Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3508
Data oferty: 29.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Informacje na Stronie http://www.pawree.pl To proste! Wystarczy wejść i się zalogować! i zacząć zarabiać! http://www.zarabiaj.pawree.pl
Pracodawca: pawree
Kontakt:
Telefon:
Email: pcr@pawree.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3507
Data oferty: 29.4.2009
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: POLSKA
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: pawree
Kontakt:
Telefon:
Email: pcr@pawree.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3506
Data oferty: 29.4.2009
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: PRACA DORYWCZA - BYDGOSZCZ
Miejsce zatrudnienia: Bydgoszcz
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: WORK WONDERS, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko: MERCHANDISER (nr ref. MERCHB 5/09) Praca polega na wykładaniu towaru w 2 marketach budowlanych w Bydgoszczy. Czas pracy: ok. 4-5 h w tygodniu w każdym z marketów, łącznie ok. 10 h pracy/tydzień. Wymagania: - status osoby uczącej się, - wiek pomiędzy 18 a 26 lat. Wynagrodzenie w wysokości 11,79 zł brutto/h (tj. 10,09 zł netto/h). Umowa zlecenia. Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie aplikacji, z podaniem nr ref. MERCHB 5/09 w temacie wiadomości, na adres: poznan@workwonders.pl 061-853-68-47 www.workwonders.pl Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”
Pracodawca: WORK WONDERS
Kontakt: Work Wonders
Telefon: 0618536847
Email: poznan@workwonders.pl
Adres internetowy: www.workwonders.pl


Numer oferty: 3505
Data oferty: 29.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Support Worker /Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Płd. Anglia / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth / Southampton / Poole / Płd. Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, duża, renomowana organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia pomaga osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe dla opiekunów /community workers (support worker UK), system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Southampton, Bournemouth, Poole / Płd. Anglia Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: maj / czerwiec 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Opiekun /Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Płd. Anglia / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3504
Data oferty: 29.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: NAUCZYCIEL praca Anglia / szkoły specjalne/ 750 funtów brutto/tydz. / Londyn
Miejsce zatrudnienia: Londyn / Anglia
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Oferta pracy dla nauczycieli w szkołach specjalnych na terenie Londynu na stanowisku pedagog specjalny / SEN teacher. W zależności od doświadczenia kandydata dostępne stanowiska w szkołach podstawowych i średnich. Są to zarówno szkoły publiczne jak i prywatne ale przede wszystkim szkoły specjalne dla dzieci/młodzieży z trudnościami w nauce/ MLD (moderate learning disabilities) i różnego rodzaju niepełnosprawnościami / SLD (severe learning difficulties) . Praca w szkole jest zazwyczaj w godzinach 8.30 do 15.30 z godzinną przerwa na lunch. Warunkiem rozpoczęcia pracy jako nauczyciel jest otrzymanie brytyjskiej autoryzacji uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela. Osoby będące w trakcie rejestracji dla nauczycieli QTS i przygotowania dokumentów możliwość podjęcia pracy od zaraz jako asystent nauczyciela w Anglii / Londyn /Teacher`s Asistant / London. Miejsce pracy: Londyn / Anglia , różne lokalizacje w tym wiele szkół z południowego i zachodniego Londynu Wynagrodzenie: ok. 150 funtów brutto dziennie (7 godzin pracy) / średnio wynagrodzenie tygodniowe 750 funtów brutto. Wynagrodzenie jest płatne przelewem na konto co tydzień. Zamieszkanie: we własnym zakresie / Londyn Data rozpoczęcia pracy: pilnie od zaraz / maj /czerwiec 2009 Główne obowiązki: Prowadzenie zajęć lekcyjnych z dziećmi z w szkołach specjalnych zgodnie z programem nauczania. W zależności od rodzaju szkoły w danej klasie, pracę nauczyciela wspomaga kilku asystentów nauczyciela / Learning Suport Assistant . Wymagania: - wykształcenie pedagogiczne (+ QTS) - bardzo dobra znajomość angielskiego - doświadczenie w pracy jako nauczyciel doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziana praca na podobnym stanowisku lub jako Support worker czy opiekun medyczny. - dyspozycyjność i gotowość dostosowania się do ruchomego grafika pracy. - wymagane referencje oraz zaświadczenie o niekaralności. - osoby już zamieszkujące na terenie Wielkiej Brytanii mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do UK.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3503
Data oferty: 24.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: KIEROWNIK ODDZIAŁU / Reprezentant
Miejsce zatrudnienia: Warszawa / cała Polska
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: » Opis stanowiska pracy Oferujemy dobrze płatną pracę dla osób mających wyznaczone celezawodowe i chcących prowadzić długofalowy biznes na rynku usług finansowych. Oferujemy: - przygotowanie do zawodu - cykliczne szkolenia - jasny i prosty system wynagrodzeń - elastyczny czas pracy Wymagania: - umiejętności rekrutacyjne - min. średnie wykształcenie - komunikatywność - dyspozycyjność Mile widziane: Doświadczenie w bankowości, w usługach finansowych, ubezpieczeniach i działach sprzedaży jak również w kierowaniu zespołem pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: cv.rekrutacja@op.pl z dopiskiem 'kierownik'.
Pracodawca: Doradztwo Finansowe
Kontakt:
Telefon:
Email: cv.rekrutacja@op.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3502
Data oferty: 24.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Manager
Miejsce zatrudnienia: Gorzow Wielkopolski
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Mile widziana znajomosc jezykow obcych
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Dla naszego klienta firmy z branzy sektora finansowego poszukujemy pracownikow na stanowisko Manager. Wymagania: Wyksztalcenie minimum srednie, doswiadczenie w handlu, mile widziane doswiadczenie w zarzadzaniu zasobami ludzkimi. Oferujemy: Wysokie wynagrodzenie, szeroki pakiet szkolen, pakiet prowizyjny.
Pracodawca: Work Force
Kontakt: Marek Tomzik
Telefon: 0 608 663 997
Email: info@workforce.pl
Adres internetowy: workforce.pl


Numer oferty: 3501
Data oferty: 24.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Monter instalacji wod-kan.
Miejsce zatrudnienia: Lodz
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Nie
Obsługa komputera: Nie
Uwagi: Dla naszego klienta firmy z branzy budowlanej poszukujemy pracownikow na stanowisko monter instalacji wod kan. Wymagania: Wyksztalcenie zawodowe, min 2 lata doswiadczenia zawodowego.
Pracodawca: Work Force
Kontakt: Marek Tomzik
Telefon: 0 608 663 997
Email: info@workforce.pl
Adres internetowy: workforce.pl


Numer oferty: 3500
Data oferty: 22.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca klienta (TARNÓW, BOCHNIA. BTRZESKO)
Miejsce zatrudnienia: Tarnów
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: podstawowa
Uwagi: Poszukujemy osoby w wieku powyżej 23 lat na stanowisko Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Praca polega na obsłudze klientów w zakresie szerokiej gamy produktów i usług firmy Commercial Union. Oferujemy stabilność zawodową, duże możliwości rozwoju, elastyczny czas pracy, dobre dochody. CV należy przesłać na adres: rekrutacja_tarnow@cu.com.pl
Pracodawca: Commercial Union
Kontakt: Małgorzata Dąbrowska
Telefon:
Email: cu@bbs.net.pl
Adres internetowy: www.cu.pl/kariera


Numer oferty: 3499
Data oferty: 22.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca klienta (DĘBICA, PILZNO, ROPCZYCE)
Miejsce zatrudnienia: Dębica
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: podstawowa
Uwagi: Poszukujemy osoby w wieku powyżej 23 lat na stanowisko Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Praca polega na obsłudze klientów w zakresie szerokiej gamy produktów i usług firmy Commercial Union. Oferujemy stabilność zawodową, duże możliwości rozwoju, elastyczny czas pracy, dobre dochody. CV należy przesłać na adres: cu@bbs.net.pl
Pracodawca: Commercial Union
Kontakt: Małgorzata Dąbrowska
Telefon:
Email: cu@bbs.net.pl
Adres internetowy: www.cu.pl/kariera


Numer oferty: 3498
Data oferty: 22.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: PROGRAMISTA PHP
Miejsce zatrudnienia: Gdynia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Firma wymaga: •bardzo dobrej znajomości PHP, MySQL •znajomości XHTML, CSS, JavaScript, AJAX •znajomości standardów W3C i zasad dostępności stron internetowych w różnych przeglądarkach internetowych •znajomości bibliotek typu jQuery, MooTools
Pracodawca: Personia
Kontakt:
Telefon:
Email: personia@personia.pl
Adres internetowy: www.personia.pl


Numer oferty: 3497
Data oferty: 21.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: spedytor medzynarodowy
Miejsce zatrudnienia: Słubice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: min niemiecki
Obsługa komputera: tak
Uwagi:
Pracodawca: Dembinex
Kontakt:
Telefon: 601277354
Email: biuro@dembinex.pl
Adres internetowy: www.dembinex.eu


Numer oferty: 3496
Data oferty: 18.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: Nie
Obsługa komputera: Nie
Uwagi:
Pracodawca: Commercial Union
Kontakt: Anika Antas
Telefon: 790467684
Email: annikaantas@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3494
Data oferty: 17.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: MONTER RUSZTOWAN
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: BCE
Języki obce: angielski, niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy monterow rusztowan. Praca za granica.Osoby z PWF certyfikatem wyjazd od zaraz!Mozliwosc po zatrudnieniu u pracodawcy zrobienia VCA/SSC. Zgloszenia z pelna dokumentacja /CV najlepiej w j obcym/ na adres mailowy:zurs-lomza@wp.pl
Pracodawca: ZURS Michal Rachubka
Kontakt: Monika
Telefon: 862180646
Email: zurs-lomza@wp.pl
Adres internetowy: zurs-lomza.pl


Numer oferty: 3492
Data oferty: 14.4.2009
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce: nie
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Pośrednictwo pracy (nr rej. 2408) poszukuje dla swojego klienta panie do zbioru truskawek w Niemczech. Praca akordowa, od 20 maja br. na okres dwóch miesięcy. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego. Wymagania: doświadczenie i wprawa w zbieraniu truskawek. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego c.v. na adres: kasia@ppmanagement.pl Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.
Pracodawca: Personnel & Property Management Sp. z o.o.
Kontakt: Katarzyna Kwidzińska
Telefon: 509 756 108
Email: kasia@ppmanagement.pl
Adres internetowy: www.ppmanagement.pl


Numer oferty: 3488
Data oferty: 14.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: monter maszyn i urzadzen okretowych
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: Niemiecki lub angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Wykonywanie i nadzorowanie prac produkcyjnych, montazowych oraz naprawa urzadzen silowni okretowej i pokladowej, urzadzen przeladunkowych, wyposazenia wnetrz okretowych, rurociagow okretowych; diagnoza uszkodzen i wykonywanie demontazu, naprawy i montaz ukladow i systemow silowni okretowej. Czytanie rysunku technicznego.
Pracodawca: EuregioPartner
Kontakt:
Telefon: 0031475336990
Email: info@euregiopartner.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3491
Data oferty: 09.4.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Konsultant HotLine/ Instalator
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy: B
Języki obce: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Obsługa komputera: podstawowa znajomość SQL
Uwagi: Zakres obowiązków: • Obsługa hotline i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych klientów, • Zarządzanie urządzeniami fiskalnymi, • Instalowanie systemów u klientów, • Szkolenie klientów, Od kandydatów oczekujemy: • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, • Wykształcenia technicznego, • Podstawowej znajomości baz danych (SQL), • Wysokich zdolności komunikacyjnych, • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych, • Samodzielności i odpowiedzialności, • Zdolności pracy pod presją czasu, Oferujemy: • Pracę w rozwijającej się firmie, • Możliwość zdobywania nowych kompetencji, • Możliwość wyjazdów zagranicznych, • Środowisko pracy sprzyjające rozwojowi niezależności.
Pracodawca: Dories Aria
Kontakt: Agnieszka Marczak-Czajka
Telefon: 22 817 13 40
Email: am@dories-aria.com
Adres internetowy: dories-aria.pl


Numer oferty: 3490
Data oferty: 08.4.2009
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: DORADCA HANDLOWY
Miejsce zatrudnienia: Częstochowa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: ZEPTER INTERNATIONAL POLAND SZANOWNI PAŃSTWO ! W związku z rozwojem naszej firmy z przyjemnością informujemy o tworzeniu nowych miejsc pracy. * Proponujemy pracę na umowę zlecenie z opłacanymi składkami ZUS. A / W dziale sprzedaży /- przedstawiciel handlowy / B / W dziale obsługi klienta /-prace pomocnicze / PROPONUJEMY: - bezpłatne szkolenia - umowę na czas nieokreślony - fachową pomoc i opiekę - wymiar czasu pracy uzgadniamy indywidualnie - zarobki uzależnione od nakładu pracy OFERUJEMY: - zapewniamy stabilną pracę w dużej renomowanej firmie - zapewniamy możliwość szybkiego awansu i rozwoju - posiadamy w Polsce 54 biura regionalne - zdobyliśmy ponad milion zadowolonych klientów - miejsce pracy Łódz i okolice * W kraju gdzie wszyscy mówią o kryzysie, tworzymy śmiałe perspektywy. * Zanim powiesz to nie dla mnie – najpierw spróbuj !!! Wszelkie informacje uzyskacie Państwo na spotkaniu informacyjnym na które zapraszam po ustaleniu terminu. CV przesłać na meila: r.myslikowski@zepter.com.pl
Pracodawca: Zepter International Poland
Kontakt:
Telefon:
Email: r.myslikowski@zepter.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3489
Data oferty: 08.4.2009
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Manager
Miejsce zatrudnienia: Częstochowa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Oferujemy: -bezpłatne szkolenie -pracę w międzynarodowej Firmie -wysokie zarobki -opiekę wykwalifikowanej kadry Managerskiej -nienormowany czas pracy -możliwość awansu!
Pracodawca: Zepter International Poland
Kontakt:
Telefon:
Email: walasek-j@tlen.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3481
Data oferty: 02.4.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: salon gier
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca trochę cięższa od leżenia:) Lokal funkcjonuje we wszystkie dni w tygodniu 24h na dobę. Czas i dni pracy do ustalenia. 5zł/h CV proszę wysyłać na adres: karazy2@tlen.pl
Pracodawca: Vegas Cub
Kontakt: Rafał
Telefon:
Email: karazy2@tlen.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA