Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 1837
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Konsultant telefoniczny
Miejsce zatrudnienia: Wrocław (100 m. od Uniwersytetu)
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: Podstawowa znajomość obsługi komputera
Uwagi: Call Center Cotel. Partner w każdej rozmowie. CC Cotel dla swoich kluczowych Klientów poszukuje odpowiednich kandydatów do działu sprzedaży na stanowisko: KONSULTANTA TELEFONICZNEGO miejsce pracy: Wrocław nr ref.: SP/07/08 Zakres obowiązków: - telefoniczna sprzedaż usług oferowanych przez naszych Klientów (sektor biznes oraz klient indywidualny) - dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz Klientów Oczekiwania: - umiejętność obsługi komputera - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność - elokwencja, kreatywność, dobra dykcja Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (od 7 do nawet 14 zł/h + premie) - doskonała lokalizacja - RYNEK - możliwość zdobycia cennego doświadczenia - pakiet szkoleń - elastyczny system pracy - miła atmosferę pracy, zgrany zespół Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz nr referencyjnym na adres e-mail: praca@cotel.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Pracodawca: Cotel Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon: 071 750 55 09
Email: praca@cotel.pl
Adres internetowy: www.cotel.pl


Numer oferty: 3031
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce: j. angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Specjalisty ds. wdrożeń Wymagania: - Ukończone studia wyższe lub 3-5 rok studiów na kierunku związanym z informatyką - Znajomość XML, SQL - Znajomość języka angielskiego Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilną pracę - Udział w ciekawych projektach - Miłą atmosferę i naukę pod okiem ekspertów - Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii informatycznych SUNTECH wdrożył kilkadziesiąt systemów dla operatorów telekomunikacyjnych, dostawców sprzętu telekomunikacyjnego i banków, w tym : Alcatel-Lucent, Aster, Netia, Nordea, Polkomtel, Sferia, Tk Telecom, TP, Vectra, Centertel.
Pracodawca: Suntech S.A.
Kontakt: Justyna Figura-Grabowska
Telefon: 022 507-92-00
Email: justyna@suntech.pl
Adres internetowy: www.suntech.pl


Numer oferty: 3075
Data oferty: 21.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Spawacz/Hydraulik/Montarzysta
Miejsce zatrudnienia: Hiszpania/Valencia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki/angielski/hiszpanski-trochu jak mozliwe
Obsługa komputera:
Uwagi: PILNE!!!Szukamy pracownikow do Hiszpani! od 01.09.2008!!! na okolo 3 lata,-tam gdzie inni o Wakacjach marza!!!, prosimy tylko powaznych kandydatow z papierami: 50 Hydraulikow/15 Spawaczy/15Montarzystow,-razem 80 Ludzi. Wielka Rafineria musi byc rozmontowana kolo Valencia i zmontowana kolo Malaga.Zapewniamy prace stala na ok.3 lata z zameldowaniem i ubezpieczeniem,Mieszkania dla pracownikow, Wyzywienie, i na godz. 10€. Prosze sie zglaszac ,Email:h.w.janoschka@hotmail.de, albo tel: 0034962550968 (mowi po polsku-Grazyna)
Pracodawca: Rafineria sie przeprowadza!
Kontakt: Grazyna Janoschka
Telefon: 0034962550968
Email: h.w.janoschka@hotmail.de
Adres internetowy:


Numer oferty: 2402
Data oferty: 21.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Produkcji - Siemianowice Śląskie
Miejsce zatrudnienia: SIemianowice Śląskie
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zadania na stanowisku: • Praca na linii produkcyjnej Od kandydatów oczekujemy: • Wykształcenia min. zawodowego • Dyspozycyjności – praca w systemie cztero - brygadowym • Zdolności manualnej Wybranym kandydatom oferujemy: • Umowę o pracę • Pracę w renomowanej firmie • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym na adres: cv.katowice@workservice.pl lub Work Service S.A, Oddział Katowice, ul. Kopernika 6, 40-064 Katowice, tel. (0-32) 607 09 90, 91.
Pracodawca: Work Service S.A.
Kontakt: Adam Rosół
Telefon: 32 607 09 90
Email: cv.katowice@workservice.pl
Adres internetowy: www.workservice.pl


Numer oferty: 3074
Data oferty: 21.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Niemcy-Nürnberg
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Firma niemiecka zatrudni od zaraz pracownikow budowlanych w zawodach: majster budowy,ciesla szalunkowy,murarz-betoniarz
Pracodawca: REMA-Bau
Kontakt:
Telefon: 00491744813762
Email: remabau@tiscali.de
Adres internetowy:


Numer oferty: 3070
Data oferty: 21.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obsługa komputera:
Uwagi: Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn produkcyjnych • Bieżąca konserwacja maszyn zgodnie z zaleceniami producenta • Wymiana zużywających się elementów • Usuwanie pojawiających się awarii i usterek Wymagania • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechanika, elektryka lub mechanika) • Minimum roczne oświadczenie w serwisowaniu i konserwacji maszyn produkcyjnych • Uprawnienia Sep do 1 kV • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego Nasz klient oferuje: • Stałą pracę w Wielkiej Brytanii • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu i zakwaterowania Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z numerem referencyjnym TUR/WSI-07/WI na adres e-mail: europraca@workservice.pl lub Work Service International, ul. Ruska 51, 50-079 Wrocław. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service International
Kontakt: Agnieszka Janik
Telefon: 071 758 2805
Email: europraca@workservice.pl
Adres internetowy: www.workservice.pl


Numer oferty: 3072
Data oferty: 21.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Introligator
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania-południowa Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: mile widziany komunikatywny angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Work Service International Sp. z o. o. jest spółką grupy kapitałowej Work Service S.A. działającą w branży Outsourcingu Personalnego na terenie krajów UE. W związku z projektem realizowanym dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się drukarni, poszukujemy kandydatów do pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku: Introligator Numer ref.INT/WSI-07/WI Miejsce pracy: Wielka Brytania, Południowa Anglia Liczba miejsc: 10 Zadania na stanowisku: • Obsługa maszyn introligatorskich Wymagania na stanowisku: • Doświadczenie na stanowisku introligatora i/lub operatora oprawy zeszytowej • Mile widziana znajomość języka angielskiego • Gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres Nasz klient oferuje: • Stałą pracę w Wielkiej Brytanii • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu i zakwaterowania Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z numerem referencyjnym INT/WSI-07/WI na adres e-mail: europraca@workservice.pl lub Work Service International, ul. Ruska 51, 50-079 Wrocław. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service International Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon: 0710758 28 03
Email: europraca@workservice.pl
Adres internetowy: http://www.praca.workservice.pl/index.php/content/view/full/1845?idLocation=28058&idAnnouncement=873


Numer oferty: 3035
Data oferty: 19.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Koordynator OFE
Miejsce zatrudnienia: Zielona Góra
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Szukamy osób chętnych na stanowisko Koordynator OFE. Praca polega na stworzeniu grupy ludzi, którzy będą przedstawicielami OFE, kierowaniu tą grupą, pomaganie w razie jakiś problemów. Gwarantujemy darmowe szkolenia, dożywotnią licencję. Wymagane jest niekaralność. Brak jakich kolwiek ograniczeń wiekowych, może być osoba do przyuczenia.
Pracodawca: Pośrednictwo ubezpieczeniowe Anna Balcerek Commercial Union
Kontakt: Katarzyna Kubicka
Telefon: 509-039-495
Email: anna_balcerek_cu@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3069
Data oferty: 18.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: Brak wymagań
Obsługa komputera: Brak wymagań
Uwagi: Poszukujemy pracowników do pracy w Holandi na czas nie określony (cały rok) do pracy przy: -renowacja i modernizacja budynków mieszkalnych i biur użytkowych. -remonty wewnątrz mieszkaniowe -praca przy kształtowaniu wizerunków mieszkaniowych w centrum Miasta (starówka)(zabytki) -zakładanie instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. miejsce zakwaterowania płatne 50 euro / tyg--> dostemp do kuchni, łazienki, internet, telewizja, Pensja 8netto Euro/godz
Pracodawca: Bart van Husen
Kontakt: Marek
Telefon: +31616990866
Email: krawczyk.co@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3068
Data oferty: 18.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Praca Anglia / Opiekun osób starszych / 6.00 funtów brutto / godz.
Miejsce zatrudnienia: Aylesbury / rejon Oxford
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Dom opieki nad osobami starszymi (Residential Home) w okolicy Oxfordu zatrudni kilka osób na stanowisko Opiekun / Care Assistant. Miejsce pracy: Aylesbury / rejon Oxford Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (42 godz./tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 55-80 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 6.00 funtów brutto / godz. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2008, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3067
Data oferty: 18.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Opiekun / Residential Home / 6.65 funtów brutto / godz.
Miejsce zatrudnienia: rejon Oxford / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Dom opieki nad osobami starszymi (Residential Home) w okolicy Oxfordu zatrudni kilka osób na stanowisko Opiekun / Care Assistant. Miejsce pracy: rejon Oxfordu / Płd. Anglia Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (37 godz./tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 60 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 6.65 funtów brutto/godz., 7.05 funtów brutto / godz. weekendy Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2008, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3066
Data oferty: 18.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: pośrednik
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Oczekujemy od kandydata: - przedsiębiorczości i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy; - rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów; - nastawienia na realizację wyników sprzedażowych; - pełnej dyspozycyjności; - znajomości lokalnego rynku nieruchomości i topografii Krakowa; - mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami (sprzedaż, doradztwo, obsługa).
Pracodawca: Dom Property
Kontakt:
Telefon: 012 422 25 52
Email: domproperty@op.pl
Adres internetowy: www.domproperty.com


Numer oferty: 3065
Data oferty: 18.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych
Miejsce zatrudnienia: Koszalin
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Miejsce Pracy: Koszalin Mile widziane: - doświadczenie w pracy związanej z produkcją - chęć do pracy - odpowiedzialność - osoby z wykształceniem technicznym lub zawodowym Oferujemy: - możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych - możliwość szkoleń zagranicznych - pracę na cały etat z możliwością płatnych nadgodzin, - możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym, - zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, - atrakcyjne wynagrodzenie Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji, zawierających CV na adres: rekrutacja@hands2work.pl podając w tytule wiadomości nr OM/SP/K/08 lub prosimy o kontakt telefoniczny (58) 511 02 20
Pracodawca: Hands2Work
Kontakt:
Telefon: (58) 511 02 20
Email: rekrutacja@hands2work.pl
Adres internetowy: www.h2w.pl


Numer oferty: 3064
Data oferty: 17.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik / serwisant
Miejsce zatrudnienia: Reyðafjörður, Islandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski na poziomie komunikatywnym
Obsługa komputera:
Uwagi: Crew.fo jest agencją pracy tymczasowej działającą na terenie Wysp Owczych. Swoim zasięgiem firma obejmuje także teren Skandynawii i pozostałych krajów Europy północnej. Choć agencja działa głównie w sektorze marynistycznym, współpracujemy też z klientami działającymi w branży metalurgicznej i mechanicznej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych mechaników, elektryków przemysłowych, monterów konstrukcji i specjalistów do obsługi platform wiertniczych. Poszukujemy 7 mechaników - praca w Islandii - prace serwisowe oraz naprawy linii produkcyjnych, urządzeń oraz mechanizmów hydraulicznych (dźwigi, podnośniki itp.). Od kandydatów wymaga się: - doświadczenia w pracy z metalem: cięcie, wyginanie, reperacja żelaznych blach, rur itp. - umiejętności spawania metodą MIG i elektrodą - umiejętności pracy z rysunkiem technicznym - wykształcenia kierunkowego - umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku - znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Oferujemy: - prace w systemie: 3 mies pracy / 1 miesiąc wolny - pokrycie kosztów podróży w obie strony - wynagrodzenie: na początek ok. 2500 EUR/mies. przy 220 godzinach pracy (po odliczeniu kosztów zakwaterowania) - możliwość przedłużenia umowy po przepracowanych 3 miesiącach i pozytywnej ocenie pracodacy - ciepły posiłek w czasie pracy na terenie zakładu Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: praca@goodpeople.pl lub o kontakt telefoniczny: 0048 784 895 726
Pracodawca: Crew.fo
Kontakt:
Telefon: 0048 784 895 726
Email: praca@goodpeople.pl
Adres internetowy: www.crew.fo


Numer oferty: 3063
Data oferty: 17.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji
Miejsce zatrudnienia: Włocławek, okolice
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Międzynarodowa firma z branży usługowej poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji kujawsko-pomorskie / Włocławek, okolice Opis stanowiska: - aktywne poszukiwanie Pracowników Tymczasowych, - budowanie bazy kandydatów i jej aktualizacja, - wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów, - organizowanie plenerowych akcji rekrutacyjnych, - utrzymywanie relacji z organizacjami skupiającymi potencjalnych kandydatów do pracy. Wymagania: - wykształcenie min średnie, - prawo jazdy kat. B z praktyką (mile widziany samochód), - duża mobilność i gotowość do pracy w terenie, - doświadczenie w obsłudze klienta bądź rekrutacji, - wysokie zdolności interpersonalne, - bardzo dobra organizacja pracy, - praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer) - prawo jazdy kat. B z praktyką (mile widziany samochód), - duża mobilność i gotowość do pracy w terenie, - doświadczenie w obsłudze klienta bądź rekrutacji, - wysokie zdolności interpersonalne, - bardzo dobra organizacja pracy, - praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer). Oferujemy: Firma oferuje możliwość zatrudnienia w międzynarodowym środowisku, rozwój zawodowy oraz pakiet szkoleń. Forma kontaktu: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) i listu motywacyjnego wraz z podaniem numeru referencyjnego wyłącznie w formie elektronicznej na adres: rekrutacja.wloclawek@poczta.pl
Pracodawca: Marta Kalbarczyk
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja.wloclawek@poczta.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3062
Data oferty: 16.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik Ochrony
Miejsce zatrudnienia: Jaworzno
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Centrum Ochrony Security Sp. z o.o. zatrudni pracowników ochrony z licencją I lub II stopnia na terenie Jaworzna. Zapewniamy umowę o pracę. Kontakt: 032/ 790-77-35, 0728-355-611, praca@centros.pl
Pracodawca: Centrum Ochrony Securityp. z o.o.
Kontakt: Żaneta Marat-Tator
Telefon: 0728-355-611
Email: z.tator@centros.pl
Adres internetowy: centros.pl


Numer oferty: 3061
Data oferty: 16.7.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Hostessa
Miejsce zatrudnienia: Ciechanów
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagana jest książeczka sanepidu- aktualna.
Pracodawca: Magda Adamiak
Kontakt: Magda Adamiak
Telefon: 518-482-285
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3049
Data oferty: 16.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Rzeźnik /Ubojowiec
Miejsce zatrudnienia: za granicą
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: mile widziane
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca w rzeźni na terenie Holandii
Pracodawca: Agencja Pracy Brinkhof
Kontakt: Karolina Naruszewicz
Telefon: 058 345 10 98
Email:
Adres internetowy: www.agencjapracybrinkhof.pl


Numer oferty: 3060
Data oferty: 16.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: kierowca E z przyczepami
Miejsce zatrudnienia: Litwa ( + Europa)
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: E
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Gural-Transport
Kontakt:
Telefon: 0049-2302-878044
Email: aharezlak@aol.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3059
Data oferty: 16.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: kierowca E z przyczepami
Miejsce zatrudnienia: Litwa ( + Europa)
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: E
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Gural-Transport
Kontakt:
Telefon: 00492002878044, 003
Email: aharezlak@aol.com
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA