Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3308
Data oferty: 02.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce zatrudnienia: Poznań
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy, będącej europejskim liderem w produkcji fryzjerskiego sprzętu elektrycznego, od roku aktywnie działającego na rynku polskim, znanego z dużej dynamiki rozwoju oferty handlowej, poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy do współpracy z sieciami (region: północno-zachodnia Polska) OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: • Pozyskiwanie nowych klientów sieciowych oraz intensyfikacja działań handlowych z dotychczasowymi klientami, • Efektywne działania dotyczące wzrostu obrotu, • Przygotowanie i realizację zamówień, • Dokonywanie analiz obrotów, marży, rotacji zapasów, itp. – w obrębie powierzonych sieci, • Współpracy z serwisem marketingowym (operacje promocyjno handlowe, działania konkurencji, zarządzanie budżetem promocyjnym). OD KANDYDATOW OCZEKUJEMY: • 2-3 letniego doświadczenia handlowego we współpracy z sieciami, • Wykształcenia handlowego lub ekonomicznego, • Zdolności analizy i identyfikowania potrzeb klientów, • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem. OFERUJEMY: • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, • Możliwości rozwoju zawodowego, • Atrakcyjne wynagrodzenie, • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy. Zainteresowane osoby prosimy o rejestrację poprzez stronę internetową www.dories-aria.com (zakładka „Oferty pracy”) i przesłanie dokumentów (CV, list motywacyjny). Kontakt : DORIES ARIA Sp. z o.o. Mail: js@dories-aria.com tel. (22) 817.13.40 Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dories Aria niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. Nr 133 poz. 883). Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Pracodawca: Dories Aria
Kontakt:
Telefon: (022) 817 13 40
Email: js@dories-aria.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3307
Data oferty: 01.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: spaecjalista ds. obsługi klienta
Miejsce zatrudnienia: Chorzów
Wymagane wykształcenie: policealne
Prawo jazdy: B
Języki obce: nie
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Agencja Reklamowa IDO istnieje na rynku reklamy od ponad 10 lat. Firma zajmuje się kreacją szeroko rozumianej reklamy. W zakres usług wchodzi: produkcja filmowa, fotografia, identyfikacja wizualna, poligrafia, grafika komputerowa, projektowanie stron internetowych. Serdecznie zapraszamy! Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta będzie odpowiedzialna przede wszystkim za utrzymanie dotychczasowych kontaktów z klientami firmi oraz pozyskiwanie nowych. Firma zapewnia szkolenie oraz przygotowanie dobrze wyposażonego stanowiska pracy.W zależności od wyników pracy i zaangażowania zatrudniona osoba będzie otrzymywała miesięczną premię. Inne korzyści (np. samochód firmowy) będą rozpatrywane w okresie 3 miesięcy od zatrudnienia. Osoba zatrudniona może liczyć na kreatywną pracę przy wielu interesujących projektach reklamowych ( realizacja spotów telewizyjnych, filmów reklamowych, kampanii, imprez itp.)
Pracodawca: IDO
Kontakt: Anna Borkowska
Telefon: 032 249 85 10
Email: ania @ido.pl
Adres internetowy: www.ido.pl


Numer oferty: 3306
Data oferty: 29.11.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Nie
Obsługa komputera: Nie
Uwagi:
Pracodawca: Commercial Union
Kontakt: Anika Antas
Telefon: 790467684
Email: anikaantas@wp.pl
Adres internetowy: www.cu.com.pl


Numer oferty: 3305
Data oferty: 28.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Rzeźnik
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: EuroFund S.C.
Kontakt: Sylwia Ziółkowska
Telefon: 0 12 661 51 45
Email: praca@eurofund.pl
Adres internetowy: www.eurofund.pl


Numer oferty: 3304
Data oferty: 26.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun / Support Worker / 7.25-9.00 funtów brutto / godz. / Płd. Anglia
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth / Southampton / Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne wyspecjalizowane ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Rolą osoby pracującej na stanowisku Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia jest pomoc w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe związane z praca z osobami niepełnosprawnymi, system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy ) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 75 funtów/tyg. Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: styczeń 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. Aktualnie dostępne 15 stanowisk pracy. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3303
Data oferty: 26.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun medyczny / support worker / 6.65-7.50 funtów godz. / Anglia / Colchester / zamieszkanie gratis
Miejsce zatrudnienia: Colchester / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Wyspecjalizowane domy opieki zajmujące się sprawowaniem opieki nad dziećmi oraz osobami dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi (przede wszystkim z Learning Difficulties, Mental Health Illnesses)w okolicy Norfolk oraz Colchester zatrudnią pilnie osoby na stanowisko support worker/ opiekun osoby niepełnosprawnej. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy dla personelu. Lokalizacja z łatwym dostępem do lotniska Stansted. Miejsce pracy: okolice Norfolk / Colchester / Wsch. Anglia Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (37,5 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Pracodawca oferuje BEZPŁATNE zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące pracy. Po tym okresie koszt zamieszkania ok. 50-60 funtów tyg. Wynagrodzenie: 6.65 funtów brutto/godz. Praca w nadgodzinach - 7.50 funtów brutto/godz. Data rozpoczęcia: grudzień / styczeń 2009 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3302
Data oferty: 26.11.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Samodzielny Specjalista/ds marketingu internetowego
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagany dostęp do internetu
Pracodawca: andrzejm1
Kontakt: andrzejm1
Telefon:
Email: andrzejm1@poczta.onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3301
Data oferty: 25.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: HOLANDIA
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: PODSTAWY ANGIELSKI LUB HOLENDERSKI
Obsługa komputera:
Uwagi: PRACOWITA OSOBA NIENADUZYWAJACA ALKOHOLU
Pracodawca: KURDYSTAN
Kontakt:
Telefon: 516-090-375
Email: DOLORES_FLOREK@HOTMAIL.COM
Adres internetowy:


Numer oferty: 3300
Data oferty: 24.11.2008
Forma zatrudnienia: to establish
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: irrelevant
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: coconut
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3299
Data oferty: 24.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds pozyskiwania funduszy z UE
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej e-work Polska sp.zo.o. obecnie dla Swojego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds pozyskiwania funduszy z UE. Wymagamy -wyksztalcenia wyzszego -Doświadczenie w zakresie przepisów dotyczących pomocy publicznej dla przedsiębiorstw i/lub Funduszy Strukturalnych UE Oferujemy - Prace na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem w międzynarodowej firmie, - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu Zainteresowanych prosimy o przeslanie aplikacji na adres mailto:e-work-polska@e-work.it
Pracodawca: E-WORK Polska Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3298
Data oferty: 23.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Sekretarz w wieku około 20 lat w branży żywnościowej we Francji
Miejsce zatrudnienia: Francja
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Francuski podstawowy
Obsługa komputera: stosowania podstawowych
Uwagi:
Pracodawca: Jiri Podzimek
Kontakt: Jiri Podzimek
Telefon: +420602680858
Email: j.podzimek@centrum.cz
Adres internetowy:


Numer oferty: 3297
Data oferty: 23.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Sekretarz w branży żywnościowej we Francji
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Francuski
Obsługa komputera: stosowania podstawowych
Uwagi:
Pracodawca: Jiri Podzimek
Kontakt: Jiri Podzimek
Telefon: +420680858
Email: j.podzimek@centrum.cz
Adres internetowy:


Numer oferty: 3296
Data oferty: 21.11.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Specjalista ds. Odszkodowań
Miejsce zatrudnienia: reg. dolnośląski
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Kancelaria Teodorowski & Wojtaszak poszukuję współpracowników mających bezpośredni kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach komunikacyjnych, błędach w sztuce medycznej oraz w innych kwestiach odszkodowawczych. Poszukujemy przedsiębiorczych i ambitnych ludzi na stanowisko SPECJALISTA ds. ODSZKODOWAŃ Osób, którzy w ramach współpracy z naszą Kancelarią podejmą się następujących zadań: • aktywne pozyskiwanie klientów, • organizowanie akcji marketingowych i reklamowych, • tworzenie grupy współpracowników • zarządzanie stworzonym zespołem oraz koordynowanie jego pracy Oferujemy: • korzystny system współpracy opierający się o umowę agencyjną ( ew. o umowę "o dzieło" na wstępnych etapach współpracy ), • wysoka prowizja z produkcji zespołu oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne za samodzielnie pozyskanych klientów , • przywileje dla efektywnych współpracowników w postaci dopłat do telefonu, sprzętu komputerowego, samochodu służbowego, Jeśli chcesz dołączyć do zespołu ciekawych ludzi, którzy podejmują odpowiedzialność za wyniki, nie boją się samodzielności i są skuteczni w tym co robią, prześlij CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres: jaroslaw.oziemski@prawo-kancelaria.pl Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pracodawca: JAKA MERCHANDISING
Kontakt: JAROSŁAW OZIEMSKI
Telefon:
Email: jaroslaw.oziemski@prawo-kancel
Adres internetowy:


Numer oferty: 3295
Data oferty: 21.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Zbiór pieczarek
Miejsce zatrudnienia: Holandia, Limburgia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: Angielski/ niemiecki mile widziane
Obsługa komputera: -
Uwagi: Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, prawo jazdy praktyka na podobnym stanowisku oraz wiek do 35 lat Organizujemy wszelkie formalności, zakwaterowanie transport komplet dokumentów administracyjno-prawnych Możliwa jest praca długterminowa
Pracodawca: Cosmoworker Job Service
Kontakt: Hubert Zięciak
Telefon: (61)648-90-57
Email: hz@cosmoworker.eu
Adres internetowy: www.cosmoworker.eu


Numer oferty: 3294
Data oferty: 18.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Kierowca-Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy: BC
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Dla naszego Klienta, dolnośląskiego dystrybutora nowoczesnych systemów grzewczych, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca-Magazynier Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: KM/I/11 Zakres obowiązków * dostawa towaru do klienta * rozładunek, załadunek towaru * kontrola stanów magazynowych Wymagania * wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne) * prawo jazdy kat. B, C * doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku * dobra organizacja czasu * obowiązkowość Firma oferuje * pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku * system jednozmianowy * umowę o pracę Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: malgorzata.sikorowska@profasnet.pl lub o kontaKt telefoniczny pod numerem 71 7850805. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz.
Pracodawca: Profasnet Doradztwo Personalne
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3293
Data oferty: 16.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Fryzjer/ka
Miejsce zatrudnienia: Łódź
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukuje osob na stanowisko fryzjer-stylista do ekskluzywnego salonu. Będziesz miała/miał możliwość pracy na renomowanych kosmetykach firm L'Oreal i Kerastase oraz uczestniczyć w szkoleniach z najnowszych trendów w koloryzacji i strzyżeniach przed ropoczęciem pracy. To wszystko dostaniesz ode mnie w prezencie. Jedyne czego od Ciebie oczekuję to profesjonalnego podejścia do zawodu i obsługi klienta, zaangażowania, chęci rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności (to raczej nie wymóg a wielka szansa dla Ciebie na stanie się lepszą/lepszym w tym czym na co dzień się zajmujesz). Świetne warunki finansowe (min. 2000zl netto na starcie plus premia motywacyjna). Pomyśl jak mogłabyś/mógłbyś odmienić swoje życie gdybyś się nie bała/bał zmian... Czekam na Twoją odpowiedź...
Pracodawca: Camille Albane
Kontakt: Przemek
Telefon: 518612614
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3292
Data oferty: 16.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Fryzjer/ka
Miejsce zatrudnienia: Łódź
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Camille Albane
Kontakt:
Telefon: 518612614
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3291
Data oferty: 13.11.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: opiekun dzieci autystycznych
Miejsce zatrudnienia: okolice Ipswich/UK
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski - komunikatywny dobry
Obsługa komputera:
Uwagi: OPIEKUN DZIECI AUTYSTYCZNYCH – 0508/CAREW Dla naszego klienta – właściciela ośrodków opiekuńczych dla dzieci z autyzmem w okolicach Ipswich - poszukujemy pracownikow na stanowisko OPIEKUN DZIECI AUTYSTYCZNYCH. Praca w ośrodkach zapewniających swoim podopiecznym kompleksową, całodobową opiekę oraz wsparcie w nauce i rozwoju. Wymagania - zaangażowanie w pracę, cierpliwość, - dobra znajomość języka angielskiego, - zaświadczenie o niekaralności, - mile widziane doświadczenie. Stawka: 6,19 GBP/godz. brutto. Zapewniamy zakwaterowanie (platne przez pracownika £65/tydzien), pomoc przy zgloszeniu Home Office, opieke w jezyku polskim. Prosimy o przesylanie cv na adres: jobs@insurgo.eu. PROSIMY O UMIESZCZENIE W TYTULE NUMERU REFERENCYJNEGO: 0508/CAREW - ZGLOSZENIA BEZ NUMERU NIE BEDA ROZPATRYWANE. Prosze sie upewnic ze podany numer kontaktowy telefonu jest poiprawny +48 polski lub +44 angieslki Dodatkowa informacja Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące Minimalne doświadczenie: 1 rok
Pracodawca: Insurgo
Kontakt:
Telefon: 0844 870 0002
Email: jobs@insurgo.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3290
Data oferty: 13.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun osób starszych / niepełnosprawnych / 7.00 funtów brutto / godz. / rejon Londynu
Miejsce zatrudnienia: Potters Bar /rejon Londynu
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Profesjonalny ośrodek o wysokim standardzie usług, zajmujący się sprawowaniem opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi (z Physical oraz Learning Disabilities). Miejsce pracy: Rejon Londynu, Potters Bar Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (ok. 37 godz. / tyg.). Kontrakty z angielskim pracodawcą są podpisywane jeszcze przed wyjazdem w Polsce– gwarantują wszystkie świadczenia, w tym ubezpieczenie i płatny urlop. Pracodawca zapewnia szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i szukają nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 70 funtów tygodniowo. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: grudzień 2008, pilnie do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3289
Data oferty: 13.11.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker / 7.25-9.00 funtów brutto / godz. / Płd. Anglia
Miejsce zatrudnienia: Poole / Southampton / Bournemouth
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne wyspecjalizowane ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Rolą osoby pracującej na stanowisku Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia jest pomoc w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe związane z praca z osobami niepełnosprawnymi, system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy ) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 75 funtów/tyg. Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: grudzień 2008, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. Aktualnie dostępne 15 stanowisk pracy. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA