie maszyn i urządzeń we właściwym stanie technicznym, nadzorowanie ciągłości procesów produkcyjnych, praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym O kandydatów wymagamy wykształcenia min. zasadniczego zawodowego,min. 2-lat doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomości obsługi maszyn, umiejętności pracy w zespole, wysokiej motywacji i zaangażowania w pracę. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością związania się z firmą na stałe, stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w firmie, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach, dostęp do pakietu zniżek pracowniczych Manpower Premium, ubezpieczenie grupowe. Oferta dotyczy pracy tymczasowej Agencja zatrudnienia nr 412 Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: natalia.wilas@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108482
Data oferty: 20.12.2016
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Prace pomocnicze w sklepie odzieżowym
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Język angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Patrycja Lipińska
Kontakt:
Telefon: 668144725
Email: patrycja.lipinska@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108481
Data oferty: 19.12.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: demontaż i montaż dachów hali
Miejsce zatrudnienia: singen
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: podstawy komunikacji w języku niemieckim
Obsługa komputera: nie wymagane
Uwagi: Dla naszego sprawdzonego klienta poszukujemy monterów dachów/hali/ do Niemiec/Singen/od 09.01.2017 r Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego wykształcenie jako slusarz ewentualnie dekarz blacharz doświadczenie w ww.pracach na dwie -trzy osoby samochód + prawo jazdy Oferujemy: umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 11/Euro/brutto/h + 10.22 Euro diety za każdy przepracowany dzień zakwaterowanie pokrywa pracodawca pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności praca na dłuższy czas Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie cv na e-mil:cemjol@interia.pl z dopiskiem montaż dachów tel:68 3884453
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 683884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108480
Data oferty: 08.12.2016
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Praktykant w agencji doradztwa personalnego
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Do zadań na stanowisku należeć będzie aktywne poszukiwanie i docieranie do Kandydatów przy zastosowaniu różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych, selekcja aplikacji Kandydatów pod kątem prowadzonych projektów, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych i umawianie na spotkania rekrutacyjne, zarządzanie bazą Kandydatów, współudział w rozmowach kwalifikacyjnych. Oferujemy 3 miesięczne bezpłatne praktyki w zespole rekrutacji stałej, dostęp do wszechstronnej wiedzy o rynku pracy, poznanie metod rekrutacji i selekcji, możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: anna.krolikowska@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108479
Data oferty: 07.12.2016
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: opiekunka osób starszych
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Jeżeli lubisz opiekować się drugim człowiekiem, nie czekaj, zgłoś się do nas. Czekają na Ciebie sprawdzone oferty pracy. Pomożemy Tobie znaleźć stabilne zatrudnienie w charakterze opiekunek osób starszych w Niemczech. Przeprowadzimy Ciebie płynnie przez proces rekrutacji oraz odpowiemy chętnie na wszystkie Twoje pytania. Gwarantujemy: • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy – oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej, odprowadzamy składkę zdrowotną i emerytalno-rentową, • Stabilne i wysokie wynagrodzenie – wysokość wynagrodzenia zależna jest od posiadanego przez Ciebie doświadczenia, stażu pracy, znajomości języka niemieckiego oraz stanu zdrowia podopiecznego, • Ubezpieczenie medyczne, • Stała opieka koordynatora, • Zakup biletów oraz załatwienie formalności dotyczących ubezpieczenia, • Duży wybór ofert pracy, • Szybkie terminy realizacji zleceń. Wymagana chociaż podstawowa znajomość języka niemieckiego. Prawo jazdy mile widziane.
Pracodawca: Herz 24
Kontakt:
Telefon: 730399700
Email: agnieszka.napierala@herz24.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108478
Data oferty: 07.12.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kierownik działu tłumaczeń
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce: Biegła znajomość języka angielskiego i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera: Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
Uwagi: Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik działu tłumaczeń. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem Tłumaczy, rekrutację oraz wdrożenie nowych pracowników, zarządzanie bazami tłumaczeniowymi oraz słownikami. Oferujemy ciekawą pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz stałe zatrudnienie. Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższej strony: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik_dzialu_tlumaczen/16038-19482-26-449-1192.html
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: anna.krolikowska@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108477
Data oferty: 07.12.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kierownik działu tłumaczeń
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce: Biegła znajomość języka angielskiego i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera: Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
Uwagi: Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższej strony: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik_dzialu_tlumaczen/16038-19482-26-449-1192.html
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt:
Telefon:
Email: anna.krolikowska@manpower.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108476
Data oferty: 07.12.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kierownik działu tłumaczeń
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki, angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: ManpowerGroup
Kontakt: Joanna Filuś
Telefon: 882188486
Email: joanna.filus@pl.manpowergroup.
Adres internetowy:


Numer oferty: 108475
Data oferty: 02.12.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: sekretarka/osobista asystentka
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Kobieta nie bojaca sie wyzwyan i milosci kobiecej.
Pracodawca: kamrowiec
Kontakt: Kasia
Telefon:
Email: kamrowiec@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 108474
Data oferty: 17.11.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Łódź
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Miejsce pracy: Łódź Opis stanowiska pracy: -Odbiór elementów z wtryskarki -Wzrokowa kontrola jakości -Gratowanie komponentów -Pakowanie -Obsługa maszyn -Praca stojąca Wymagania: -Wysoka motywacja do pracy -Dyspozycyjność do pracy w wymiarze poniedziałek-sobota Oferujemy: -Możliwość pracy od zaraz -Terminowe wynagrodzenie -Stabilne zatrudnienie -Bogaty pakiet socjalny Manpower Premium -Indywidualną opiekę naszego konsultanta -Wynagrodzenie podstawowe + Premie Mile widziane osoby z lekkim orzeczeniem o niepełnosprawności które mogą pracować przy maszynach w ruchu. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub osobiste składanie aplikacji w biurze Manpower przy ulicy Dąbrowskiego 238. Kontakt: 734 108 159 Mail: paulina.hebda@manpower.pl Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.
Pracodawca: Manpower sp. z. o. o.
Kontakt: Łukasz Piotrowski
Telefon: 668460820
Email: lukasz.piotrowski@manpower.pl
Adres internetowy: www.manpower.pl


Numer oferty: 108473
Data oferty: 12.11.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Striper Grecja
Miejsce zatrudnienia: volos
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: SUPER wynagrodzenie taniec w bieliźnie lub bez / inne wynagrodzenie zakwaterowanie transport z lotniska opieka lekarska
Pracodawca: jak kar
Kontakt: jak
Telefon: 306942884521
Email: jakubkaraswa@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 108472
Data oferty: 12.11.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Barwoman Grecja
Miejsce zatrudnienia: volos
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: super wynagrodzenie praca nocna za barem(nalewanie drinkow) zakwaterowanie transport z lotniska .. miły klimat
Pracodawca: jak kar
Kontakt: jak
Telefon: 306942884521
Email: jakubkaraswa@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 108471
Data oferty: 05.11.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: monter rurociągów Niemcy
Miejsce zatrudnienia: Landshurt
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Obsługa komputera: nie wymagane
Uwagi: Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub para osób gdzie jedna posługuje się językiem niemieckim certyfikaty doświadczenie minimum 2 lata prawo jazdy + samochód na parę osób Oferujemy: umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 10 Euro/brutto/h+ 40 Euro diety za kazdy przepracowany dzień pracę na dłuższy czas osoby zainteresowane proszę o przesyłanie na e-mail: cemjol@interia.pl dokumentów jak: cv po niemiecku kserouprawnień tel:68 3884453
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 683884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108470
Data oferty: 03.11.2016
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: kelner, kucharz, cukiernik
Miejsce zatrudnienia: Tyrol
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Opis oferty pracy: Poszukujemy Osoby: POKOJOWEJ, KELNER/KI, BARMAN,RECEPCJONISTA/KA, KUCHARZ,POMOC KUCHENNA, do pracy w hotelu w Austrii ! Oferujemy: • Pracę w ciekawym miejscu i ze wspaniałymi ludźmi • Kontakt z turystami z całego świata • Możliwość rozwijania zdolności językowych • Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu • Atrakcyjne wynagrodzenie Wymagania: • Gotowość podjęcia pracy od czerwca do wrzesnia (okres letni) • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność • Mile widziane doświadczenie w pracy
Pracodawca: FA. FR Construction Sp.z O.O Sp.K.Bielsko-Biała
Kontakt:
Telefon: 0048 570 825 678
Email: biuro1@fr-construction.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 108469
Data oferty: 02.11.2016
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy -branża event
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Firma EMG zajmująca się multimedialną obsługą eventów, konferencji (ekrany LED, projektory itp.) poszukuje - handlowców z doświadczeniem w branży event - techników multimediów (systemów diodowych, A/V, itp.)- freelancerów.
Pracodawca: Euromedia Group-Grzegorz Laszuk
Kontakt: Grzegorz
Telefon: 508404040
Email: praca@emg.tech
Adres internetowy:


Numer oferty: 108468
Data oferty: 27.10.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: spawacz 135
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: podstawy komunikacji w języku niemieckim
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego klienta poszukujemy spawacza 135 do Niemiec -Erfurt spawanie konstrukcji wymagania: certyfikat 135 podstawowy podstawowa znajomość języka niemieckiego doświadczenie minimum 2 lata prawo jazdy + samochód Oferujemy umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 11 Euro/brutto/h+ 10.22 Euro diety dziennej za każdy przepracowany dzień pracodawca pokrywa zakwaterowanie praca na dłuższy czas Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na e-mail: cemjol@interia.pl z dopiskiem spawacz 135 tel:68 3884453
Pracodawca: Agencja PracyPremier
Kontakt: Łukasz Marcinkiewicz
Telefon: 683884453
Email: cemjol@interia.pl
Adres internetowy: www.agencjapremier.eu


Numer oferty: 108467
Data oferty: 21.10.2016
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Język angielski-komunikatywny
Obsługa komputera: MS Office
Uwagi: Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Praca Tymczasowa Nr. ref: REC/CTE/001/10.2016 RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA Zadania na stanowisku: Realizacja zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem recepcji; Obsługa gości, Klientów odwiedzających firmę; Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych; Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; Dbanie o sprawny obieg dokumentów firmy; Oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku; Wykształcenie średnie; Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny; Wysoka kultura osobista; Zdolności interpersonalne; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; Odpowiedzialność; Dokładność; Umiejętność pracy pod presją czasu. Oferujemy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego; Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową; Miłą atmosferę i środowisko pracy; Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach; Wiele zniżek na usługi. Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email: anna.borysiewicz@manpower.pl
Adres internetowy: www.manpower.pl


Numer oferty: 108465
Data oferty: 20.10.2016
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Miejsce zatrudnienia: Sieraków
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Meat-pros s.p. z.o.o
Kontakt: Szymon Pliszka
Telefon: 665 701 788
Email: s.pliszka@meatpros.com.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA