Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3026
Data oferty: 19.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Anglia / Opiekun osób starszych /różne rejony
Miejsce zatrudnienia: różne rejony / Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Profesjonalne ośrodki opieki nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi o wysokim standardzie usług, zajmujące się sprawowaniem opieki. Miejsce pracy: Ośrodki położone na terenie całej Wielkiej Brytanii, w tym Anglia i Szkocja. W zależności od wymagań pracodawcy i preferencji kandydata istnieje możliwość otrzymania oferty pracy w różnych lokalizacjach. Aktualnie m.in. rejony: Aylesbury, East Sussex, Portsmouth, Swindon, Dereham , Hampshire, Dorchester, Plymouth, Southampton, Surrey, Cheltenham, Salisbury, Poole, i wiele innych. Obowiązki: Opiekunowie (Care Assistants) zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad osobami starszymi, pomocą w codziennych czynnościach m.in.: ścielenie łóżka, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp., drobne prace porządkowe, ponadto rozmowy i udzielanie wsparcia pacjentom psychicznego. Praca zazwyczaj odbywa się w systemie zmianowym (etat ok. 35-48 godz/ tydz.) i grafik pracy przedstawiany jest pracownikom z wyprzedzeniem. Dodatkowo istnieje możliwość pracy dodatkowej w nadgodzinach (dodatkowo płatne, zazwyczaj wyższe stawki od zasadniczego wynagrodzenia). Dodatkowo zazwyczaj wszystkie ośrodki gwarantują pracownikom system szkoleń zawodowych NVQ i możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych. Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność. Doświadczenie nie jest wymagane. Warunki zatrudnienia: W zależności od rejonu i doświadczenia kandydata oferowane są różne stawki. Średnio jest to od ok. 6.00 funtów brutto/ godz. stawka podstawowa. Kontrakty z bezpośrednim pracodawca są podpisywane w Polsce. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 55- 80 funtów/tyg. Data rozpoczęcia: lipiec 2008.Termin wyjazdu uzgadniany jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres : rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3025
Data oferty: 19.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Support Worker / ośrodki learning disabilities / 7-9 funtów brutto / godz.
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth / Southampton / Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Ośrodki Learning Disabilities Centres zlokalizowane w południowej Anglii (ponad 40 indywidualnych ośrodków). Są to kameralne wyspecjalizowane ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Pacjenci mieszkają w indywidualnych mieszkaniach na terenie danego ośrodka i maja zagwarantowaną stałą pomoc medyczną i wsparcie ze strony personelu. Rolą osoby pracującej na stanowisku Support Worker jest pomoc w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu zgodnie z zaleceniami (care plan). Pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom intensywne szkolenia zawodowe związane z praca z osobami niepełnosprawnymi, system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi ( przede wszystkim z Learning Difficulties, Mental Health Illnesses), dobra znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 75 funtów/tyg. Wynagrodzenie: od 7.00 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz. , zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. Możliwość pracy w nadgodzinach. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat (do 40 godz. / tyg.) Data rozpoczęcia: lipiec 2008, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3024
Data oferty: 18.6.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Pomocnik Magazynu
Miejsce zatrudnienia: Chorzów
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: -
Obsługa komputera: -
Uwagi: InterKadra Sp. z o.o. - Lokalizacja: Kraków ; Ilość pracowników: 30 - http://www.interkadra.pl InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku : Pomocnik Magazyniera. Obowiązki : -Oczyszczanie pianki poliuretanowej z napisów. -Praca w dziale konfekcji. Oferujemy : -praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00-14.00 lub 14.00-22.00 -praca od 20.06 lub od 23.06 (przez ok. 2 tygodnie) -umowa zlecenia -stawka godzinowa 8,50 zł br/h Wymagania : -osoby pełnoletnie (ukończone 18 lat) -dyspozycyjność od poń do piątku w godzinach 06.00 - 14.00 lub 14.00 - 22.00 -chęć do pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji pod nr ref. PM/IB/CH pod adres p.zygadlo@interkadra.pl KONTAKT : Interkadra Sp.z o.o. Ul.Wielicka 50 30-552 Krakow Paulina Zygadło 012-290-44-51 0666-826-906
Pracodawca: Interkadra Sp. z o.o.
Kontakt: Paulina Zygadło
Telefon: 012-290-44-51
Email: p.zygadlo@interkadra.pl
Adres internetowy: www.interkadra.pl


Numer oferty: 3023
Data oferty: 18.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy Nr. Ref. DTH/06
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – Firmy, która jest dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń elektronicznych – kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy Miejsce pracy: Warszawa Nr. Ref. DTH/06 Zakres obowiązków: - obsługa Klienta w siedzibie Firmy, - przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji technicznych, - przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów, - wsparcie techniczne dla klientów w zakresie oferowanych urządzeń. Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub elektrotechnika), - doświadczenie w sprzedaży, - umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, - nastawienie na wyniki, - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, Pracodawca oferuje: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja), - możliwość rozwoju zawodowego, - pakiet szkoleń, - prywatną opiekę medyczną, - dofinansowanie do zajęć sportowych. Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3022
Data oferty: 17.6.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: HOSTESSA
Miejsce zatrudnienia: BYDGOSZCZ
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: mile widziane
Obsługa komputera:
Uwagi: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prezentację produktów znanych marek Wymagania wiek 18-26 lat status ucznia/ studenta bardzo dobra prezencja wysoka kultura osobista mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie umowe zlecenieprace w miłej atmosferze Kontakt Agencja Pracy Tymczasowej PROGRES ul. Królowej Jadwigii 18/510 85-959 BYDGOSZCZ tel. (052)320-60-01 CV ze zdjeciem proszę przesyłać na adres bydgoszcz@progres.gda.pl z dopiskiem " host
Pracodawca: Agencja Pracy Tymczasowej PROGRES
Kontakt:
Telefon: (052)320-60-01
Email: bydgoszcz@progres.gda.pl
Adres internetowy: www.progres.gda.pl


Numer oferty: 3021
Data oferty: 15.6.2008
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: PRACA NA LATO - za granica - hostessy
Miejsce zatrudnienia: Wlochy, Civitanova Marche
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Uwazasz ze jestes ladna? Jestes rozrywkowa? Latwo nawiazujesz kontakty, a co wiecej bardzo to lubisz? A wiec ta praca jest wlasnie dla Ciebie!!! Proponuje prace jako hostessa w popularnych klubach i dyskotekach we Wloszech. Zadaniem takiej dziewczyny jest rozmowa z goscmi oraz towarzyszenie podczas trwania wieczoru oraz zapewnianie milej atmosfery w klubie.Wlasciwie nic czego nierobisz na normalnej dyskotece w Polsce! WYMAGAMY: *wiek 18-35 lat *schludny wyglad *szczupla sylwetka *wesole usposobienie *latwosc w nawiazywaniu kontaktow *chec do nauki jezyka wloskiego *DYSPOZYCYJNOSC MINIMUM 2 MIESIACE!! Do tej pracy szukamy dziewczyn które przede wszystkim maja wesole usposobienie i sa otwarte na zawieranie nowych znajomosci. OFERUJEMY: *praca na kontrakt - legalna *jestesmy zawsze na miejscu - stal kontakt z dziewczynami *zapewniamy zakwaterowanie w nadmorskiej miejscowosci *SREDNIE ZAROBKI - od 60 EURO DZIENNIE (mieszkania sa juz oplacone) Pracujemy w tym sektorze od ponad 10 lat, wiec wyieramy tylko sprawdzone miejsca pracy. Jestesmy zawsze na miejscu wiec zawsze sluzymy pomoca w zaklimatyzowaniu sie w nowej pracy oraz w innych codziennych sprawach. FORMA KONTAKTU: infohostesspromo.com www.hostesspromo.ebaza.biz www.hostesspromo.com tel.cell. 0039 3405805349 MSN, yahoo messenger, skype- hostesspromo GADU GADU 7110856
Pracodawca: hostesspromo
Kontakt: Ania
Telefon: 0039 3405805349
Email: info@hostesspromo.com
Adres internetowy: www.hostesspromo.ebaza.biz


Numer oferty: 3020
Data oferty: 15.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: barmanka
Miejsce zatrudnienia: niemcy hauptstr.28 54655 malbergweich
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Uwaga !! Chcialabym ostrzec wszystkich Polakow przed wlascicielem poniższego lokalu.Nie otrzymacie wynagrodzenia !!! Nie polecam!!patologia!!!! Stanowisko/tytuł : BARMANKA Opis/wymagania : szukamy 2 barmanek do pracy w niemczech,praca latwa i lekka,ok.6-7 godz/dzien.,wyzywienie i mieszkanie zapewnia pracodawca,wynagrodzenie 500 euro/mies.+ napiwki Kontakt : mokkacaffe@interia.eu 00491719616264 lub +491604023078 ponizej jest kolejne ogłoszenie tego samego pracodawcy!!!!!! praca dla kelnerow/-ek lub barmanow/-ek Witam! Poszukuje mlodych ludzi (do 35 roku zycia) do pracy w gastronomii. Wymagana znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym i doswiadczenie na serwisie (kelnerstwo lub obsluga baru). Gwarantowane: wyzywienie, pokoj, ubezpieczenie i pensja do uzgodnienia. Okres oferty pracy: maj-pazdziernik z mozliwoscia zatrudnienia na stale. Polozenie: wloska restauracja we Friedrichstadt (NF) - 140km na polnoc od Hamburga. Wymagane: sumiennosc, uczciwosc, pracowitosc i schludnosc, wyksztalcenie nie gra roli. Okres probny: 2 tygodnie Wspolpracownicy: zgrana ekipa z Polski, szef Wloch, zona Polka. Czekamy na zainteresowanych! wlasciciel:winfried clemens el torro center hauptstr.28 54655 malbergweich tel, 00496563930592 Następne ogłoszenie!!!! Ewa Claus !!!!!!!!! szukamy barmanki do pracy w niemczech,wyzywienie i mieszkanie zapewnia pracodawca,wynagrodzenie 600 euro/mies.+ napiwki inkakaffe@interia.eu Oferta pracy - lakiernik-mechanik samochodowy barmanka Ewa Claus Telefon: 00491719616264 STANOWISKO lakiernik-mechanik samochodowy Niemcy 10 euro/h barmanka Niemcy 600 euro/miesiąc (wyżywienie,mieszkanie zagwarantowane) kontakt:Ewa Claus NASTĘPNE OGŁOSZENIE!!!! Data oferty: 03.6.2008 Forma zatrudnienia: do ustalenia Stanowisko: BARMANKA Miejsce zatrudnienia: niemcy Wymagane wykształcenie: bez znaczenia Prawo jazdy: Języki obce: min.podst.angiels.lub niem. Obsługa komputera: Uwagi: praca od zaraz,20 euro-dziennie okolo 6-7godz. Pracodawca: e.müller Kontakt: e.müller Telefon: 00491719616264 Email: inkakaffe@interia.eu
Pracodawca: tina
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3019
Data oferty: 14.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: docieplenia
Miejsce zatrudnienia: francja region paryski
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: letowski
Kontakt:
Telefon: 0033611247929
Email: stanislaw-blicharz@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3018
Data oferty: 13.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: OPERATOR SUWNICY / DŹWIGU
Miejsce zatrudnienia: Wishaw / Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: -
Obsługa komputera: -
Uwagi: kraj: Wielka Brytania, Wishaw stanowisko: OPERATOR SUWNICY zakres obowiązków:praca w zakładzie produkcji części metalowych na dziale piaskowania, obsługa suwnicy wymagania: uprawnienia na suwnice oraz doświadczenie zawodowe zarobki: 8,00 gbp / brutto godz., nadgodziny 9,00 gbp / godz. kontrakt: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia zakwaterowanie: organizuje pracodawca, odpłatne ok.60 gbp / tydz.
Pracodawca: HM Serwis
Kontakt: Joanna Krynicka
Telefon: 0914840754
Email: joanna.krynicka@hmserwis.pl
Adres internetowy: www.hmserwis.pl


Numer oferty: 3017
Data oferty: 13.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: magazynier
Miejsce zatrudnienia: poznan
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Miejsce pracy: Poznań Główne obowiązki: - przyjmowanie dostaw - kompletacja towaru - sprawdzanie towaru pod kątem ilościowym i jakościowym - prace porządkowe Oczekujemy: - bardzo dobrej organizacji pracy, - dyspozycyjności - kultury osobistej, - uczciwości, - mile widziany doświadczenie w pracy magazyniera Oferujemy: - wynagrodzenie zależne od wyników pracy - stałe zatrudneinie - możliwość awansu Kontakt Oferty kierować na adres magazynpoznan@wp.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu + 48785716949
Pracodawca: JAKA MERCHANDISING
Kontakt: DOROTA MATUSZEWSKA
Telefon: 785716949
Email: magazynpoznan@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3016
Data oferty: 13.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Koordynator Grupy Sprzedażowej / Trener-Instruktor
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy dynamicznych, samodzielnych i entuzjastycznych profesjonalistów, którzy będą koordynować pracę grupy sprzedażowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: rekrutację, bieżący nadzór i szkolenie Konsultantów Oczekujemy: Znajomości rynku Doświadczenia w sprzedaży Rozwiniętych zdolności interpersonalnych Zaangażowania Wykształcenia min. średniego Prawa jazdy kat B Oferujemy: Ciekawą pracę Możliwości rozwoju i awansu Samochód służbowy Godziwe zarobki Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja_wawa@biznes-netia.pl
Pracodawca: Netia S.A.
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3015
Data oferty: 13.6.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Konsultant Telekomunikacyjny ds. Klientów Biznesowych
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy dynamicznych, samodzielnych i entuzjastycznych osób do telefoniczno-bezpośredniej obsługi klientów biznesowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się doradzaniem klientom w wyborze oferty i podpisywaniem umów Oczekujemy: Znajomości rynku Doświadczenia w sprzedaży Otwartości i komunikatywności Zaangażowania Wykształcenia min. średniego Oferujemy: Profesjonalne i kompleksowe szkolenia Ciekawą pracę Możliwości rozwoju i awansu Podstawę plus wysokie prowizje
Pracodawca: Netia S.A.
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3014
Data oferty: 12.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - część etatu
Stanowisko: Recepcjonistka
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski, Francuski
Obsługa komputera:
Uwagi: O FIRMIE Jesteśmy międzynarodową firmą executive search specjalizującą się w poszukiwaniu kadry menadżerskiej wyższego szczebla. Posiadamy 40 biur na wszystkich kontynentach. Od 1992 roku w regionie Europy Środkowo- Wschodniej prowadzimy działalność jako Accord Group ECE. STANOWISKO OPIS STANOWISKA: -przyjmowanie gości, -odbieranie telefonów, -obsługa prezentacji w firmie, -organizajca biura, podróży służbowych, -obsługa komputera, maszyn biurowych, -pomoc innym pracownikom firmy. WYMAGANIA - Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie- odbieranie telefonów i obsługa gości w języku angielskim (mile widziany również francuski). - Wysoka kultura osobista - Odporność na sytuacje stresowe - Duża komunikatywność - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Prezencja osobista, pogoda ducha - Dokładność i skrupulatność - Obowiązkowość - Punktualność - Odpowiedzialność OFERTA Oferujemy pracę w jednej z najlepszych firm zajmujących się executive search z możliwością rozwoju, zdobyciem doświadczenia. Potrzebujemy kogoś na zastępstwo na okres wakacji z perspektywą pracy stałej po okresie próbnym.
Pracodawca: Accord Group
Kontakt: Anna Dedo
Telefon: 511170604
Email: a.dedo@accord-ece.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3013
Data oferty: 12.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - część etatu
Stanowisko: Recepcjonistka
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski, Francuski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Accord Group
Kontakt: Anna Dedo
Telefon: 511170604
Email: a.dedo@accord-ece.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3012
Data oferty: 12.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń w Dziale Informatyki Nr ref. IT/06/2008
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: tak
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Dla naszego klienta firmy z branży gier liczbowych i loterii poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń w Dziale Informatyki Miejsce pracy: Warszawa Nr ref. IT/06/2008 GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU TO: 1. Rozwój istniejących systemów informatycznych, wdrażanie nowych rozwiązań sprzętowych oraz systemowych i aplikacyjnych. 2. Opracowywanie modelu biznesowego rozwiązania – analiza kosztowo techniczna. 3. Testowanie rozwiązań informatycznych i dokonywanie niezbędnych korekt modelu rozwiązań biznesowych. 4. Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu w zakresie rozwoju aplikacji wspierających działania sprzedaży. 5. Współpraca z dostawcami rozwiązań teleinformatycznych. WYMAGANIA 1. Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek informatyka - telekomunikacja . 2. Doświadczenie min 2 letnie w prowadzeniu projektów teleinformatycznych. 3. Znajomość języka angielskiego – inny język także mile widziany. 4. Kreatywność i samodzielność . 5. Znajomość technologii i zagadnień z zakresu LAN / WAN, baz danych, VoIP. 6. Znajomość rynku usług teleinformatycznych . 7. Umiejętność pracy w zespole . Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: m.ziolkowski@profas.com.pl z podaniem nr ref i nazwę stanowiska w tytule. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Pracodawca: Profas
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3011
Data oferty: 11.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pomocnik w parku rozrywki – Wielka Brytania
Miejsce zatrudnienia: Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: język angielski NIE JEST wymagany
Obsługa komputera:
Uwagi: • Warunki pracy: - wynagrodzenie: 210 funtów na tydzień - czas pracy ok. 45 godzin w tygodniu - DARMOWE zakwaterowanie - miejsce pracy: okolice Newcastle - obowiązki to pomoc przy rozkładaniu maszyn parku zabaw w poszczególnych lokalizacjach - DARMOWE ZAKWATEROWANIE - praca od czerwca do listopada • Wymagania: - doświadczenie w pracy fizycznej, tężyzna fizyczna - język angielski NIE JEST wymagany - mile widziane (nie wymagane) prawo jazdy Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego aktualnego cv (najlepiej w języku angielskim), na adres email: bti@pracujanglia.pl lub tel. na nr 0044 7792828264 lub 0048 123945545
Pracodawca: Agencja Pracy BTI
Kontakt:
Telefon: 012 3945545
Email: bti@pracujanglia.pl
Adres internetowy: www.pracujanglia.pl


Numer oferty: 3010
Data oferty: 11.6.2008
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: recepcja
Miejsce zatrudnienia: pensjonat
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: praca z zakwaterowaniem i wyzywieniem+pensja woj.lubuskie
Pracodawca: PENSJONAT MAX
Kontakt: KASIA
Telefon: 095-755-83-60
Email: KASIULA2504@wp.pl
Adres internetowy: KASIULA2504@wp.pl


Numer oferty: 3009
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Nr Ref.: MSI/06
Miejsce zatrudnienia: woj. Warmińsko-Mazurski
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dystrybucją drzwi antywłamaniowych – ze względu na rozbudowę sieci handlowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Miejsce pracy: woj. Warmińsko-Mazurskie Nr. Ref.: MSI/06 Zakres obowiązków: - tworzenie oraz rozwój sieci odbiorców hurtowych ( developerów, i generalnych wykonawców robót budowlanych oraz innych inwestorów) oferowanych przez Firmę, - pośrednictwo w zawieraniu umów sprzedaży i dostawy z nabywcami hurtowymi, - uczestnictwo w realizacji umów jako opiekun kontraktu poprzez: ofertowanie, przygotowywanie umów sprzedaży, gromadzenie niezbędnych danych dotyczących kontrahentów, wyznaczanie ekipy monterskiej (ich organizacja, nadzór i rozliczanie) - współpraca z Dyrektorem Regionalnym oraz Działem Logistyki, - składanie zamówień towaru na realizację umów, - organizowanie oraz nadzór nad terminowością i jakością dostaw towarów oraz wykonywanych prac montażowych na budowie, - bieżący kontakt z monterami kierownikami budów i innymi osobami ze strony kontrahentów w sprawach związanych z dostawami, montażami, reklamacjami, podpisywaniem protokołów odbioru robót. Wymagania: - wymagania min. średnie, preferowane wyższe, - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżerskim w strukturach sprzedaży produktów lub usług do firm działających w branży budowlanej (developerów, generalnych wykonawców, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych) - znajomość technik sprzedaży i negocjacji, - nastawienie na cele i wyniki, - dobra organizacja pracy, - inicjatywa, samodzielność i kreatywność w działaniu. Pracodawca oferuje: - pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, - umowę o pracę, bądź umowę o współpracę (wyższe wynagrodzenie podstawowe), - narzędzia do pracy (komputer, telefon), Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3008
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Nr Ref.: MSI/06
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dystrybucją drzwi antywłamaniowych – ze względu na rozbudowę sieci handlowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MANAGER SPRZEDAŻY INWESTYCYJNEJ Miejsce pracy: woj. mazowieckie Nr. Ref.: MSI/06 Zakres obowiązków: - tworzenie oraz rozwój sieci odbiorców hurtowych ( developerów, i generalnych wykonawców robót budowlanych oraz innych inwestorów) oferowanych przez Firmę, - pośrednictwo w zawieraniu umów sprzedaży i dostawy z nabywcami hurtowymi, - uczestnictwo w realizacji umów jako opiekun kontraktu poprzez: ofertowanie, przygotowywanie umów sprzedaży, gromadzenie niezbędnych danych dotyczących kontrahentów, wyznaczanie ekipy monterskiej (ich organizacja, nadzór i rozliczanie) - współpraca z Dyrektorem Regionalnym oraz Działem Logistyki, - składanie zamówień towaru na realizację umów, - organizowanie oraz nadzór nad terminowością i jakością dostaw towarów oraz wykonywanych prac montażowych na budowie, - bieżący kontakt z monterami kierownikami budów i innymi osobami ze strony kontrahentów w sprawach związanych z dostawami, montażami, reklamacjami, podpisywaniem protokołów odbioru robót. Wymagania: - wymagania min. średnie, preferowane wyższe, - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżerskim w strukturach sprzedaży produktów lub usług do firm działających w branży budowlanej (developerów, generalnych wykonawców, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych) - znajomość technik sprzedaży i negocjacji, - nastawienie na cele i wyniki, - dobra organizacja pracy, - inicjatywa, samodzielność i kreatywność w działaniu. Pracodawca oferuje: - pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, - umowę o pracę, bądź umowę o współpracę (wyższe wynagrodzenie podstawowe), - narzędzia do pracy (komputer, telefon), Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3007
Data oferty: 10.6.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: tak
Obsługa komputera: tak
Uwagi: ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży elektronicznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży Nr Ref. MS/05 Zakres obowiązków: - opieka nad stałymi Klientami Firmy, - rozwój sieci sprzedaży na podległym terenie ( północno – wschodnia Polska), - udział w tworzeniu oraz realizacji planów budżetowych Firmy, - dbanie o wizerunek Firmy. Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży, - umiejętność tworzenia stałych relacji z Klientami, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne, - nastawienie na cele, inicjatywa, samodzielność i kreatywność w działaniu, - prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje: - pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja), - pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych, - możliwość rozwoju, - narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód) - pakiet prywatnej opieki medycznej Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Pracodawca: Profas Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA