Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3273
Data oferty: 31.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: DORADCA BIZNESOWY
Miejsce zatrudnienia: Toruń/Włocławek
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: Oczekujemy dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel)
Uwagi: Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku z ogólnopolskim projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, lidera z branży telefonii komórkowej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Doradca Biznesowy Numer referencyjny DBT/DP-10/TOR DBWL/DP-10/WŁ Miejsce pracy: Toruń/Włocławek Zadania na stanowisku: - Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych do klientów biznesowych i indywidualnych - Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych - Przygotowywanie ofert dla klientów - Opieka posprzedażowa nad klientem Od kandydatów oczekujemy: - Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej - Wykształcenia średniego - Umiejętności analitycznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji pod presją klienta - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów - Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów - Komunikatywności - Wysokiej kultury osobistej - Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel) - Prawa jazdy kat. B Wybranym kandydatom oferujemy: - Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów - Niezależność w zakresie planowania pracy - Telefon komórkowy bez limitu rozmów - Rozbudowany pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych - Współpracę na zasadzie umowy agencyjnej (istnieje możliwość pracy na podstawie umowy o pracę przez pierwsze 3 miesiące) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego DBB/DP-10/BY w tytule wiadomości na adres: rekrutacja@workservice.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service
Kontakt:
Telefon: 508-040-017
Email: rekrutacja@workservice.pl
Adres internetowy: www.workservice.pl


Numer oferty: 3272
Data oferty: 31.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: DORADCA BIZNESOWY
Miejsce zatrudnienia: Bydgoszcz
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: Oczekujemy dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel)
Uwagi: Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku z ogólnopolskim projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, lidera z branży telefonii komórkowej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Doradca Biznesowy Numer referencyjny DBB/DP-10/BY Miejsce pracy: Bydgoszcz Zadania na stanowisku: - Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych i indywidualnych - Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych - Przygotowywanie ofert dla klientów - Opieka posprzedażowa nad klientem Od kandydatów oczekujemy: - Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej - Wykształcenia średniego - Umiejętności analitycznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji pod presją klienta - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów - Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów - Komunikatywności - Wysokiej kultury osobistej - Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel) - Prawa jazdy kat. B Wybranym kandydatom oferujemy: - Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów - Niezależność w zakresie planowania pracy - Telefon komórkowy bez limitu rozmów - Rozbudowany pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych - Współpracę na zasadzie umowy agencyjnej (istnieje możliwość pracy na podstawie umowy o pracę przez pierwsze 3 miesiące) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego DBB/DP-10/BY w tytule wiadomości na adres: rekrutacja@workservice.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service
Kontakt:
Telefon: 508-040-017
Email: rekrutacja@workservice.pl
Adres internetowy: www.workservice.pl


Numer oferty: 3271
Data oferty: 30.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: PIELęGNIARKA/PIELęGNIARZA
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: wyższe medyczne
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów do pracy w Norwegii na stanowisku: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ OFERUJEMY: * Pewną, legalną pracę na terenie Norwegii (Oslo/Bergen/Stavanger); * Atrakcyjne wynagrodzenie: początkowa stawka 155 NOK/h + dodatki za pracę w wieczory i weekendy do każdej przepracowanej godziny; * Umowę o pracę według norweskich standardów; * Kurs języka norweskiego (dodatkowo zapewnione wynagrodzenie w trakcie trwania kursu); * Pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca pracy; * Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii; * Warunki pracy sprzyjające satysfakcji zawodowej * Rozwój zawodowy i możliwość awansu. Wymagania * Wykształcenie wyższe: uzyskany tytuł Magister Pielęgniarstwa lub Licencjat Pielęgniarstwa; * Doświadczenie na samodzielnym stanowisku: min. 6 miesięcy; * Chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu (umowa podpisywana na min. 24 miesiące); * Chęć udziału w 4-miesięcznym kursie języka norweskiego (3 miesiące nauki w Polsce + 1 miesiąc nauki w Norwegii). Mile widziane * Komunikatywna znajomość języka angielskiego Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: air.lublin@adecco.pl. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adecco Poland sp. z o.o. dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)" Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego)
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kontakt: Magdalena Martyniak
Telefon: 081 532 33 74
Email: air.lublin@adecco.pl
Adres internetowy: www.adecco.pl


Numer oferty: 3270
Data oferty: 30.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: INSPEKTOR BUDOWLANY
Miejsce zatrudnienia: Finlandia
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów do pracy w Finlandii na stanowisku: INSPEKTOR BUDOWLANY ZAPEWNIAMY: * Atrakcyjne wynagrodzenie, * Pełny pakiet socjalny, * Zatrudnienie u fińskiego pracodawcy na fińskich warunkach * Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy, * Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i podpisaniem umowy, * Pokrycie kosztów zakwaterowania w Finlandii, Wymagania * Doświadczenie w pracy na dużych budowach jako inspektor prowadzący pomiary, * Wiedza na temat konstrukcji budowlanych, * Znajomość i doświadczenie z narzędziami do pomiarów - w szczególności z systemem pomiarowym TRIMBLE * Doświadczenie w opracowywaniu danych, * Gotowość i chęć do prowadzenia badan na dużej konstrukcji budowlanej, * Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, * Niezależność w działaniu i łatwość podejmowania inicjatywy, * Dobra znajomość języka angielskiego * Prawo jazdy kat. B * Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu do pracy Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: air.lublin@adecco.pl Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adecco Poland sp. zo.o. dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie zustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133poz. 883)" Informacja dotyczy oferty pracy za granicą.Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy wzakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych),364/2 (agencja doradztwa personalnego)
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kontakt: Magdalena Martyniak
Telefon: 081 532 33 74
Email: air.lublin@adecco.pl
Adres internetowy: www.adecco.pl


Numer oferty: 3269
Data oferty: 30.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Adecco
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3268
Data oferty: 30.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: KONSULTANT TELEFONICZNY
Miejsce zatrudnienia: Sosnowiec
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: podstawowa
Uwagi: Oczekiwania: - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (II lub III), - podstawowa znajomość MS Office i Internetu, - łatwość nawiązywana kontaktów, - wykształcenie średnie, - miły głos i dobra dykcja, - kultura osobista.
Pracodawca: 4EverNet Sp z o.o.
Kontakt: Mariusz Zając
Telefon: (032) 790 77 77
Email: rekrutacja@4en.com.pl
Adres internetowy: www.4en.com.pl


Numer oferty: 3267
Data oferty: 30.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik Autobusów
Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla jednego z najwiekszych przewoźników komunikacji miejskiej w Wielkiej Brytaniii poszukujemy doświadczonych MECHANIKÓW AUTOBUSÓW Wymagania: - aktualne doświadczenie 3-4 lata w naprawie autobusów, - dobry stan zdrowia - niekaralność - prawo jazdy kategorii B. Oferujemy: - bardzo dobre warunki zatrudnienia, - opłacony przelot i pomoc w znalezieniu zakwaterowania, - pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności, - NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA, - zapewniamy pomoc w zorganizowaniu nauki, - atrakcyjne wynagrodzenie. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv ze zdjęciem w języku polskim e-mailem na adres: marcin@globalforceservices.com Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Kontakt: Marcin Węgier Tel:012 394 65 22, 668 328 800 Fax: 012 378 48 31 Nr rej. Agencji: 4732/1b
Pracodawca: GlobalForce Services
Kontakt: Marcin Węgier
Telefon: 668 328 800
Email: marcin@globalforceservices.com
Adres internetowy: www.globalforceservices.com


Numer oferty: 3266
Data oferty: 30.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik Maszyn Budowlanych
Miejsce zatrudnienia: Poznań, Gdańsk, Kraków
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: GlobalForce - specjaliści w rekrutacji pracowników sektora transportowego i motoryzacyjnego W imieniu naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH (Poznań, Gdańsk, Kraków) Opis stanowiska: Naprawa i serwis maszyn budowlanych i drogowych (zagęszczarki, agregaty, minikoparki, itp). Sprawdzenie stanu technicznego, kwalifikacja maszyn do użytku lub remontu. Wymagania: - doświadczenie zgodne z opisem stanowiska, - mile widziane doświadczenie w naprawie samochodów osobowych, - samodzielność, - odpowiedzialność. Oferujemy: - możliwośc podnoszenia kwalifikacji, - atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawa + premia uzależniona od wyników pracy), - praca w rozwijającej sie firmie. Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres e-mail: praca@globalforceservices.com Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)." Nr agencji: 4732/1b
Pracodawca: GlobalForce Services
Kontakt:
Telefon:
Email: praca@globalforceservices.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3265
Data oferty: 29.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: asdf
Miejsce zatrudnienia: asdf
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: sdf
Obsługa komputera:
Uwagi: sdf
Pracodawca: asdfsadf
Kontakt: adf adf
Telefon: 333
Email: adf@we.lk
Adres internetowy:


Numer oferty: 3264
Data oferty: 29.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Stowarzyszenie EKO SALUS serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne z terenu Wielkopolski do programu „Trener Pracy". Oferujemy kompleksową pomoc w znalezieniu pracy. Nasz zespół to trenerzy pracy, psychologowie i doradcy zawodowi. Obecnie zapraszamy osoby następującymi rodzajami niepełnosprawności: - upośledzenie umysłowe (st. umiarkowany lub znaczny) - choroby psychiczne (st. umiarkowany lub znaczny) - zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu (st. znaczny) - choroby narządu wzroku (st. znaczny) - upośledzenie narządu ruchu (st. znaczny) Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się osobiście w biurze: Poznań, ul. Iłłakowiczówny 4/4a, telefonicznie- 061/8432210, drogą elektroniczną – wysyłając e-mail na adres biuro@ekosalus.pl lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.ekosalus.pl
Pracodawca: Eko Salus
Kontakt:
Telefon:
Email: biuro@ekosalus.pl
Adres internetowy: ekosalus.pl


Numer oferty: 3263
Data oferty: 28.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Fryzjer
Miejsce zatrudnienia: Irlandia, Wexford
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: J & A Hair Studio
Kontakt:
Telefon:
Email: j_ahairstudio@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3262
Data oferty: 27.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: spawacz
Miejsce zatrudnienia: Niemcy ,Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy spawaczy do pracy na terenie Niemiec oraz Holandii.
Pracodawca: ENPA SP. Z O.O
Kontakt: MARIUSZ KUCAB
Telefon: 501-241-890
Email: m.kucab@enpa.pl
Adres internetowy: www.enpa.pl


Numer oferty: 3261
Data oferty: 24.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Programista / operator CNC
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Tec Tec Sp Z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email: gdansk@tectec.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3260
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pielęgniarz/rka
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: policealne
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagane doświadczenie, wysoka kultura osobista,znajomość j.niemieckiego w stopniu dobrym. Kontrakt zawierany jest przynajmniej na 3 miesiące.
Pracodawca: Dolce Vita Sp. z o. o.
Kontakt: Iga Guz
Telefon: 81 532 15 57
Email: biuro@dolcevita24.eu
Adres internetowy: www.dolcevita24.eu


Numer oferty: 3259
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Opiekun/ka do osób starszych
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Kontrakt zawierany jest przynajmniej na 3 miesiące.
Pracodawca: Dolce Vita Sp. z o. o.
Kontakt: Iga Guz
Telefon: 81 532 15 57
Email: biuro@dolcevita24.eu
Adres internetowy: www.dolcevita24.eu


Numer oferty: 3258
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ASYSTENT/KA NAUCZYCIELA / Learning Support Assistant /325 funtów /tydz. / Londyn/ UK
Miejsce zatrudnienia: Londyn / Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Organizacja edukacyjna zatrudniająca nauczycieli i asystentów nauczycieli w szkołach na terenie Londynu zatrudni osoby na stanowisko Asystent/ka nauczyciela. W zależności od doświadczenia kandydata dostępne stanowiska w szkołach podstawowych i średnich. Są to zarówno szkoły publiczne jak i prywatne ale przede wszystkim szkoły specjalne dla dzieci/młodzieży z trudnościami w nauce/ MLD (moderate learning disabilities) i różnego rodzaju niepełnosprawnościami / SLD (severe learning difficulties) . W początkowym okresie zatrudnienia na stanowisku asystent/ka nauczyciela kandydaci pracują zazwyczaj w różnych szkołach zgodnie z ustalonym grafikiem i zapotrzebowaniem danych szkół. Praca w szkole jest zazwyczaj w godzinach 8.30 do 15.30 z godzinną przerwa na lunch. Po kilku tygodniach zazwyczaj dany kandydat otrzymuje ofertę stałej pracy w danej szkole na stanowisku asystent nauczyciela lub nauczyciel . Warunkiem rozpoczęcia pracy jako nauczyciel jest otrzymanie brytyjskiej autoryzacji uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela. Osoby posiadające rejestracje QTS, mogą od razu rozpocząć prace jako nauczyciel, wówczas stawka wynosi ponad 20 funtów brutto za godzinę. pracodawca oferuje możliwość szkoleń zawodowych i pomoc w uzyskaniu uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela w Wielkiej Brytanii. Miejsce pracy: Londyn / Anglia , różne lokalizacje w tym wiele szkół z południowego i zachodniego Londynu Wynagrodzenie: minimum 65 funtów brutto dziennie (7 godzin pracy) / średnio wynagrodzenie tygodniowe min. 325 funtów brutto. Wynagrodzenie jest płatne przelewem na konto co tydzień. Zamieszkanie: we własnym zakresie / Londyn Data rozpoczęcia pracy: pilnie od zaraz / listopad 2008 Główne obowiązki: Learning Suppport Assistant/ asystent nauczyciela współpracuje z nauczycielem i wspomaga go w prowadzeniu zajęć lekcyjnych. W zależności od rodzaju szkoły w danej klasie z nauczycielem pracuje 1 lub kilku asystentów nauczyciela. Asystent nauczyciela pomaga uczniom podczas lekcji, ponadto pomaga uczniom podczas przerw, przy posiłkach itp. Do obowiązków asystenta należy tez przygotowywanie wymaganych raportów i materiałów do prowadzenia lekcji. Wymagania: - bardzo dobra znajomość angielskiego - doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą , preferowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziana praca na podobnym stanowisku lub jako support worker czy opiekun medyczny. - wykształcenie związane z edukacją czy opieką medyczna mile widziane - wysoka kultura osobista oraz dyspozycyjność i gotowość dostosowania się do ruchomego grafika pracy. - wymagane pisemne referencje od poprzednich pracodawców oraz zaświadczenie o niekaralności. - osoby już zamieszkujące na terenie Wielkiej Brytanii mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do UK.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3257
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Mechanik Pojazdow Ciezarowych-Norwegia
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski/niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Globalforce poszukuje doswiadczonych mechanikow do autoryzowanych serwisow samochodow ciezarowych w Norwegii.(Volvo, Renault, Daf, Man) Opis stanowiska: Naprawa oraz serwisowanie pojazdow ciezarowych. Aby rozpatrzyc nadeslane zgloszenie wymagamy minimum: - Wyksztalcenie zawodowe lub srednie o profilu mechanicznym - Minimum 3 letnie doswiadczenie jako mechanik - Znajomosc j. niemieckiego lub j. angielskiego - Gotowosc do podjecia nauki j. norweskiego - Posiadanie waznego paszportu Zapewniamy: - Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Pomoc w przygotowaniu niezbednych do zatrudnienia dokumentow - Opieke podczas trwania kontraktu - Umowe na czas nieokreslony - Wynagrodzenie 140-150 NOK/godz brutto - Nadgodziny platne +50% - Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce - Pracodawca zapewnia niezbedne narzedzie do pracy, ubrania robocze oraz sprzet ochronny - Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych - Pomoc w zalatwieniu wszelkich formalnosci , uzyskaniu karty podatkowej, numeru personalnego oraz zalozeniu konta bankowego. Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie Cv w jezyku polskim lub angielskim e-mailem na adres: anna@globalforceservices.com Kontakt Anna Szymura, tel.: 0048123794876
Pracodawca: Globalforce
Kontakt:
Telefon:
Email: anna@globalforceservices.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3256
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: shift engineers, controls system specialist...
Miejsce zatrudnienia: Madagaskar
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski bądź francuski
Obsługa komputera:
Uwagi: Obecnie dla firmy kanadyjskiej poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: -Shift Engineers: process, chemical and metallurgical engineers: -Operation Lead Hand& Foremen, Control room operators, lead operators, Field operators: -Controls systems specialists, Metallurgical Lab Supervisor; -Maintenance coordinator; -Operator; -Electrical or Mechanical Eng.; -Shipping coordinator; -Millwrights; -Chemist; -Instrumentation technician;, -Lab. Supervisor; -Welders; -Electrical Technician; -Pump Control Room; -Pipeline Supervisor; -Quarry/Mining Supervisor; -Maintenance Foreman; -Electrical Foreman; -Trainers-Op., maint., ore pr; -Building workers. do budowy kopalni , miejsce pracy Madagaskar. Wyjazdy rozpoczną się pod koniec listopada oraz na początku przyszłego roku. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na nasz adres e-mail.
Pracodawca: Medetive Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon: 0586616363
Email: office@medetive.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3255
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: kk
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Firma handlowa
Kontakt: ih;i
Telefon: j'jik
Email: sara123456782@wp.pl
Adres internetowy: sara123456782@wp.pl


Numer oferty: 3254
Data oferty: 23.10.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: ggg
Kontakt: uuuu
Telefon: ypyyp[
Email: kk
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA