Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 2226
Data oferty: 29.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Tłumacz języka hiszpańskiego i angielskiego
Miejsce zatrudnienia: Hiszpania
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Hiszpański, angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy jednej osoby od zaraz do tłumaczenia przy demontażu maszyn w Hiszpanii - praca w grupie polsko-hiszpańskiej. Minimalne wynagrodzenie 1600 euro netto/miesiąc. Opłacamy przelot i zakwaterowanie. Praca od zaraz do marca 2009.
Pracodawca: MASA, Mantenimiento y Montajes Industriales
Kontakt: Anna Michalska
Telefon: 0501 820 584
Email: merctur@poczta.onet.pl
Adres internetowy: www.masagrupo.com


Numer oferty: 3087
Data oferty: 29.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: kasjer-sprzedawca
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Do supermarketu w Warszawie poszukujemy osób na stanowika: KASJER-SPRZEDAWCA, PRACOWNIK DZIAŁU oFERUJEMY: Stałe zatrudnienie- umowa o pracę, Elastyczne godziny pracy, Atrakcyjny system premiowy, Bogaty pakiet socjalny, Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
Pracodawca: Carrefour Polska Sp. z o.o.
Kontakt: Kierownik sklepu
Telefon: 0-22/581 60 51
Email: rekrutacja2@carrefour.com
Adres internetowy: www.carrefour.pl


Numer oferty: 2206
Data oferty: 29.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Kierownik Sklepu
Miejsce zatrudnienia: Polska
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej sieci sklepów z odzieżą damską, bardzo cenionego za podejście do zarządzania pracownikami, poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu (Białystok, Zielona Góra) Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: • Wsparcie w osiąganiu zakładanych celów finansowych, • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta, • Współ-organizacja właściwego funkcjonowania sklepu, • Pomoc w kompleksowym zarządzaniu zespołem pracowników (motywowanie personelu, organizacja czasu pracy, rekrutacja i szkolenia), • Realizację zadań administracyjnych. Od kandydatów oczekujemy: • Rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku, • Wykształcenia średniego (wyższe będzie dodatkowym atutem), • Znajomości branży odzieżowej, • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych i doradczych. Oferujemy: • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, • Możliwości awansu, • Atrakcyjne wynagrodzenie. Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: js@dories-aria.com lub pocztą: DORIES ARIA Sp. z o.o.; ul. Burakowska 5/7, 01-066 Warszawa tel. (022) 817 13 40, fax. (022) 817 13 41 www.dories-aria.com Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dories Aria niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Pracodawca: DORIES ARIA
Kontakt:
Telefon: (022) 817 13 40
Email: js@dories-aria.com
Adres internetowy: www.dories-aria.com


Numer oferty: 2125
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pracownik przetwórstwa rybnego
Miejsce zatrudnienia: Szkocja, miasto Annan
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: j. angielski poziom podstawowy/komunikatywny
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Pracownik przetwórstwa rybnego (Ref: WR/BIR11/25455) Nr ref: : WR/BIR11/25455 Branża : General Kontrakt : Contract Miejsce : National Wynagrodzenie : Ł1 rok Opis : Miejsce pracy: -Wielka Brytania. Data rozpoczęcia i zakończenia kontraktu: -07.09.2008 (16 Tygodni) -14.09.2008 (15 tygodni) -21.09.2008 (14 tygodni) Liczba stanowisk: - 25 na każdy wyjazd Obowiązki: - Znajomość języka angielskiego od biegłego po zupełne podstawy (również bez znajomości); - Gotowość do pracy zmianowej, również tzw. nocki; - Układanie, pakowanie, porcjowanie, sortowanie ryb; - Praca w niskich temperaturach i wilgotnych warunkach. Wymagania: - Kobiety i mężczyźni, nie ma ograniczenia wieku, - Osoby gotowe do ciężkiej pracy, bez alergii, bólu pleców (praca na stojąco!) ani epilepsji w dobrej kondycji fizycznej, - Mile widziane doświadczenie w fabryce, szczególnie w przetwórstwie żywności; plusem są też „knife skills” Oferujemy: - Stawka godzinowa brutto 5.87 GBP; - Gwarantowana minimalna liczba godzin pracy w tygodniu – 38,5; - Zorganizowany transport do miejsca pracy; - Konto bankowe w LloydsTSB; - Zakwaterowanie (odpłatne ok. 50-65 GBP/tydz., wliczając media); - Pomoc przy adaptacji w nowym środowisku; - Ubezpieczenie (także NNW) oraz opiekę medyczną; - Bieżącą opiekę ze strony Konsultanta. Proces aplikacji: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłane drogą elektroniczną swojego CV idealnie w języku angielskim na adres: biuro@flamejobs.pl. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości WYŁĄCZNIE nr ref. P/F/PL. Możliwy jest również kontakt telefoniczny w celu uzyskania dalszych informacji (22) 827 00 22. Zapraszamy również do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pracodawca: Flame Employment
Kontakt:
Telefon: 22 827 00 22
Email: biuro@flamejobs.pl
Adres internetowy: www.flamejobs.pl


Numer oferty: 3086
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Praca Opieka / Care Assistant / różne rejony / Anglia
Miejsce zatrudnienia: różne rejony / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Profesjonalne ośrodki opieki nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi o wysokim standardzie usług, zajmujące się sprawowaniem opieki. Miejsce pracy: Ośrodki położone na terenie całej Wielkiej Brytanii, w tym Anglia i Szkocja. W zależności od wymagań pracodawcy i preferencji kandydata istnieje możliwość otrzymania oferty pracy w różnych lokalizacjach. Aktualnie m.in. rejony: Aylesbury, East Sussex, Portsmouth, Swindon, Dereham , Hampshire, Dorchester, Plymouth, Southampton, Surrey, Cheltenham, Salisbury, Poole, i wiele innych. Obowiązki: Opiekunowie (Care Assistants) zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad osobami starszymi, pomocą w codziennych czynnościach m.in.: ścielenie łóżka, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp., drobne prace porządkowe, ponadto rozmowy i udzielanie pacjentom wsparcia psychicznego. Praca zazwyczaj odbywa się w systemie zmianowym (etat ok. 35-48 godz/ tydz.) i grafik pracy przedstawiany jest pracownikom z wyprzedzeniem. Dodatkowo istnieje możliwość pracy dodatkowej w nadgodzinach (dodatkowo płatne, zazwyczaj wyższe stawki od zasadniczego wynagrodzenia). Dodatkowo zazwyczaj wszystkie ośrodki gwarantują pracownikom system szkoleń zawodowych NVQ i możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych. Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność. Doświadczenie nie jest wymagane. Warunki zatrudnienia: W zależności od rejonu i doświadczenia kandydata oferowane są różne stawki. Średnio jest to od ok. 6.00 funtów brutto/ godz. stawka podstawowa. Kontrakty z bezpośrednim pracodawca są podpisywane w Polsce. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 55- 80 funtów/tyg. Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2008.Termin wyjazdu uzgadniany jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres : rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3085
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Anglia / Opiekun osób starszych / 6.20 funtów brutto /godz. / Płd. Anglia
Miejsce zatrudnienia: rejon Salisbury / Płd. Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Dom opieki nad osobami starszymi zatrudni kilka osób na stanowisko Opiekun / Care Assistant. Miejsce pracy: rejon Salisbury / Płd. Anglia Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (40 godz./tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 60 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 6.20 funtów brutto/godz., 6.82 funtów brutto / godz. zmiany nocne, 8.24 funtów brutto / godz. weekendy Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2008, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3084
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pracownik
Miejsce zatrudnienia: Oss/ Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy osób do pracy przy zakładaniu trawy. Oferujemy 7,6E/godz przy 50/60 nawet do 80 godzinach tygodniowo
Pracodawca: Assista Temp Polska sp. z o.o.
Kontakt: Emilia Bracisiewicz
Telefon: 0048 42 630-33-05
Email: emilia.assista@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3083
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Farmaceuta
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: wyższe medyczne
Prawo jazdy:
Języki obce: Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Obsługa komputera:
Uwagi: Work Service jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku z projektem realizowanym dla naszego partnera, brytyjskiej firmy zajmującej się doradztwem personalnym w sektorze medycznym, poszukujemy osoby na stanowisko: Farmaceuta Zadania na stanowisku: * Praca przy sortowaniu i wydawaniu lekarstw pacjentom * Udział w produkcji leków * Branie udziału w konsultacjach lekarskich (obchody) Od kandydatów oczekujemy: * Dobrej znajomości języka angielskiego ( w mowie i piśmie) * Min 2 letniego doświadczenia w zawodzie * Wykształcenia wyższego o specjalizacji farmacja * Gotowości podjęcia pracy na okres min 1 miesiąc z możliwością przedłużenia kontraktu na czas nieokreślony * Doświadczenie w środowisku szpitalnym będzie dodatkowym atutem * Znajomości produkcji leków używanych przy leczeniu chorób nowotworowych oraz chorób zdrowia psychicznego będzie dodatkowym atutem * Mile widziana przynależność do RPSGB (Royal Pharmaceutical Society of Great Britain) Nasz klient oferuje: * Atrakcyjne wynagrodzenie * Pomoc w znalezieniu zakwaterowania * Możliwość pracy w prestiżowych szpitalach na terenie UK Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio ze strony lub przesłanie CV na adres: europraca@workservice.pl W temacie proszę wpisać numer referencyjny FAR/WS-07/WI Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service International
Kontakt: Joanna Kuźnik
Telefon: 071 758 2804
Email: europraca@workservice.pl
Adres internetowy: www.workservice.pl


Numer oferty: 3071
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Technik Farmacji
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Obsługa komputera:
Uwagi: Work Service jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku z projektem realizowanym dla naszego partnera, brytyjskiej firmy zajmującej się doradztwem personalnym w sektorze medycznym, poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Farmacji Zadania na stanowisku: * Praca pod bezpośrednim nadzorem farmaceuty * Podawanie leków pacjentom * Produkcja leków i zarządzanie nimi * Praca z osobami hospitalizowanymi i oddziałami szpitalnymi Od kandydatów oczekujemy: * Min wykształcenia technika farmacji * Dobrej znajomości języka angielskiego ( w mowie i piśmie) * Min rocznego doświadczenia * Gotowości podjęcia pracy na okres min 1 miesiąc z możliwością przedłużenia kontraktu na czas nieokreślony * Doświadczenia w środowisku szpitalnym będzie dodatkowym atutem Nasz klient oferuje: * Atrakcyjne wynagrodzenie * Pomoc w znalezieniu zakwaterowania * Możliwość przedłużenia kontraktu Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio ze strony lub przesłanie CV na adres: europraca@workservice.pl W temacie proszę wpisać numer referencyjny TF/WS-07/WI Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service International
Kontakt: Joanna Kuźnik
Telefon: 071 758 2804
Email: europraca@workservice.pl
Adres internetowy: www.workservice.pl


Numer oferty: 3082
Data oferty: 24.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: CNC programista i operator tokarki
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: język angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego klienta z siedzibą w Wielkiej Brytanii poszukujemy CNC programisty i operatora tokarki. Oferujemy: - pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo - możliwość rozwoju Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie min 2 lata - znajomość oprogramowania Heidenhein lub Fanuc Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 022 314 41 51 lub mailowy: praca06@jark.com.pl
Pracodawca: Jark Polska
Kontakt: Komosińska Aleksandra
Telefon: 022 314 41 51
Email: praca09@jark.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 2739
Data oferty: 23.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: SPAWACZ RUR - FINLANDIA
Miejsce zatrudnienia: Finlandia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski w stopniu podstawowym
Obsługa komputera:
Uwagi: Opteam Poland jest firmą zajmującą się pośrednictwem pracy na terenie Finlandii. Zatrudniamy na terenie całej Finlandii 9000 pracowników w różnych gałęziach przemysłu, budownictwa, logistyki oraz w sektorze usług. Zatrudniamy ludzi w różnym wieku, różnego pochodzenia oraz o różnorodnych umiejętnościach. Obecnie dla naszych Klienta, firmy z branży energetycznej poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ RUR(nr ref. SP/04/08) Opis stanowiska: Osoby zatrudniona na danym stanowisku będą odpowiedzilane za spawanie rur ze stali nierdzewnej, chromowanej, o grubości 2mm/15mm. Grupa materiałowa spawanych elementów: 5 oraz 8. WYMAGANIA: • Uprawnienia spawalnicze 141 TIG oraz 111 (elektroda) • Mimimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu rur (stal czarna nierdzewna) • Doświadczenie w pracy w przemyśle energetycznym • Książeczka BHP • Pracowitośc i dobra kondycja fizyczna OFERUJEMY: • Wynagrodzenie: 12,30 eur brutto/godz w zależności od posiadanych kwalifikacji, oraz doświadczenia • Dodatki za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych (1 eur do każdej godziny) • Czas pracy: 40 godzin w tygodniu. Mozliwa jest praca w godzinach nadliczbowych (50%, 100) • Długości kontraktu: minimum 7 miesięcy • Zakwaterowanie: 200 EUR miesięcznie • Pomoc w rejestracji w fińskich urzędach Pomoc tłumacza w trakcie całego okresu zatrudnienia. Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo! REKRUTACJA: W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: - CV w języku polskim lub/oraz w języku angielskim ze zdjęciem, - kopia dowodu osobistego i paszportu, - kopie dyplomów lub świadectw, - referencje od poprzednich pracodawców. KONTAKT: Anna Przytulska GSM: +48 698 334 737 Tel. 032 2580897 E-mail: spawacz.praca@opteam.com www.opteam.com Adres: Opteam Poland Sp. Z.o.o. 40-081 Katowice Ul. Dąbrówki 15
Pracodawca: Opteam Poland Sp. Z.o.o.
Kontakt: Anna Przytulska
Telefon: 698 334 737
Email: anna.przytulska@opteam.fi
Adres internetowy: www.opteam.fi


Numer oferty: 3081
Data oferty: 23.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Instruktor nauki jazdy kat.B
Miejsce zatrudnienia: Kęty
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Szkoła Bezpiecznej Jazdy "JOLANTA"
Kontakt:
Telefon: 604-633-975
Email: Biuro@oskjolanta.pl
Adres internetowy: www.oskjolanta.pl


Numer oferty: 2914
Data oferty: 23.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik do obsługi posiedzeń Zarządu
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: wyższe o dowolnym profilu
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
Uwagi: Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za organizacyjną i protokolarną obsługę posiedzeń Zarządu Oczekiwania od kandydatów: – doświadczenie zawodowe minimum1 rok, – wykształcenie wyższe, – umiejętność precyzyjnego formułowania myśli i wypowiedzi, – sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, – samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie. – mile widziana znajomość zagadnień rynku finansowego, Oferujemy: – zatrudnienie w stabilnej instytucji, – możliwości rozwoju zawodowego, – świadczenia dodatkowe. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z podaniem w temacie kodu referencyjnego na adres: rekrutacja@bfg.pl Informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji zgodnie z ust. z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)”.
Pracodawca: Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Kontakt: Michał Grabowski
Telefon: (22) 583 05 62
Email: rekrutacja@bfg.pl
Adres internetowy: www.bfg.pl


Numer oferty: 3080
Data oferty: 23.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik samochodowy/ Suzuki, Volvo, Ford, Mercedes /145 NOK/godz / praca
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Prowork poszukuje kandydatów do pracy w autoryzowanych stacjach obsługi samochodów na stanowisko Mechanik samochodowy/ Suzuki, Volvo, Ford, Mercedes /145 NOK/godz / praca Aktualnie oferujemy stanowiska dla mechaników w Norwegii. Dostępne stanowiskach w autoryzowanych serwisach w Norwegii następujących marek- Ford, Volvo, Suzuki, Mercedes, okresowo tez dostępne stanowiska w norweskich serwisach Toyota oraz Pegout. Norwegia Wymagania: - wiek: 25 – 50 lat - wykształcenie min. zawodowe (mechanik samochodowy) - min.3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako mechanik samochodowy (naprawa i serwis popularnych marek samochodów), doświadczenie w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem. - posiadanie ważnego paszportu - znajomość języków obcych jest mile widziana, ale nie jest wymagana, - mile widziane doświadczenie w pracy za granica jako mechanik. Oferujemy: - Umowę z pracodawca norweskim na czas nieokreślony (z 6-miesięcznym okresem próbnym) zgodnie z przepisami norweskiego kodeksu pracy, umowa jest w polskiej oraz norweskiej wersji językowej - Wynagrodzenie min. 14 5 NOK/godz brutto. Nadgodziny stawka +50%. - Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt do 3,500 NOK /mies (lub do wyboru można znaleźć zamieszkanie indywidualnie) - Bezpłatne ubrania robocze, narzędzia oraz sprzęt ochronny - Bezpłatne kursy zawodowe oraz szkolenia w trakcie pracy - Pomoc przy: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego - Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie. Kwota zasiłku zwolniona od podatku - 100% płatnego chorobowego i ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków - płatny urlop 4 tygodnie (premia urlopowa w wysokości 12% lub 10% rocznego wynagrodzenia brutto - kwota zwolniona od podatku). Data rozpoczęcia: PILNIE OD ZARAZ, sierpien 2008 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV z dopiskiem „Norwegia, mechanik samochodowy ” w języku polskim na adres: norwegia@prowork.com.pl tel.022 323 63 40 w. 25, 502095 536 , kontakt: Anna Kaczorowska. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników za granicę. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i zorganizowaniu wyjazdu .
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Kaczorowska
Telefon: 022 323 63 35
Email: a.kaczorowska@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3079
Data oferty: 23.7.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: promotorka
Miejsce zatrudnienia: Tomaszów Mazowiecki
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: od poniedziałku 28.07.2008 do 10.08.2008
Pracodawca: Vimus
Kontakt:
Telefon:
Email: biuro@vimus.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 2042
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: praca w hotelu
Miejsce zatrudnienia: Hotele na Krecie
Wymagane wykształcenie: wyższe o dowolnym profilu
Prawo jazdy: B
Języki obce: nie wymagany
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy studentów uczelni i szkół turystycznych/hotelarskich, którzy chcą odbyc letnie, 3-miesięczne praktyki w hotelach na Krecie lub Rodos. Hotelarze gwarantuja przelot, zakwaterowanie, wyżywienie a takze kieszonkowe.Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel +306943 299983 lub mailwo.
Pracodawca: Travel Service
Kontakt: Tarka Barbara
Telefon: +48 660490914
Email: travelservice@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3078
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun medyczny / Support Worker / 6.90 funtów brutto / godz. / Anglia
Miejsce zatrudnienia: Redditch / Środkowa Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Organizacja specjalizująca się w zapewnianiu opieki nad osobami starszymi w Redditch/ Środkowa Anglia. Osoby pracujące na stanowisku Support worker są odpowiedzialne za sprawowanie opieki nad pacjentami w ich własnych domach. Pracodawca zapewnia pracownikom szkolenia zawodowe i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Redditch / Środkowa Anglia Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy, aktywność, samodzielność. Mile widziane osoby, które juz mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (38 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Praca w systemie zmianowym. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 60-70 funtów/tyg. Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2008. Do ustalenia indywidualnie. Wynagrodzenie: 6.90 funtów brutto/godz., praca w weekendy stawki około 8.00 funtów brutto/godz. Możliwość pracy w nadgodzinach. Okres zatrudnienia: stała praca, kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3077
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy
Miejsce zatrudnienia: Poznań
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagania-Minimum średnie wykształcenie,doswiadczenie w obsłudze klienta,niekaralnośc i umiejetności negocjacyjne.Posiadasz entuzjazm i silna motywacje do pracy,umiejetności sprzedażowe i wysoką kulturę osobistą,oraz jesteś otwarty na ludzi i nowe doświadczenia,dobrze zorganizowany i odpowiedzialny to wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail akak@vp.pl
Pracodawca: Anna Kaczmarek
Kontakt:
Telefon: 698 641 482
Email: akak@vp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3076
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Anna Kaczmarek
Kontakt:
Telefon: 698 641 482
Email: akak@vp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 2661
Data oferty: 22.7.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca Finansowy
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagania: • minimum średnie wykształcenie • doświadczenie w obsłudze klienta • wysoki poziom etyki zawodowej • niekaralność • komunikatywność • umiejętności negocjacyjne • wiek 22 - 60 lat Oferujemy: • możliwość samodzielnego organizowania czasu pracy. • profesjonalne szkolenia. • wynagrodzenie prowizyjne. • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne. • przejrzyste zasady awansu w pionie zarządzania sprzedażą. • możliwość sprzedaży różnorodnych produktów – funduszy emerytalnych i inwestycyjnych, ubezpieczeń majątkowych i na życie, kredytów dla klientów indywidualnych i korporacyjnych • możliwość negocjacji stałego wynagrodzenia dla kandydatów z branży finansowej. CV wraz z listem motywacyjnym przesyłać na adres e-mail: filip.osmanski@azfinanse.pl
Pracodawca: AZ Finanse
Kontakt:
Telefon:
Email: filip.osmanski@azfinanse.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA