Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3253
Data oferty: 21.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun / Care Assistant / 6.20-6.80 funtów brutto / godz. / Płd. Anglia
Miejsce zatrudnienia: rejon Poole / Płd. Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Dom opieki nad osobami starszymi (Nursing Home) zatrudni kilka osób na stanowisko Opiekun / Care Assistant. Miejsce pracy: rejon Poole / Płd. Anglia Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (36 godz./tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 75 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 6.20 funtów brutto/godz., 6.80 funtów brutto godz, weekendy. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: od zaraz, listopad 2008, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3252
Data oferty: 21.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Anglia / Care Assistant / różne rejony
Miejsce zatrudnienia: różne rejony / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Profesjonalne ośrodki opieki nad osobami starszymi o wysokim standardzie usług, zajmujące się sprawowaniem opieki nad osobami starszymi. Miejsce pracy: Ośrodki położone na terenie całej Wielkiej Brytanii, w tym Anglia i Szkocja. W zależności od wymagań pracodawcy i preferencji kandydata istnieje możliwość otrzymania oferty pracy w różnych lokalizacjach. Aktualnie m.in. rejony: Aylesbury, East Sussex, Portsmouth, Swindon, Dereham , Hampshire, Dorchester, Plymouth, Surrey, Oxfordshire i wiele innych. Obowiązki: Opiekunowie (Care Assistants) zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad osobami starszymi, pomocą w codziennych czynnościach m.in.: ścielenie łóżka, ubieranie pacjentów, karmienie, mycie itp., drobne prace porządkowe, ponadto rozmowy i udzielanie wsparcia pacjentom psychicznego. Praca zazwyczaj odbywa się w systemie zmianowym (etat ok. 35-48 godz/ tydz.) i grafik pracy przedstawiany jest pracownikom z wyprzedzeniem. Dodatkowo istnieje możliwość pracy dodatkowej w nadgodzinach (dodatkowo płatne, zazwyczaj wyższe stawki od zasadniczego wynagrodzenia). Dodatkowo zazwyczaj wszystkie ośrodki gwarantują pracownikom system szkoleń zawodowych NVQ i możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych. Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność. Doświadczenie nie jest wymagane. Warunki zatrudnienia: W zależności od rejonu i doświadczenia kandydata oferowane są różne stawki. Średnio jest to od ok. 6.00 funtów brutto/ godz. stawka podstawowa + nadgodziny wyższa stawka. Oferowane jest stałe zatrudnienie kontrakty roczne z możliwością przedłużenia lub skrócenia. Kontrakty z bezpośrednim pracodawca są podpisywane w Polsce – gwarantują wszystkie świadczenia, w tym ubezpieczenie i płatny urlop. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 55- 80 funtów/tyg. Data rozpoczęcia: od zaraz, listopad 2008.Termin wyjazdu uzgadniany jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres : rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35 lub 50
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3251
Data oferty: 21.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun medyczny / Support Worker / 7.25-9.00 funtów brutto / godz. / Płd. Anglia
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth / Southampton / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne wyspecjalizowane ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Rolą osoby pracującej na stanowisku Support Worker jest pomoc w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe związane z praca z osobami niepełnosprawnymi, system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy ) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 75 funtów/tyg. Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach Data rozpoczęcia: listopad 2008, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. Aktualnie dostępne 15 stanowisk pracy. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3250
Data oferty: 21.10.2008
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: Mobilny Doradca Klienta
Miejsce zatrudnienia: Katowice
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla banku poszukujemy osób kreatywnych,ambitnych,lubiących kontakt z ludźmi. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej,wysokie wynagrodzenie podstawa + premia, nienormowany czas pracy,szkolenia,miłą atmosferę.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: elzbieta.czyz@multibank.pl
Pracodawca: Multibank
Kontakt:
Telefon:
Email: elzbieta.czyz@multibank.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3249
Data oferty: 17.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: fryzjer damsko-męski lub męski
Miejsce zatrudnienia: Gdynia ul.Horyda 4
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: salonik fryzjerski
Kontakt: Anna Rusoń
Telefon: 0503-072-731
Email: anulka2718@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3248
Data oferty: 16.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Quality Assurance Developer
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski / niemiecki
Obsługa komputera: konieczna
Uwagi: Ciao jest leaderem na Europejskim rynku portali zakupowych, posiadającym strony w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i Szwecji. Ciao daje użytkownikom dostęp do aktualnych cen i wyczerpujących informacji na temat ponad 3.4 miliona produktów, jak również do 4.3 milina opinii napisanych przez naszych zarejestrowanych użytkowników, ponadto oferując bezpośredni kontakt ze współpracującymi z Ciao partnerami. Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy Quality Assurance Developer. Twoje obowiązki: • Branie odpowiedzialności za jakość na każdym etapie życia projektu • Współtworzenie i konfiguracja środowiska ciągłej integracji (opartego na CruiseControl) • Współtworzenie i konfiguracja środowisk testowych (łącznie z generowaniem danych) • Rozwijanie strategii automatycznego testowania • Współtworzenie i rozwój efektywnych metryk jakości i wydajności • Współtworzenie standardów i procedur zapewniania jakości • Tworzenie planów testów na podstawie dostarczonej specyfikacji wymagań, wykonywanie scenariuszy testowych, opracowanie dokładnych raportów o niezgodnościach. Twój profil: • Jesteś doświadczonym/ą specjalistą do spraw zapewniania jakości. Pracowałeś/aś z dużymi, złożonymi systemami i potrafisz pewnie wprowadzić najlepsze praktyki w proses testowania. • Rozumiesz wymogi testowania dynamicznie zmieniającej się aplikacji internetowej z krótkim cyklem wypuszczania kolejnych wersji • Posiadasz szczegółową wiedzę na temat systemów kontroli wersji (CVS/SVN). • Potrafisz wprowadzić w cykl życia projektu: - narzędzia do testów jednostkowych - narzędzia do analizy pokrycia kodu - ciągłą integrację (opartą na CruiseControl) - narzędzia generujące obciążenie w testach wydajnościowych • Masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (SQL) • Potrafisz swobodnie pracować z powłoką unixową • Płynnie posługujesz się językiem angielskim i potrafisz komunikować się przez telefon, email oraz komunikatory. • Lubisz pracować w zespole i można na Tobie polegać. • Doświadczenie w programowaniu w językach PHP lub Java, testowanie akceptacyjne aplikacji internetowych przy użyciu pakietu Selenium, oraz doświadczenie z lekkimi metodykami wytwarzania oprogramowania (SCRUM) będą dodatkowym atutem. Czego możesz od nas oczekiwać: Jako jeden z leaderów na rynku Comparison Shopping, oferujemy ekscytującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. W związku z rozwojem naszej firmy możemy również zaoferować wspniałe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Stań się częścia naszego międzynarodowego zespołu! Prześlij nam Twoje CV w języku angielskim zawierające informację na temat Twoich oczekiwań finansowych oraz krótki list motywacyjny ukazujący Twoje mocne strony jako kandydata na to właśnie stanowisko, w języku angielskim na adres: jobs@ciao-pl.com, w temacie maila umieszczając: “Quality Assurance Developer” Czekamy na Twoją aplikację!
Pracodawca: Ciao GmbH
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3247
Data oferty: 16.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Junior Release Manager
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski / niemiecki
Obsługa komputera: konieczna
Uwagi: Ciao jest leaderem na Europejskim rynku portali zakupowych, posiadającym strony w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i Szwecji. Ciao daje użytkownikom dostęp do aktualnych cen i wyczerpujących informacji na temat ponad 3.4 miliona produktów, jak również do 4.3 milina opinii napisanych przez naszych zarejestrowanych użytkowników, ponadto oferując bezpośredni kontakt ze współpracującymi z Ciao partnerami. Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Release Manager Twoje obowiązki: Junior Release Manager jest odpowiedzialny za ogólną współpracę pomiędzy oddziałami wspomagającą przepływ informacji oraz dokumentacji różnych wersji oprogramowania. • Skuteczna koordynacja komunikacji pomiedzy oddziałami w celu skutecznego aktualizowania kodu • Prowadzenie dokumentacji różnych wersji oprogramowania • Zarządzanie kodem w systemach kontroli wersji (cvs/ svn) w celu przygotowania pakietów gotowych do publikacji Twój profil: • Wykształcenie wyższe informatyczne lub porównywalne wykształcenie bądź doświadczenie • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, takimi jak CVS lub subversion • Doświadczenie zawodowe zdobyte w szybko zmieniającym się informatycznym lub internetowym środowisku będzie dodatkowym atutem • Mile widziane doświadczenie w programowaniu technologii sieciowych (LAMP, python, java) • Znajomość programowania zorientowanego obiektowo w PHP, XHTML, Linux oraz w innych technologiach sieciowych będzie dodatkowym atutem • Podstawowe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, wliczając dobrą znajomość języka angielskiego • Dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i zdolność rozwiązywania problemów • Pozytywne nastawienie Czego możesz od nas oczekiwać: Jako jeden z leaderów na rynku Comparison Shopping, oferujemy ekscytującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. W związku z rozwojem naszej firmy możemy również zaoferować wspniałe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Stań się częścia naszego międzynarodowego zespołu! Przesli nam Twoje CV w języku angielskim zawierające informację na temat Twoich oczekiwań finansowych oraz krótki list motywacyjny ukazujący Twoje mocne strony jako kandydata na to właśnie stanowisko adres: jobs@ciao-pl.com, w temacie maila umieszczając: “JRM” Czekamy na Twoją aplikację!
Pracodawca: Ciao GmbH
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3246
Data oferty: 16.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: frezer-tokarz, kierowca
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: BCE
Języki obce: Niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: EuregioPartner specjalizuje się w pośrednictwie i rekrutacji do pracy pracownikow z krajów Unii Europejskiej do sektorow takich jak budownictwo, przemysl metalowy i miesny, dystrybucja i produkcja. Doświadczenie jakie posiadamy na rynku pracy w poszczególnych sektorach czyni nas dobrym partnerem jaki i dla pracownika tak i dla zleceniodawcy. EuregioPartner jest wiarygodnym partnerem zarowno dla osob poszukujacych pracy jak ik dla pracodawcow. Przestrzegamy obowiazujace nas przepisy i gwarantujemy profesjonalizm obslugi oraz uczciwosc i konkretne warunki pracy, Na pytania odpowiadamy konkretnie. Zapewniamy zakwaterowanie i transport. Szukasz pracy w ponizej podany zawodach: Slusarz/ monter konstrukcji Spawacz TIG/MIG/MAG/E itd Zbrojarz/betoniarz Murarz klinkiery Isolator Slusarz instalacji rurowych Kierowca B,C,E, Jestes zaintersowany zadzwon lub napisz.
Pracodawca: EuregioPartner
Kontakt: Halina Draibas
Telefon: 0031475330505
Email: info@euregiopartner.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3245
Data oferty: 16.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pracownik Działu Analiz
Miejsce zatrudnienia: Grodzisk Mazowiecki
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: LeasingTeam Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach kadrowych, takich jak leasing pracowniczy i outsourcing kadrowo-płacowy oraz w profesjonalnym doborze pracowników. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy odpowiedzialnych, dyspozycyjnych oraz zorganizowanych osób na stanowisko: Pracownik Działu Analiz (w zakresie danych dystrybucji i logistyki) Nr Ref.: PDF/10/08 Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: • Prowadzenie oraz aktualizacja bazy danych • Przygotowywanie analiz w programie MS Excel • Współtworzenie nowych rozwiązań • Wsparcie działu logistyki i dystrybucji Oczekiwania wobec Kandydatów: • Studenci studiów zaocznych do 26 roku życia ( kierunki: logistyka, informatyka, ekonomia) • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel oraz języka Visual Basic • Umiejętność analitycznego myślenia • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Nasz Klient oferuje: • Zatrudnienie w oparciu o umowę- zlecenie • Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin • Ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego • Miłą i przyjazną atmosferę pracy Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczonym nr ref. na adres: a.rzepiela@leasingteam.pl LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikaty w zakresie: Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 636/1a Doradztwa Personalnego nr certyfikatu 636/2 Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 636/3 Prosimy o umieszczenie w przesyłanej ofercie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.”
Pracodawca: Leasingteam Sp. z o.o.
Kontakt: Agnieszka Rzepiela
Telefon: 022 460 50 00
Email: a.rzepiela@leasingteam.pl
Adres internetowy: www.leasingteam.pl


Numer oferty: 3244
Data oferty: 15.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Care Assistant / Opiekun osób starszych / 6.60 funtów brutto / godz.
Miejsce zatrudnienia: Oxfordshire / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Dom opieki nad osobami starszymi w hrabstwie Oxfordshire zatrudni kilka osób na stanowisko Opiekun / Care Assistant. Miejsce pracy: Oxfordshire / Płd. Anglia Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (40 godz./tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 75 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 6.60 funtów brutto/godz. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: od zaraz, listopad 2008, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3243
Data oferty: 15.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Asystent Osoby Niepełnosprawnej /Opiekun / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz. / Płd Anglia
Miejsce zatrudnienia: Płd. Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne wyspecjalizowane ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Rolą osoby pracującej na stanowisku Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Opiekun / Support Worker /Anglia jest pomoc w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe związane z praca z osobami niepełnosprawnymi, system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy ) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 75 funtów/tyg. Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach Data rozpoczęcia: listopad 2008, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. Aktualnie dostępne 15 stanowisk pracy. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3242
Data oferty: 15.10.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: hostessa, promotor
Miejsce zatrudnienia: warszawa i okolice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja reklamowa CURSOR zatrudni hostessy do pracy przy akcjach promocyjnych. Podstawowe wymagania: - aktualna książeczka sanepidowsko - epidemiologiczna aktualna (tj. z pieczątką lek. med. pracy); - komunikatywność; - osoby uczące się 16-26 lat ( osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie ze soba zgody rodziców na pracę ) Stawka: 8,50zł godz./netto! Praca w dniach 24.10.2008-26.10.2008 Lokalizacjach: Auchan Piaseczno ul. Pulawska 46 Real Warszawa ul. Pulawska 427 Real Warszawa ul. Jubilerska 1/3 Real Marki ul. Piłsudskiego 1 Alma Piaseczno ul. Wojska Polskiego 17 Alma Pruszków ul. Sprawiedliwości 4 Alma Warszawa ul. Ostrobramska, Promenada BOMI Warszawa Klif Piotr i Paweł Warszawa Al. Jerozolimskie Piotr i Paweł Janki Plac Szwedzki Osoby zainteresowane prosimy jak najszybciej przesyłać swoje CV + zdjęcie na adres: agnieszka.waw@cursor.pl lub szczegóły tel. 604-844-435 lub 503-030-293. W temacie maila proszę wpisać nazwę i lokalizację, którą jest Pani zainteresowana. P.S. Ewentualne zainteresowane osoby pracą w innych (późniejszych terminach również proszę o przesyłanie CV z uwagą w temacie lub treści maila w jakich datach Pani jest zainteresowana pracą).
Pracodawca: Agencja reklamowa CURSOR
Kontakt: Beata Sułkowska
Telefon: 604-844-435
Email: baby53@gazeta.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3241
Data oferty: 15.10.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: hostessa, promotor
Miejsce zatrudnienia: warszawa i okolice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: osoby uczące się w wieku 16-26lat
Pracodawca: Agencja reklamowa CURSOR
Kontakt: Beata Sułkowska
Telefon: 604-844-435
Email: baby53@gazeta.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3240
Data oferty: 15.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: Szwajcaria, Niemcy, Austria
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy: B
Języki obce: Niemiecki, Angielski
Obsługa komputera: Tak
Uwagi: Jesteśmy szwajcarską firmą z oddziałem w Polsce zajmującą się konsultingiem i rekrutacją (Executive Search). Dla naszych klientów w Szwajcarii, Niemczech i Austrii poszukujemy Dyplomowanych Inżynierów / Magistrów Obowiązki: Samodzielne wsparcie projektów lub współpraca przy realizacji dużych projektów oraz ich organizacja i koordynacja w zakresie kontroli kosztów oraz terminowości. Sporządzanie prezentacji oraz dokumentacji. Profil kandydata: Ukończone studia wyższe o kierunku budowa maszyn, mechatronika, technologia procesów przetwórczych, inżynieria procesowa lub inżynieria ekonomiczna (politechnika, uniwersytet lub studia podyplomowe) oraz odbyte pierwsze doświadczenie zawodowe. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziana wiedza teoretyczna i praktyczna SAP R/3. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Nasza oferta: Wsparcie w poszukiwaniu ambitnej i ciekawej pracy z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, za które nie pobieramy żadnych opłat. Już dziś zgłoś się do nas: drcm@drcm-gmbh.pl drcm gmbh – oddział w Polsce, 83-050 Kolbudy, Tel. 665 485 783
Pracodawca: drmc gmbh - oddział w Polsce
Kontakt:
Telefon:
Email: drmc@drmc-gmbh.pl
Adres internetowy: drmc-gmbh.pl


Numer oferty: 3239
Data oferty: 14.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Praca na magazynie EURO RTV AGD
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zatrudnimy na umowę zlecenie do końca grudnia osoby do pracy w magazynie. Praca bedzie sie odbywala od poniedzialku do piatku od 7-21 w dowolnie wybranych godzinach Praca polega na metkowaniu i paskowaniu towarów. Praca w Sokołowie/ ok. Janek. Z Okęcia do Sokołowa zapewniamy bezpłatny transport. Stawka 12,5 zł brutto za h. ( wynagrodzenie za 2000 ometkowan 100 brutto(okolo 8 godzin), wynagrodzenie moze byc odpowiednio wyzsze jezeli uda sie wykonac wiecej pracy i mniejsze jezeli mniej) Zgłoszenia Muszkieterów 15 budynek C lub pod numerem 22 5738258 od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.
Pracodawca: EURO RTV AGD
Kontakt: Olga Potapczuk
Telefon: (22) 57 38 258
Email: pracaeurortv@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3238
Data oferty: 14.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: SPRZEDAWCA
Miejsce zatrudnienia: Warszawa- Targówek
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: BATA POLAND
Kontakt: Piotr Pawłowski
Telefon: 601940287
Email: bata53107@bata.pl
Adres internetowy: bata.pl


Numer oferty: 3237
Data oferty: 14.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Flamingo
Kontakt:
Telefon: 508601433
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3236
Data oferty: 13.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Oświatowy
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Oferujemy: * - szkolenia podnoszące kwalifikacje * - narzędzia pracy oraz wynagrodzenie (od 2000 - 10000/ miesiąc) * - pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie * - możliwość objęcia stanowiska kierowniczego Wymagania # - doświadczenie w sprzedaży usług; # - łatwość nawiązywania kontaktów; # - dyspozycyjność i komunikatywność; # - nastawienie na wyniki; # - prawo jazdy kat. „B"; praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdu; Mile widziane * - zainteresowanie tematyką edukacji dzieci i młodzieży; * - własny samochód * - zaangażowanie i wkład w rozwój firmy * - pomysłowość i samodzielność
Pracodawca: ECE AKSON
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja12@op.pl
Adres internetowy: www.akson.edu.pl


Numer oferty: 3235
Data oferty: 13.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: dekrze, dociepleniowcy budynków
Miejsce zatrudnienia: Austria
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy chętnych do pracy w Austrii: dekarzy, dociepleniowców budynków jak i osoby do przyuczenia na miejscu. Zapewniamy: . atrakcyjne zarobki . zakwaterowanie . dowóz pracowników do Austrii Wymagania: . chęć do pracy . sumienność . umiejętność pracy na wysokościach
Pracodawca: B. M. T. Polska
Kontakt: Jerzy Bobiński
Telefon: 660667776
Email: graga30@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3234
Data oferty: 13.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: dekarz, dociepleniowiec budynków
Miejsce zatrudnienia: Austria
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: nie wymagany
Obsługa komputera: nie wymagana
Uwagi:
Pracodawca: B.M.T.Polska
Kontakt: Jerzy Bobiński
Telefon: 660667776
Email: graga30@wp.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA