Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3333
Data oferty: 10.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Housekeeper/ Prowadzenie domu /praca Anglia/Grecja / 1500 Euro /mies.
Miejsce zatrudnienia: Grecja (Saloniki) i Wielka Brytania (Londyn)
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pilnie poszukujemy osobę na stanowisko housekeeper/ prowadzenie domu dla rodziny mieszkającej Grecji (Saloniki) i w Wielkiej Brytanii (Londyn), praca od stycznia 2008 – kontrakt na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Obowiązki – prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, robienie zakupów oraz sprawowanie opieki nad 12 letnim dzieckiem. W ramach obowiązków zawodowych częste podróże z rodziną. Rodzina prowadzi b. aktywny tryb zycia, b. duzo podróżuje (głownie Wielka Brytania, Grecja i Cypr). Praca na stałe, około 45 godzin tygodniowo. Kontrakt podpisywany w Polsce przed wyjazdem. Wymagania: Profesjonalne doświadczenie w prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi Dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziana osoba pomiędzy 30 a 50 rokiem życia Elastyczność i umiejętność dostosowania się do grafika pracy i podróży rodziny. Wymagana dokładność i rzetelność Gotowość do wyjazdu i rozpoczęcia pracy pilnie od zaraz Wymagane referencje Wynagrodzenie: Miesięczne wynagrodzenie min. 1500 Euro netto Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie Rodzina pokrywa koszty przelotu z Polski do Grecji Kontakt: W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie cv na email: niania@prowork.com.pl tel. 022 323 63 35 w. 23 lub 502 731 065 Po otrzymaniu cv, prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji. Zobacz więcej ofert Au Pair/ opiekunka Warszawa: www.prowork.com.pl Posiadamy oferty wielu rodzin obcojęzycznych mieszkających w Warszawie, atrakcyjne warunki zatrudnienia – oferty na pełny etat oraz w niepełnym wymiarze, mile widziane osoby studiujące oraz osoby z doświadczeniem jako au pair za granica! Chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Informacje o firmie: Prowork childcare Services Warsaw Prowork agencja opiekunek Warszawa Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl) Nie pobieramy żadnych opłat za usługi pośrednictwa pracy od kandydatów.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: niania@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3332
Data oferty: 09.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: A
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku - wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe - znajomość zagadnień mechaniki i elektryki pojazdowej OPIS STANOWISKA: Naprawa i diagnostyka smaochodów: - naprawy główne (silniki, skrzynie) - naprawy elektryczne ( korzystanie ze schematów elektrycznych, wyszukiwanie usterek) - przeglądy, wymiana opon, klocków i tarcz hamulcowych, sprzęgieł itp. - korzystanie z komputera diagnostycznego - umiejętność czytania książek serwisowych OFERUJEMY: - pracę w dynamicznym i zgranym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników - Świetną atmosferę w pracy - atrakcyjne warunki zatrudnienia (szkolenia).
Pracodawca: GP People
Kontakt: Barbara Bagazja
Telefon: 022/ 887 41 25
Email: bagazja@gppeople.pl
Adres internetowy: www.gppeople.com.pl


Numer oferty: 3331
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: KEY ACCOUNT MANAGER
Miejsce zatrudnienia: Warszawa/kraj
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: język angielski
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Nr ref: KA/W/12/08 Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: kontakty handlowe z sieciami hipermarketów, wprowadzanie asortymentu do hipermarketów oraz sklepów specjalistycznych, negocjowanie warunków handlowych, pozyskiwanie zamówień, pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami, kontrolę sprzedaży, realizację planów sprzedażowych.. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w sprzedaży RTV/AGD, umiejętność negocjacji, dyspozycyjność (gotowość do pracy w czasowym oddelegowaniu), przebojowość i skuteczność, orientacja na cele, prawo jazdy kat. B (czynne). Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa, uzależniona od wyników), atrakcyjny pakiet socjalny, samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop. Cv należy przesyłać na adres: biuro@new-horizon.eu w tytule podając nr referencyjny oferty. Do CV proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)
Pracodawca: New Horizon Sp. z o.o.
Kontakt: d.wiczynska
Telefon: 058 341 45 06
Email: biuro@new-horizon.eu
Adres internetowy: www.new-horizon.pl


Numer oferty: 3330
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun /Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Płd. Anglia / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, duża, renomowana organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia pomaga osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe dla opiekunów /community workers (support worker UK), system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Bournemouth / Southampton /Poole / Płd. Anglia Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 75 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: styczeń 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3329
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun / support worker / Praca Anglia /Norfolk / do 7.50 funtów godz. / zamieszkanie gratis
Miejsce zatrudnienia: okolice Norfolk / Colchester / Wsch. Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Prywatny dom opieki specjalizujący się w opiece nad dziećmi i osobami dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi ( Learning Difficulties, Mental Health Illnesses)w okolicy Norfolk oraz Colchester zatrudni pilnie osoby do pracy w domu opieki na stanowisko support worker / opiekun osoby niepełnosprawnej. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy dla personelu. Dobra lokalizacja domu opieki w Angli / blisko lotnisko Stansted. Praca w Anglii w domu opieki jako opiekun daje możliwość podwyższania kwalifikacji i uczenia się angielskiego. Miejsce pracy: okolice Norfolk / Colchester / Wsch. Anglia Wynagrodzenie: 6.65 funtów brutto/godz. Praca w nadgodzinach - 7.50 funtów brutto/godz. Warunki zatrudnienia: Opiekunowie osób niepełnosprawnych otrzymują kontrakt w UK: praca stała na pełny etat (37,5 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Pracodawca oferuje BEZPŁATNE zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące pracy. Po tym okresie koszt zamieszkania ok. 50-60 funtów tyg. Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Firma Prowork posiada ponad 9 lat doświadczenia w międzynarodowej rekrutacji – pomagamy w znalezieniu najlepszych ofert pracy. Regularnie współpracujemy z wieloma pracodawcami w Anglii. Data rozpoczęcia: styczeń 2009 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3328
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Opieka osób starszych / Care Assistant / Oxford / Anglia / do 8.53 funtów brutto / godz.
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Prywatny dom opieki o wysokim standardzie usług / Exlusive private care home zajmujący się sprawowaniem opieki nad osobami starszymi w Farmoor / rejon Oxford zatrudni pilnie kilka osób na stały kontrakt Opiekun osoby starszej / Care Assistant job. Pracodawca angielski zapewnia dla opiekunów /care assistant bardzo dobre warunki pracy i stałą pracę –zapewniony płatny urlop i inne świadczenia socjalne. Wynagrodzenie: od 6.83 do 8.53 funtów brutto/godz. Miejsce pracy: Farmoor / praca rejon Oxford / Anglia Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Koszt około 65 funtów tygodniowo Wymagania: opiekunowie osób starszych powinni mieć doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywną znajomość języka angielskiego. Oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Firma Prowork posiada ponad 9 lat doświadczenia w międzynarodowej rekrutacji – pomagamy w znalezieniu najlepszych ofert pracy w UK. Regularnie współpracujemy z wieloma pracodawcami w Anglii. Warunki zatrudnienia: Bezpośredni kontrakt z angielskim domem opieki. Praca stała jako opiekun osób starszych /care assitant na pełny etat (36 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Data rozpoczęcia: grudzień / styczeń 2009 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt:
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3327
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca dla opiekuna / Care Assistant /dom opieki Anglia / Chippenham / przelot gratis
Miejsce zatrudnienia: Chippenham / hrabstwo Wiltshire / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Prywatny dom opieki / residential Home nad osobami starszymi w Chippenham / hrabstwo Wiltshire w Anglii zatrudni pilnie kilka osób na stanowisko Opiekun osób starszych / Care Assistant. Pracodawca zapewnia bezpośrednie zatrudnienie stałą pracę bardzo dobre warunki pracy oraz szkolenia dla pracowników / opiekunów. Miejsce pracy: Chippenham / hrabstwo Wiltshire / Anglia Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, jest to oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce – w przypadku przyjazdu z Polski – przelot do UK na koszt pracodawcy. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Wynagrodzenie: 6.59 funtów brutto/godz. Zmiany nocne – 7.00 funtów brutto/godz. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (44 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim – gwarantowany urlop i świadczenia socjalne zgodnie z angielskim prawem. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Firma Prowork posiada ponad 9 lat doświadczenia w rekrutacji za granicę. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Koszt około 80 funtów tygodniowo Data rozpoczęcia: styczeń 2009 UWAGA: przelot do Wielkiej Brytanii na koszt pracodawcy. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3326
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: PROGRAMISTA CNC
Miejsce zatrudnienia: BELGIA
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: ANGIELSKI/ NIEMIECKI
Obsługa komputera: PODSTAWOWA
Uwagi: Opis stanowiska Znana beligjska firma specjalizuja sie w produkcji cylindrów hydraulicznych poszukuje pracowników do pracy w Belgii na stanowisko: Programista maszyn CNC / tokarek . Wymagania Doświadczenie w programowaniu maszyn na podstawie rysunków technicznych Doświadczenie ze sterownikami Siemens / Fanuc / Heidenhain lub OSP Znajomość języka angielskiego /niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację Dokładność w wykonywaniu obowiązków -------------------------------------------------------------------------------- Oferujemy Zarobki min. 11, 50 €/h + dodatki wakacyjne i urlopowe Umowę o pracę Minimum 40 godzin tygodniowo plus możliwość nadgodzin, płatne 125%, 150% i 200% Forma kontaktu Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie nam CV na adres info@tectec.pl
Pracodawca: TEC TEC SP.ZO.O.
Kontakt: ZOFIA KRAMARZ
Telefon: 077 453 95 57
Email: opole@tectec.pl
Adres internetowy: www.tectec.pl


Numer oferty: 3325
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ELEKTRYK
Miejsce zatrudnienia: BELGIA
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: ANGIELSKI/ NIEMIECKI
Obsługa komputera: PODSTAWOWA
Uwagi: Firma belgijska zajmująca się regeneracjąi naprawą silników elektrycznych różnego typu (specjalizująca się w silnikach markiSiemens) poszukuje pracowników do pracyw na stanowisko: Nawijacz silników /Monter Monter będzie odpowiedzialny za demontowanie i montowanie silników (servo, AC / DC), reduktorów i pomp. Nawijacz silników odpowiedzialny będzie za regenerację uzwojeń silników. Nawijacz musi umieć odczytywać i sporządzać schematy, a także przeprowadzać testy nowych uzwojeń Oferujemy: Możliwośćpracy w godzinach nadliczbowych Zwrotkosztów podróży do Belgii Atrakcyjnewynagrodzenie oraz premie roczne i dodatki wakacyjne Pomocw znalezieniu zakwaterowania Dodatkowepieniądze za rozłąkę z dziećmi Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie nam CV na adres info@tectec.pl
Pracodawca: TEC TEC SP.ZO.O.
Kontakt: ZOFIA KRAMARZ
Telefon: 077 453 95 57
Email: opole@tectec.pl
Adres internetowy: www.tectec.pl


Numer oferty: 3324
Data oferty: 08.12.2008
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Szukamy Pan do promocji wyrobow ponczoszniczych. Zasady outsourcingu. Najchetniej osob nieskazonych doswiadczeniem branzowym. Oferty wraz z 3 fotografiamii prosimy kierowac bezposrednio na mail psdcsa@mail.com. Bez preferencji wiekowych Cala Polska. Otwarcie ofert 06 Stycznia 2009. Zapraszamy wszystkie mile Panie do wspolpracy.
Pracodawca: Interdeam
Kontakt:
Telefon:
Email: psdcsa@mail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3323
Data oferty: 06.12.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Opiekunka osób starszych
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Atrakcyjne oferty pracy w Niemczech -praca w domach prywatnych na terenie Niemiec przy opiece nad osobami starszymi lub chorymi -atrakcyjne wynagrodzenie od 1100 do1400 EURO -zwrot kosztów podróży, -zakwaterowanie oraz wyżywienie Wymagania -znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym -mile widziane doświadczenie w pracy nad osobami starszymi i chorymi Kontakt -667-259-802 -marzenatkacz@o2.pl oferty dla pielengniarek wynagrodzenie od 1700 euro potrzebna pielegniarka
Pracodawca: Marzena Bochenek
Kontakt:
Telefon: 667-259-802
Email: marzenatkacz@o2.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3322
Data oferty: 05.12.2008
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: zbiór owoców
Miejsce zatrudnienia: Szwajcaria
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera: nie
Uwagi: wiek 22-35lat. preferowane osoby niepalące. mile widziana umiejetność jazdy traktorem.
Pracodawca: margareth
Kontakt:
Telefon:
Email: margareth.1981@o2.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3321
Data oferty: 05.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Anglia / Opieka / 6.83-8.53 funtów brutto / godz. / rejon Oxford
Miejsce zatrudnienia: Farmoor / rejon Oxford / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: dom opieki o wysokim standardzie usług zajmujący się sprawowaniem opieki nad osobami starszymi w Farmoor / rejon Oxford zatrudni pilnie osoby na stanowisko Opiekun / Care Assistant. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy dla personelu. Miejsce pracy: Farmoor / rejon Oxford / Anglia Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (36 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Koszt około 65 funtów tygodniowo Wynagrodzenie: od 6.83 do 8.53 funtów brutto/godz. Data rozpoczęcia: styczeń 2009 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3320
Data oferty: 04.12.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Pilnie poszukuję osób do pracy w domu w dowolnym wymiarze godzin. Praca przy komputerze (marketing internetowy). Bez wkładu własnego. Możesz łatwo zarobić 1000 zł tygodniowo poświęcając tylko 10 godzin Twojego czasu! Możesz dodatkowo zarobić nawet 5000 zł, jeśli masz życzenie poświęcić pełny wymiar godzin. Cała praca jest wykonywana w Twoim własnym domu. Wymagania: podstawowa obsługa komputera oraz znajomość internetu. Zapewniam pełne szkolenie on-line. 30-dniowy okres próbny. Nie masz nic do stracenia! W celu uzyskania niezbędnych szczegółów proszę o kontakt e-mail: piotr.b00@gmail.com
Pracodawca: Piotr B.
Kontakt:
Telefon:
Email: piotr.b00@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 3319
Data oferty: 04.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ELEKTRYK Nr ref.: NH/ELE/12/08
Miejsce zatrudnienia: okolice Gdańska
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Opis stanowiska: instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne, uprawnienia elektryczne, dyspozycyjność, doświadczenie zawodowe, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, premię, bogaty pakiet socjalny. CV proszę przesłać na adres: a.filipczak@new-horizon.eu w temacie maila podając nr referencyjny oferty. Do cv proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)".
Pracodawca: n
Kontakt:
Telefon: 058 341 45 06
Email: rekrutacja@new-horizon.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3318
Data oferty: 04.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: OPERATOR MASZYN CNC (wytaczarko-frezarki konwencjonalnej i poziomej) Nr ref: CNC - Ż/12/08
Miejsce zatrudnienia: okolice gdańska
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę wytaczarko-frezarki zarówno konwencjonalnej jak i poziomej CNC – wdrożenie w Niemczech. Wymagania: doświadczenie zawodowe, wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne, samodzielność i odpowiedzialność, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziana: - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, premię, bogaty pakiet socjalny. Cv należy przesyłać na adres: a.filipczak@new-horizon.eu w tytule podając nr referencyjny oferty. Do CV proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)".
Pracodawca: New Horizon Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon: 058 341 45 06
Email: rekrutacja@new-horizon.eu
Adres internetowy: www.new-horizon.eu


Numer oferty: 3317
Data oferty: 04.12.2008
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ŚLUSARZ Nr ref: NH/Ś/Ż/12/08
Miejsce zatrudnienia: okolice Gdańska
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: nie
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ślusarską obróbkę elementów metalowych wykorzystywanych przy produkcji elektrowni wiatrowych oraz maszyn rolniczych. Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość rysunku technicznego, znajomość podstaw spawania, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, premię, umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny. Cv należy przesyłać na adres: a.filipczak@new-horizon.eu w tytule podając nr referencyjny oferty. Do cv proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"
Pracodawca: New Horizon Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon: 058 341 45 06
Email: rekrutacja@new-horizon.eu
Adres internetowy: www.new-horizon.eu


Numer oferty: 3316
Data oferty: 04.12.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Inżynier Projektant/Inżynier Konstruktor
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski lub niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Work Service International Sp. z o. o. jest spółką grupy kapitałowej Work Service S.A. działającą w branży Outsourcingu Personalnego na terenie krajów UE. W chwili obecnej, dla naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w Holandii na stanowisku: Inżynier projektant/Inżynier konstruktor Miejsce pracy: Holandia Zadania na stanowisku: - Projektowanie, tworzenie schematów innowacyjnych maszyn w programie Inventor - Asystowanie kierownikowi projektu Od kandydatów oczekujemy: - Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego - Wykształcenia wyższego inżynierskiego na kierunku budowa maszyn - Minimum 2 letniego doświadczenia projektowo-konstruktorskiego maszyn, urządzeń chłodniczych lub podobnych - Znajomości projektowania powierzchni - Bardzo dobrej znajomości systemu CAD, preferowany Inventor 2D, 3D - Znajomości systemu Tolerance - Umiejętności obsługi pakietu MS Office - Gotowości do podjęcia pracy na min. 6 miesięcy Wybranym kandydatom oferujemy: - Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie - Możliwość rozwoju oraz wzięcia udziału w realizacji innowacyjnego projektu - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielski lub j. polskim na email: europraca@workservice.pl Informujemy, że informacji dotyczących oferty udzielamy po otrzymaniu CV kandydata Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Pracodawca: Work Service International
Kontakt: Marcin Szczurowski
Telefon: 071 7582803
Email: europraca@workservice.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3315
Data oferty: 04.12.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Młodszy konstruktor/Projektant
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski lub niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Work Service International Sp. z o. o. jest spółką grupy kapitałowej Work Service S.A. działającą w branży Outsourcingu Personalnego na terenie krajów UE. W chwili obecnej, dla naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w Holandii na stanowisku: Młodszy Konstruktor/Projektant Miejsce pracy: Holandia Zadania na stanowisku: - Projektowanie, tworzenie schematów innowacyjnych maszyn w programie Inventor - Asystowanie kierownikowi projektu Od kandydatów oczekujemy: - Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego - Wykształcenia technicznego na kierunku budowa maszyn - Doświadczenia projektowo-konstruktorskiego maszyn, urządzeń chłodniczych lub podobnych - Znajomości projektowania powierzchni - Bardzo dobrej znajomości systemu CAD, preferowany Inventor 3D lub 2D - Znajomość systemu Tolerance będzie dodatkowym atutem - Umiejętności obsługi pakietu MS Office - Gotowości do podjęcia pracy na min. 6 miesięcy Wybranym kandydatom oferujemy: - Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie - Możliwość rozwoju oraz wzięcia udziału w realizacji innowacyjnego projektu - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielski lub j. polskim na email: europraca@workservice.pl Informujemy, że informacji dotyczących oferty udzielamy po otrzymaniu CV kandydata Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Pracodawca: Work Service International
Kontakt:
Telefon:
Email:
Adres internetowy:


Numer oferty: 3314
Data oferty: 03.12.2008
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Opiekun medyczny / support worker / 6.65-7.50 funtów godz. / Anglia /Norfolk / zamieszkanie gratis
Miejsce zatrudnienia: okolice Norfolk / Colchester / Wsch. Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Wyspecjalizowane domy opieki zajmujące się sprawowaniem opieki nad dziećmi oraz osobami dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi (przede wszystkim z Learning Difficulties, Mental Health Illnesses)w okolicy Norfolk oraz Colchester zatrudnią pilnie osoby na stanowisko support worker/ opiekun osoby niepełnosprawnej. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy dla personelu. Lokalizacja z łatwym dostępem do lotniska Stansted. Miejsce pracy: okolice Norfolk / Colchester / Wsch. Anglia Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (37,5 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Pracodawca oferuje BEZPŁATNE zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące pracy. Po tym okresie koszt zamieszkania ok. 50-60 funtów tyg. Wynagrodzenie: 6.65 funtów brutto/godz. Praca w nadgodzinach - 7.50 funtów brutto/godz. Data rozpoczęcia: styczeń 2009 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA