Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3011
Data oferty: 11.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pomocnik w parku rozrywki – Wielka Brytania
Miejsce zatrudnienia: Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: język angielski NIE JEST wymagany
Obsługa komputera:
Uwagi: • Warunki pracy: - wynagrodzenie: 210 funtów na tydzień - czas pracy ok. 45 godzin w tygodniu - DARMOWE zakwaterowanie - miejsce pracy: okolice Newcastle - obowiązki to pomoc przy rozkładaniu maszyn parku zabaw w poszczególnych lokalizacjach - DARMOWE ZAKWATEROWANIE - praca od czerwca do listopada • Wymagania: - doświadczenie w pracy fizycznej, tężyzna fizyczna - język angielski NIE JEST wymagany - mile widziane (nie wymagane) prawo jazdy Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego aktualnego cv (najlepiej w języku angielskim), na adres email: bti@pracujanglia.pl lub tel. na nr 0044 7792828264 lub 0048 123945545
Pracodawca: Agencja Pracy BTI
Kontakt:
Telefon: 012 3945545
Email: bti@pracujanglia.pl
Adres internetowy: www.pracujanglia.pl


Numer oferty: 3010
Data oferty: 11.6.2008
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: recepcja
Miejsce zatrudnienia: pensjonat
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: praca z zakwaterowaniem i wyzywieniem+pensja woj.lubuskie
Pracodawca: PENSJONAT MAX
Kontakt: KASIA
Telefon: 095-755-83-60
Email: KASIULA2504@wp.pl
Adres internetowy: KASIULA2504@wp.pl


Numer oferty: 3009
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Nr Ref.: MSI/06
Miejsce zatrudnienia: woj. Warmińsko-Mazurski
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dystrybucją drzwi antywłamaniowych – ze względu na rozbudowę sieci handlowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Miejsce pracy: woj. Warmińsko-Mazurskie Nr. Ref.: MSI/06 Zakres obowiązków: - tworzenie oraz rozwój sieci odbiorców hurtowych ( developerów, i generalnych wykonawców robót budowlanych oraz innych inwestorów) oferowanych przez Firmę, - pośrednictwo w zawieraniu umów sprzedaży i dostawy z nabywcami hurtowymi, - uczestnictwo w realizacji umów jako opiekun kontraktu poprzez: ofertowanie, przygotowywanie umów sprzedaży, gromadzenie niezbędnych danych dotyczących kontrahentów, wyznaczanie ekipy monterskiej (ich organizacja, nadzór i rozliczanie) - współpraca z Dyrektorem Regionalnym oraz Działem Logistyki, - składanie zamówień towaru na realizację umów, - organizowanie oraz nadzór nad terminowością i jakością dostaw towarów oraz wykonywanych prac montażowych na budowie, - bieżący kontakt z monterami kierownikami budów i innymi osobami ze strony kontrahentów w sprawach związanych z dostawami, montażami, reklamacjami, podpisywaniem protokołów odbioru robót. Wymagania: - wymagania min. średnie, preferowane wyższe, - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżerskim w strukturach sprzedaży produktów lub usług do firm działających w branży budowlanej (developerów, generalnych wykonawców, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych) - znajomość technik sprzedaży i negocjacji, - nastawienie na cele i wyniki, - dobra organizacja pracy, - inicjatywa, samodzielność i kreatywność w działaniu. Pracodawca oferuje: - pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, - umowę o pracę, bądź umowę o współpracę (wyższe wynagrodzenie podstawowe), - narzędzia do pracy (komputer, telefon), Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3008
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Nr Ref.: MSI/06
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dystrybucją drzwi antywłamaniowych – ze względu na rozbudowę sieci handlowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Miejsce pracy: woj. mazowieckie Nr. Ref.: MSI/06 Zakres obowiązków: - tworzenie oraz rozwój sieci odbiorców hurtowych ( developerów, i generalnych wykonawców robót budowlanych oraz innych inwestorów) oferowanych przez Firmę, - pośrednictwo w zawieraniu umów sprzedaży i dostawy z nabywcami hurtowymi, - uczestnictwo w realizacji umów jako opiekun kontraktu poprzez: ofertowanie, przygotowywanie umów sprzedaży, gromadzenie niezbędnych danych dotyczących kontrahentów, wyznaczanie ekipy monterskiej (ich organizacja, nadzór i rozliczanie) - współpraca z Dyrektorem Regionalnym oraz Działem Logistyki, - składanie zamówień towaru na realizację umów, - organizowanie oraz nadzór nad terminowością i jakością dostaw towarów oraz wykonywanych prac montażowych na budowie, - bieżący kontakt z monterami kierownikami budów i innymi osobami ze strony kontrahentów w sprawach związanych z dostawami, montażami, reklamacjami, podpisywaniem protokołów odbioru robót. Wymagania: - wymagania min. średnie, preferowane wyższe, - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżerskim w strukturach sprzedaży produktów lub usług do firm działających w branży budowlanej (developerów, generalnych wykonawców, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych) - znajomość technik sprzedaży i negocjacji, - nastawienie na cele i wyniki, - dobra organizacja pracy, - inicjatywa, samodzielność i kreatywność w działaniu. Pracodawca oferuje: - pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, - umowę o pracę, bądź umowę o współpracę (wyższe wynagrodzenie podstawowe), - narzędzia do pracy (komputer, telefon), Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3007
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: tak
Obsługa komputera: tak
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży elektronicznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży Nr Ref. MS/05 Zakres obowiązków: - opieka nad stałymi Klientami Firmy, - rozwój sieci sprzedaży na podległym terenie ( północno – wschodnia Polska), - udział w tworzeniu oraz realizacji planów budżetowych Firmy, - dbanie o wizerunek Firmy. Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży, - umiejętność tworzenia stałych relacji z Klientami, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne, - nastawienie na cele, inicjatywa, samodzielność i kreatywność w działaniu, - prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje: - pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja), - pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych, - możliwość rozwoju, - narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód) - pakiet prywatnej opieki medycznej Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3006
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MONTER RUROCIAGOW
Miejsce zatrudnienia: Rptterdam Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: komunikatywny angielski lub niemiecki
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Holenderska firma zatrudni od zaraz oraz Monterow Rurociagow. Praca od zaraz w Rotterdamie. Stawka od 10 euro netto na godzine wzwyz, wyplaty tygodniowki, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opieka konsultantow. Osobno dodatek wakacyjny i urlopowy. Zjazdy do kraju co 8 tygodni. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 0031 10 246 75 82 od 9 tej do 17 tej w dni robocze lub o przeslanie dokumentacji na e-mail: intercedent@4-hands.eu
Pracodawca: 4-Hands Holandia
Kontakt: Aneta Rhee
Telefon: 0031 10 246 75 82
Email: intercedent@4-hands.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3005
Data oferty: 09.6.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: konsultanta telefonicznego Miejsce pracy Warszawa Wymagania: - Wykształcenie średnie (najlepiej studenci) - Komunikatywność - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Dobra dykcja i miły głos - Dyspozycyjność (system zmianowy) - Obsługa komputera - Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - elastyczne godziny pracy - pracę od poniedziałku do piątku - możliwość zdobycia cennego doświadczenia - zatrudnienie na umowę zlecenie W przypadku zainteresowania ofertą pracy proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: m.ziolkowski@profas.com.pl W tytule proszę wpisać nr ref. kt/06
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3004
Data oferty: 09.6.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: tak
Uwagi:
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3003
Data oferty: 09.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: księgowa
Miejsce zatrudnienia: DZIEKANÓW POLSKI UL. KOLEJOWA 223
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: BIEGŁA
Uwagi: POMOC KSIĘGOWEJ ZE ZNAJOMOŚCIĄ NAJCHĘTNIEJ KADR I ZUS .
Pracodawca: BaRGo sp. zoo
Kontakt: HALINA RUSIECKA
Telefon: 606246311
Email: bilans@bilans.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3002
Data oferty: 08.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: CCI COMPANY
Kontakt: Teresa
Telefon: 510-267-199
Email: tpiotrowska@wp.pl
Adres internetowy: www.ccicompany.us


Numer oferty: 3001
Data oferty: 08.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: spawacz elektryk monter konstrukci
Miejsce zatrudnienia: holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Su-Trabajo
Kontakt: Karin Vergouwe
Telefon: +31655866890
Email: info@su-trabajo.nl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3000
Data oferty: 07.6.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: praca dla studentów
Miejsce zatrudnienia: poznan
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: poszukujemy studentów na okres wakacyjny, praca na magazynie, nie wymagamy uprawnien na wózki widłowe, oczekujemy organizacji pracy i uczciwosci, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
Pracodawca: JAKA MERCHANDISING
Kontakt:
Telefon:
Email: magazynpoznan@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 2999
Data oferty: 07.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: praca fizyczna
Miejsce zatrudnienia: poznań
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: jaka merchandising jarosław oziemski
Kontakt: lukasz matuszewski
Telefon: 785716949
Email: magazynpoznan@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 2049
Data oferty: 06.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Ochrony / Security Officer - IRLANDIA
Miejsce zatrudnienia: Dublin, Irlandia
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski - KOMUNIKATYWNY
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagania: -JĘZ. ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM -Ukończone 18 lat -Niekaralność -Gotowość do poddania się procedurze pisemnej weryfikacji referencji zawodowych i edukacyjnych z okresu -ostatnich 10-ciu lat. -Dostarczenie aktualnego zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, w przypadku otrzymania oferty pracy. -Gotowość do zorganizowania we własnym zakresie transportu oraz zakwaterowania w Irlandii. Etapy rekrutacji: 1. Przetwarzanie zgłoszonych kandydatur 2. Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami w języku angielskim. 3. Pisemna weryfikacja 10-cio letniej historii zawodowej kandydatów. 4. Udostępnienie irlandzkim firmom ochroniarskim profili naszych kandydatów. Organizacja 2-dniowego szkolenia w Dublinie dla kandydatów zaakceptowanych przez naszych klientów. W celu uzyskania irlandzkiej licencji ochroniarza, niezbędne jest poddanie się procedurze weryfikacji okresu ostatnich 10-ciu lat. Okres ten, z dokładnością do 2 tygodni, musi być udokumentowany pisemnie przez wszystkich byłych pracodawców, instytucje edukacyjne, lub inne organizacje, z którymi kandydat współpracował w okresie ostatnich 10-ciu lat. W celu umożliwienia nam przeprowadzenia ww. procedury, prosimy o dostarczenie jak najdokładniejszych informacji dotyczących byłych pracodawców oraz okresów zatrudnienia. Jednym z elementów procesu weryfikacji 10-cio letniej historii, jest także uzyskanie dwóch referencji charakteru, nie związanych z doświadczeniem zawodowym ani zdobytym wykształceniem. Referencje takie musza być dostarczone na piśmie, przez osoby nie związane z Państwem zawodowo (np. współpracownik, manager, itp.) ani więzami rodzinnymi. Ponadto referent osobisty winien znać Państwa co najmniej dwa lata, i być z Państwem w stałym kontakcie. W celu dostarczenia nam informacji dotyczących Państwa historii zawodowej, edukacyjnej oraz danych osobowych referentów personalnych, prosimy wypełnić formularz on-line na stronie http://www.checkback.ie/apply_online/ W polu „Access Code” należy wpisać „cbi01” i nacisnąć „submit”. Następnie należy kliknąć w link „New Application” i podać wszystkie wymagane dane. System automatycznie wygeneruje numer aplikacji. Prosimy o zapisanie tego numeru, gdyż będzie on niezbędny w przypadku konieczności dokonania aktualizacji podanych przez Państwa danych. Zapewniamy iż skontaktujemy się ze WSZYSTKIMI kandydatami, którzy poprawnie wypełnili formularz aplikacyjny, w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w jęz. angielskim.
Pracodawca: CheckBack Poland
Kontakt: Stanisław Przyborowski
Telefon: 022 836 12 80
Email: stan.przyborowski@checkback.ie
Adres internetowy: www.checkback.ie


Numer oferty: 2998
Data oferty: 06.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista-konsultant ds. sprzedaży usług doradczych
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: TAK
Uwagi: Do wybranych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: • realizacja planów sprzedażowych, • nawiązywanie kontaktów z nowymi i utrzymywanie kontaktów z istniejącymi Klientami, • utrzymywanie dobrych długotrwałych relacji z głównymi Klientami firmy, • przygotowywanie ofert , • negocjacje warunków umów z Klientami. Wymagania: • min. roczne doświadczenie w sprzedaży, • orientacja na realizację celu, • samodzielność, • inicjatywa, • łatwość nawiązywania kontaktów, • praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą komputera, pakietu Microsoft Office, internetu.
Pracodawca: ProfAs Doradztwo Personalne
Kontakt: Rafał Grudniewski
Telefon: 22 533 62 83
Email: kontakt@profas.com.pl
Adres internetowy: profas.com.pl


Numer oferty: 2997
Data oferty: 06.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: monter kadłubów
Miejsce zatrudnienia: Finlandia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski lub rosyjski
Obsługa komputera:
Uwagi: Opis stanowiska: Poszukujemy osób chętnych do pracy w budownictwie okrętowym przy budowie jachtów w dokach - Stocznia Ablemans Oy, w Finlandii (Turku) WYMAGANIA: • Komunikatywna znajomośc języka angielskiego lub rosyjskiego. • Doświadczenie w pracy w stoczni przy montażu kadłubów • Pracowitośc i dobra kondycja fizyczna • Umiejętności spawalnicznicze • Umiejętnośc czytania rysunku technicznego • Umiejętnośc samodzielnej organizacji pracy OFERUJEMY: • Wynagrodzenie: 10-11 euro (BRUTTO) za godzinę, • Rekompensata za pracę dodatkową zgodnie z warunkami umowy zbiorowej w branży metalowej • Czas pracy: 40 godzin w tygodniu. Możliwa jest praca w godzinach nadliczbowych • Długości kontraktu: 12-18 miesięcy • Możliwość podnoszenia kwalifikacji • Zakwaterowanie: w przybliżeniu 200-250 euro miesięcznie • Pomoc w rejestracji w fińskich urzędach REKRUTACJA: W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: - CV w języku polskim lub/oraz w języku angielskim ze zdjęciem, - kopia dowodu osobistego i paszportu, - kopie dyplomów lub świadectw, - referencje od poprzednich pracodawców
Pracodawca: Opteam Poland Sp.Zo.o
Kontakt: Anna Przytulska
Telefon: +48698334737
Email: anna.przytulska@opteam.fi
Adres internetowy: www.opteam.com


Numer oferty: 2996
Data oferty: 05.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Linii Produkcyjnej
Miejsce zatrudnienia: CZECHY, różne miasta
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: nie wymagany
Obsługa komputera: nie
Uwagi: InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik linii produkcyjnej Numer referencyjny: PP/CZ Lokalizacja Czechy, różne miasta Miejsce pracy fabryki koncernów samochodowych Obowiązki różne stanowiska pracy przy produkcji samochodów i ich podzespołów oraz produkcji pasów bezpieczeństwa Wymagania gotowości podjęcia pracy na okres co najmniej trzech miesięcy, dobrego stanu zdrowia, sprawności manualnych do wykonania prostych prac montażowych, sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Wybranym kandydatom oferujemy sprawdzone oferty pracy na terenie Czech w fabrykach renomowanych koncernów z branży motoryzacyjnej (Škoda Auto, TRW, Faurecia), przyjmujemy mężczyzn, kobiety oraz pary (możliwość wspólnego zakwaterowania w hotelu pracowniczym) legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną z czeskim pracodawcą (odprowadzane składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz składki emerytalne), atrakcyjne wynagrodzenie od 1750 do 3000 zł netto, bezpłatne zakwaterowanie, dodatek wyżywieniowy, premie uznaniowe za przestrzeganie regulaminu pracy, krótkie terminy oczekiwania na wyjazd - wyjazdy kilka razy w miesiącu organizowane z Krakowa Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule "PP/CZ" Kontakt: tel. 012 290 22 48 mobile: 791 521 333 mobile: 792 773 999 e-mail: praca.cz@interkadra.pl www.interkadra.pl
Pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.
Kontakt: Agnieszka Chlipała
Telefon: 012 290 22 48
Email: praca.cz@interkadra.pl
Adres internetowy: www.interkadra.pl


Numer oferty: 2995
Data oferty: 04.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Informatyk z doświadczeniem w C#.NET
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: j. francuski
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej In Temporis jest spółką z o.o. powołaną w 1998 roku z kapitałem polskim i francuskim. Od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Aktualnie dla naszego Klienta we Francji - firmy z branży informatycznej- poszukujemy osób chętnych do pracy we Francji na stanowisku: INFORMATYK Z DOŚWIADCZENIEM W C#. NET Nr ref: INFC#\FRA\2008 OBOWIĄZKI: - Projektowanie aplikacji w języku C#. NET WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magisterskie); - Doświadczenie w C#.NET mile widziane; - Znajomość aplikacji web service X lm; - Znajomość aplikacji RIA, FLEX. Sylver Light; - Znajomość języka francuskiego (obowiązkowa) - Gotowość do wyjazdu do Francji. KLIENT OFERUJE: - Umowę o pracę bezpośrednio z firmą francuską na czas określony; - Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe; - Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i Listu Motywacyjnego w języku polskim i francuskim na adres: k.dziubicka@intemporis.eu In Temporis Sp. z o.o. ul. 1-go Maja 16a 20-410 Lublin www.intemporis.eu
Pracodawca: In Temporis Sp. z o.o.
Kontakt: Katarzyna Dziubicka
Telefon: 081 532-24-32
Email: k.dziubicka@intemporis.eu
Adres internetowy: www.intemporis.eu


Numer oferty: 2994
Data oferty: 04.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Informatyk JAVA
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: j. francuski
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej In Temporis jest spółką z o.o. powołaną w 1998 roku z kapitałem polskim i francuskim. Od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Aktualnie dla naszego Klienta we Francji - firmy z branży informatycznej- poszukujemy osób chętnych do pracy we Francji na stanowisku: INFORMATYK JAVA/ J2EE Nr ref: INFJAVA\FRA\2008 OBOWIĄZKI: - Projektowanie aplikacji w języku JAVA/J2EE. WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magisterskie); - Doświadczenie w JAVA/J2EE; - Znajomość aplikacji EJB; - Znajomość aplikacji Struts; - Znajomość języka francuskiego (obowiązkowa); - Gotowość do wyjazdu do Francji. KLIENT OFERUJE: - Umowę o pracę bezpośrednio z firmą francuską na czas określony; - Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe; - Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i Listu Motywacyjnego w języku polskim i francuskim na adres: k.dziubicka@intemporis.eu In Temporis Sp. z o.o. ul. 1-go Maja 16a 20-410 Lublin www.intemporis.eu
Pracodawca: In Temporis Sp., z o.o.
Kontakt: Katarzyna Dziubicka
Telefon: 081 532-24-32
Email: k.dziubicka@intemporis.eu
Adres internetowy: www.intemporis.eu


Numer oferty: 2993
Data oferty: 04.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Informatyj JAVA
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: francuski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: In Temporis Sp. z o.o.
Kontakt: Katarzyna Dziubicka
Telefon: 081 532-24-32
Email: k.dziubicka@intemporis.eu
Adres internetowy: www.intemporis.eu«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA