Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3592
Data oferty: 14.7.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Support Worker / Opiekun / 6.00-7.00 funtów brutto godz. / interview Warszawa
Miejsce zatrudnienia: rózne rejony / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca w Anglii dla opiekunów osób niepełnosprawnych/ Support Worker. Praca w ośrodkach opieki w płd i wschodniej Anglii. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą odbędzie się w dniu 29 lipca w Warszawie. Jeśli chcesz pracować jako opiekun medyczny w Anglii – prześlij cv. Miejsce pracy: południowa Anglia min. Cambridgeshire, Essen, Sussex, rownież inne lokalizacje w UK. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność. Preferowane osoby z doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie: 6.00 - 7.00 funtów brutto godz. w zależności od doświadczenia Bezpośredni kontrakt z angielskim domem opieki. Praca stała jako opiekun osób niepełnosprawnych / Support Worker na pełny etat (40 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach. Gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Jeśli szukasz pracy w wybranym rejonie UK – prześlij maila, wówczas sprawdzimy i podamy dostępne lokalizacje. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 55-80.00 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2009 UWAGA: rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio z pracodawcą odbędzie się w dniu 29 lipca 2009 w Warszawie. W celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną prosimy o kontakt z nami. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilnie o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres : rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3591
Data oferty: 14.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Prowadzenie rezydencji w Konstancinie / praca dla pary z zamieszkaniem
Miejsce zatrudnienia: Konstancin
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Prowork Agencja Niań i opiekunek Warszawa poszukuje małżeństwa/ pary z profesjonalnym doświadczeniem do prowadzenia rezydencji w Konstancinie. Obowiązki to prowadzenie dużego domu – sprzątanie, gotowanie, prasowanie, robienie zakupów, dbanie o ogród. Oferowana stała praca z zamieszkaniem /live-in couple / housekeeper 5x w tygodniu 8 godzin dziennie. Weekendy wolne. Lokalizacja – duży dom /rezydencja, Konstancin Wymagania: - Wymagane bardzo dobre doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu dużego domu - Wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, elastyczność. - Prawo jazdy (min. 1 osoba) - Wymagane referencje Wynagrodzenie: Pensja dla pary min. 4000 netto /mc Bezpłatne niezależne mieszkanie Samochód służbowy Rozpoczęcie pracy: od września 2009 Kontakt: W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o pilne zarejestrowanie się na stronie www.prowork.com.pl i przysłanie swojej aplikacji lub przesłanie cv na email: niania@prowork.com.pl tel. 022 323 63 35 w. 23 lub 502 731 065 Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej. Zobacz więcej ofert Au Pair/ opiekunka Warszawa: www.prowork.com.pl Posiadamy oferty wielu rodzin obcojęzycznych /expat families in Warsaw mieszkających w Warszawie, atrakcyjne warunki zatrudnienia – oferty na pełny etat oraz w niepełnym wymiarze, mile widziane osoby studiujące oraz osoby z doświadczeniem jako Au Pair za granica! Chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Informacje o firmie: Prowork Childcare Services Warsaw Prowork agencja niań opiekunek Warszawa Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl) Nie pobieramy żadnych opłat za usługi pośrednictwa pracy od kandydatów.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Aneta Sulborska
Telefon: 022 323 63 35
Email: prowork@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3590
Data oferty: 14.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca dla pary/prowadzenie domu z zamieszkaniem / Surrey
Miejsce zatrudnienia: Chobham / hrabstwo Surrey / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Opis stanowiska: Dla brytyjskiego pracodawcy pilnie poszukujemy małżeństwa / pary do pracy przy obsłudze i utrzymaniu prywatnego domu /live in couple. Stała praca na pełny etat (50 godz./tyg.). Miejsce pracy: Chobham / hrabstwo Surrey / Anglia Wymagania: oferta dla małżeństwa/pary, wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w prowadzeniu domu, naprawie, utrzymaniu porządku w domu i ogrodzie. Rozpoczęcie pracy od sierpnia 2009. Warunki zatrudnienia: Stały kontrakt na okres 1 roku. Pracodawca zapewnia bezpłatnie zamieszkanie. Wynagrodzenie: 275 funtów brutto tygodniowo dla każdej z osób. Data rozpoczęcia: sierpień 2009 W przypadku zainteresowania ofertą prosimy pilnie o rejestrację w serwisie www.prowork.com.pl i przysłanie aplikacji lub CV w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3589
Data oferty: 14.7.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Opiekun /Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Southampton / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz
Miejsce zatrudnienia: Southampton
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, duża, renomowana organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia pomaga osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe dla opiekunów /community workers (support worker UK), system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Southampton / Bournemouth / Płd. Anglia Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: sierpień 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3588
Data oferty: 13.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pielęgniarka
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: wyższe artystyczne/sportowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Już od roku prowadzimy rekrutacje dla naszego norweskiego klienta, norweskiej firmy z branży rekrutacji medycznych. Kurs języka norweskiego podjęło z nami już ponad 60 osób. We WRZEŚNIU rozpoczynamy kolejny, ósmy kurs języka norweskiego dla pielęgniarek. Kolejny, dziewiąty kurs – w PAŹDZIERNIKU. Jeśli jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i chce zmienić swoje życie - zgłoś się do nas. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka, Pielęgniarz Nr ref.: PP/Nor/wrz-paz Miejsce pracy: Oslo, Bergen WYMAGANIA: • gotowość udziału w intensywnym kursie języka norweskiego, • gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu, • pielęgniarskie wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na samodzielnym stanowisku. OFERUJEMY: W Polsce: • wszystkie informacje o ofercie, • pomoc w procesie rekrutacji na wszystkich etapach, • intensywny, profesjonalny kurs języka norweskiego - specjalnie dla pielęgniarek, • w trakcie kursu zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, różnorodne materiały szkoleniowe (możliwość otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia). W Norwegii: • Pracę w dużych miastach i mniejszych miejscowościach na terenie Norwegii, • Stawka podstawowa 155 NOK brutto / godz.; zwiększenie stawki godzinowej po trzech, sześciu i dwunastu miesiącach pracy - za każdym razem o ok 10 NOK brutto / godz., • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii, uzyskaniem norweskiej autoryzacji i pozwoleniem na wykonywanie zawodu w Norwegii, • Po rozpoczęciu pracy w Norwegii szkolenia stanowiskowe oraz przygotowanie do pracy w szpitalach oraz ośrodkach medycznych na samodzielnym stanowisku, • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem karty pobytu, znalezieniem mieszkania blisko miejsca pracy, a także przeniesieniem rodziny do Norwegii, • Zapewnienie wszelkich świadczeń socjalnych wynikających z zatrudnienia na norweskich warunkach, m.in. świadczenie rodzinne na każde dziecko do 18 roku życia (dziecko może mieszkać w Polsce), 100% płatnego chorobowego; ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków; płatny urlop 5 tygodni (premia urlopowa w wysokości 12% lub 10%rocznego wynagrodzenia brutto wypłacana w czerwcu kolejnego roku). TERMINY: LIPIEC 2009 - pierwszy etap rekrutacji (składanie aplikacji i rozmowy kwalifikacyjne) SIERPIEŃ 2009 - finalne spotkania kwalifikacyjne z norweskim pracodawcą NAJBLIŻSZE KURSY NORWESKIEGO DLA PIELĘGNIAREK: od 28 WRZESNIA 2009 - początek ósmej edycji kursu języka norweskiego dla pielęgniarek od 16 PAŹDZIERNIKA 2009 - dziewiąta edycja kursu DWA KOLEJNE KURSY: LISTOPAD 2009 SKŁADANIE APLIKACJI: Dodatkowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej: www.adecco.pl w zakładce Dla kandydata / Rekrutacja Pielęgniarek. Oferujemy możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w jednym z 30. biur Adecco Poland na terenie całego kraju. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego Pracuj.pl - PP/Nor/wrz-paz do Konsultantów Adecco Poland. Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny. Wykorzystując swoją wiedzę z poprzednich rekrutacji, Konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Skontaktujemy się z Państwem, aby udzielić kolejnych informacji o ofercie. Konsultanci: Region Zachodniopomorski, Pomorski i Lubuski (Gorzów Wielkopolski): barbara.skrzypiec@adecco.com Tel. 091 433 27 47 Region Lubuski (Zielona Góra) i Dolnośląski: ewa.kujawa-gryszun@adecco.com Tel. 695 060 667 Region Wielkopolski i Kujawsko-Pomorski (Toruń): ewa.cichowlaz@adecco.com Tel: 077 402 24 24 Region Mazowiecki i Świętokrzyski: agata.golab@adecco.com Tel. 695 060 541 Region Lubelski: air.lublin@adecco.com Tel: 081 532 33 74 Region Opolski i Śląski: ewelina.glinska@adecco.com Tel. 077 402 24 27 Region Małopolski, Warmińsko-Mazurski i Łódzki: izabela.ferenc@adecco.com Tel. 693 061 754 Region Podlaski, Podkarpacki i Kujawsko-Pomorski (Bydgoszcz): agnieszka.ostrowska@adecco.com Tel. 17 852 18 13 Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl Informacja dotyczy oferty pracy tymczasowej za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej). Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kontakt: Barbara Skrzypiec
Telefon: 091 433 27 47
Email: air.szczecin@adecco.pl
Adres internetowy: www.adecco.pl


Numer oferty: 3587
Data oferty: 13.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Farmaceuta
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: wyższe medyczne
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3). Jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań? Chciałbyś pracować w kraju, gdzie cenione są Twoje umiejętności i wysokie kwalifikacje? Chcesz pomagać pacjentom poprzez opiekę farmaceutyczną? Jeśli tak, mamy propozycję dla Ciebie: Rozpocznij karierę w Wiodącej Sieci Aptek w Norwegii na stanowisku: Farmaceuta Miejsce pracy: Norwegia Nr ref.: F/Nor/09 Kandydat idealny:  magister farmacji z dwuletnim doświadczeniem zawodowym,  gotowy do intensywnej nauki języka norweskiego,  posiadający predyspozycje osobowościowe do objęcia stanowiska kierownika apteki. W zamian oferujemy:  atrakcyjne warunki finansowe,  kurs języka norweskiego w Polsce,  pomoc w załatwieniu formalności związanych z autoryzacją kwalifikacji w Norwegii, licencji działalności jako kierownik apteki, prawem pobytu,  pomoc po przyjeździe do Norwegii, znalezienie pierwszego mieszkania,  pracę w nowoczesnej aptece na wysokim poziomie, docelowo stanowisko kierownika apteki,  możliwość rozwoju zawodowego i wykorzystania zdobytych kwalifikacji. Terminy: Lipiec 2009 – przesyłanie aplikacji, pierwsze rozmowy kwalifikacyjne Sierpień 2009 – finalne spotkanie z pracodawcą Październik 2009 – początek kursu języka norweskiego dla farmaceutów Kwiecień 2010 – początek pracy w Norwegii Składanie aplikacji: Osoby zainteresowane szczegółami oferty, prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim. Konsultanci w poszczególnych regionach: Region Zachodniopomorski, Pomorski i Kujawsko-Pomorski: barbara.skrzypiec@adecco.com Tel. 091 433 27 47 Region Lubuski i Dolnośląski: ewa.kujawa-gryszun@adecco.com Tel. 695 060 667 Region Wielkopolski: ewa.cichowlaz@adecco.com Tel: 077 402 24 24 Region Mazowiecki, Łódzki i Świętokrzyski: agata.golab@adecco.com Tel. 695 060 541 Region Lubelski: air.lublin@adecco.com Tel: 081 532 33 74 Region Opolski i Śląski: ewelina.glinska@adecco.com Tel. 077 402 24 27 Region Małopolski i Warmińsko-Mazurski: izabela.ferenc@adecco.com Tel. 693 061 754 Region Podlaski i Podkarpacki: agnieszka.ostrowska@adecco.com Tel. 17 852 18 13 Oferujemy możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w jednym z 30. biur Adecco Poland na terenie całego kraju. Więcej informacji na www.adecco.pl w zakładce: dla kandydata / praca za granicą / rekrutacja farmacja. Informacja dotyczy oferty pracy stałej za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej). Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kontakt: Barbara Skrzypiec
Telefon: 091 433 27 47
Email: air.szczecin@adecco.pl
Adres internetowy: www.adecco.pl


Numer oferty: 3586
Data oferty: 13.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Farmaceuta
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: wyższe medyczne
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kontakt: Barbara Skrzypiec
Telefon: 091 433 27 47
Email: air.szczecin@adecco.pl
Adres internetowy: www.adecco.pl


Numer oferty: 3585
Data oferty: 10.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Praca Opieka Anglia / Care Assistant / 6.00 funtów brutto / godz. / Kent
Miejsce zatrudnienia: Sevenoaks / hrabstwo Kent / Anglia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Prywatny dom opieki zajmujący się sprawowaniem opieki nad osobami starszymi w Sevenoaks / hrabstwo Kent zatrudni pilnie osoby na stały kontrakt Opiekun osoby starszej / Care Assistant job. Pracodawca angielski zapewnia dla opiekunów /care assistant dobre warunki płacy i stałą pracę –zapewniony płatny urlop i inne świadczenia socjalne. Wynagrodzenie: 6.00 funtów brutto/godz. Miejsce pracy: Sevenoaks / hrabstwo Kent / Anglia Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę. Koszt około 80 funtów tygodniowo Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferta zarówno dla osób już przebywających w UK jak i osób mieszkających w Polsce. Pomagamy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Firma Prowork posiada ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowej rekrutacji – pomagamy w znalezieniu najlepszych ofert pracy w UK. Regularnie współpracujemy z wieloma pracodawcami w Anglii. Warunki zatrudnienia: Bezpośredni kontrakt z angielskim domem opieki. Praca stała jako opiekun osób starszych /care assitant na pełny etat (42 h/tyg.), możliwość pracy w nadgodzinach, gwarantowane szkolenia i kursy (NVQ) pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2009 W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy rejestrację na www.prowork.com.pl i przysłanie aplikacji lub CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3584
Data oferty: 10.7.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Pielęgniarka praca Londyn / dom opieki/ 13,50 funtów godz. /od sierpnia
Miejsce zatrudnienia: Wimbledon / Londyn
Wymagane wykształcenie: wyższe medyczne
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Specjalistyczny, nowo wybudowany duży dom opieki w Wimbledon / Londyn zatrudni pilnie pielęgniarki / registered nurses do pracy z osobami starszymi. Dostępne 10 stanowisk. Miejsce pracy: Wimbledon / Londyn Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, rejestracja w NMC. Oferowane stanowiska skierowane zarówno do kandydatów przebywających na terenie Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Pracodawca oferuje pomoc w uzyskaniu dla pielęgniarek wymaganych kwalifikacji do pracy w UK. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Firma Prowork posiada 10 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników za granice. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat 35 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: zapewnione w pobliżu miejsca pracy, koszt ok. 90 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 13,50 funtów brutto /godz. Data rozpoczęcia: od zaraz, sierpień 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy pilne rejestrację w serwisie www.prowork.com.pl i przysłanie aplikacji lub CV w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3583
Data oferty: 09.7.2009
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: specjalista ubezpieczeniowo - finansowy
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: nie
Obsługa komputera: tak
Uwagi: osoba otwarta i chętna do pracy
Pracodawca: ABC A HEAD
Kontakt: Piotr Krzemiński
Telefon: 501321277
Email: praca@abcahead.com.pl
Adres internetowy: www.abcahead.com.pl


Numer oferty: 3582
Data oferty: 09.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY/A
Miejsce zatrudnienia: WROCŁAW
Wymagane wykształcenie: wyższe ekonomiczne/prawnicze
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej e-work Polska sp.zo.o. ( Certyfikat 3145/1b) dla Swojego klienta , poszukuje kandydatow na stanowisko GŁÓWNY KSIEGOWY/A . Oferujemy: -odpowiedzialna prace na samodzielnym stanowisku -stabilne zatrudnienie -pełen wymiar czasu pracy -pracę w zgranym zespole -atrakcyjne wynagrodzenie Wymagania -Wykształcenie wyższe kierunkowe; -Doświadczenie na podobnym stanowisku; -Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości; -Znajomość procesów finansowo – księgowych i sprawozdawczych; -Umiejętność obsługi komputera; - Wysokich zdnolność interpersonalnych - Znajomość j. angielskiego -Mile widziana znajomość j. włoskiego Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aplikacji na adres mailto:ola.blaszczyk@e-work.it , e-work@home.pl
Pracodawca: e-work Polska
Kontakt:
Telefon:
Email: ola.blaszczyk@e-work.it
Adres internetowy:


Numer oferty: 3581
Data oferty: 08.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Menedżer Zespołu Księgowego z uprawnieniami
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej e-work Polska sp.zo.o. obecnie dla Swojego klienta , prężnie rozwijającej się kancelari prawnej, poszukuje kandydatow na stanowisko Menedzera Zespolu Ksiegowego z uprawnieniami Bieglego Rewidenta. Miejsce Pracy : Wrocław Oferujemy: -stała prace w prestiżowej firmie -możliwość rozwoju zawodowego -atrakcyjne warunki finansowe Wymagamy: -wykształcenia wyższego kierunkowego -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -uprawnienia Biegłego Rewidenta Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aplikacji na adres e-work-polska@e-work.it lub o kontakt tel. 0717920092.
Pracodawca: e-work Polska
Kontakt:
Telefon:
Email: e-work-polska@e-work.it
Adres internetowy:


Numer oferty: 3580
Data oferty: 07.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: Gdańsk
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 r, jako licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników. Dla naszego Klienta, należącego do największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowej, specjalizującej w świadczeniu usług na rynku telefonii stacjonarnej, telefonii komórkowej, Internetu oraz transmisji danych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta Nr Ref.: TDK/G/07/09 Miejsce pracy: Gdańsk Jeśli : • Sprzedaż jest tym co lubisz i pewnie się w niej czujesz • Wiesz z doświadczenia dlaczego doskonała obsługa klienta jest tak ważna • Umiejętności negocjacyjne są Twoją mocną stroną • Jesteś wytrwały w dążeniu do celu i odporny na stres • Potrafisz nawiązywać i utrzymywać doskonałe relacje z klientem • Marzysz o interesującej i pełnej wyzwań pracy w prestiżowej firmie To jest to oferta dla CIEBIE! Zatrudniona osoba będzie zajmowała się: • Telefonicznym udzielaniem informacji • Sprzedażą usług i produktów firmy • Rozwiązywaniem problemów Klienta związanych z usługami/promocjami • Przyjmowaniem zgłoszeń o usterkach • Aktywowaniem usług w systemie Oferujemy: • Pracę zmianową w godzinach 08:00 – 21:00 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową • Wynagrodzenie godzinowe oraz premia adekwatna do wyników sprzedaży • Pracę w zespole doświadczonych sprzedawców pracujących według najwyższych standardów • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego • Oferta skierowana jest również dla osób 40+ Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny) z zaznaczonym w temacie Nr Ref. na adres: er@leasingteam.pl LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikaty w zakresie: Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 636/1a Pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych 636/1b Doradztwa Personalnego nr certyfikatu 636/2 Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 636/3 Prosimy o umieszczenie w przesyłanej ofercie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.”
Pracodawca: LeasingTeam sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email: er@leasingteam.pl
Adres internetowy: www.leasingteam.pl


Numer oferty: 3579
Data oferty: 07.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun /Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Southampton / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz
Miejsce zatrudnienia: Southampton
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, duża, renomowana organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia pomaga osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe dla opiekunów /community workers (support worker UK), system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Southampton / Bournemouth / Płd. Anglia Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: sierpień 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3578
Data oferty: 06.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pani sprzątająca Balice
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Do zadań osoby na danym stanowisku będzie należało: -wyrzucanie śmieci -sprzątanie toalet -zbieranie worków plastikowych Wymagania: -odpowiedzialność -zdyscyplinowanie -uczciwość -dyspozycyjność Oferujemy: -pracę w systemie 2-zmianowym -umowę o pracę -miesięczną premię uznaniową Oferty zawierające CV z kodem referencyjnym prosimy kierować na adres e-mail: sabina.brys@workexpress.pl Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyżej określone kryteria rekrutacyjne.
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kontakt: Sabina Bryś
Telefon:
Email: sabina.brys@workexpress.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3577
Data oferty: 06.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: pomoc do kuchni
Miejsce zatrudnienia: Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Mile widziana Zasadnicza Szkoła Gastronomiczna.
Pracodawca: Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej
Kontakt: Dyrektor Barbara Lipińska
Telefon: 022-843-19-72
Email: przedszkole.nr.191@neostrada.p
Adres internetowy: www.przedszkole191.waw.pl


Numer oferty: 3576
Data oferty: 06.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: woźna
Miejsce zatrudnienia: Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca fizyczna. Poszukujemy osoby lubiącej kontakt z dziećmi.
Pracodawca: Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej
Kontakt: Dyrektor Barbara Lipińska
Telefon: 022 -843 -19- 72
Email: przedszkole.nr.191@neostrada.p
Adres internetowy: przedszkole191.waw.pl


Numer oferty: 3575
Data oferty: 06.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: KIEROWNIK ZESPOŁU PROJEKTOWEGO
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: wyższe humanistyczne/pedagogiczne
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -organizację projektową, czyli koordynację oraz kompleksowe zarządzanie realizowanymi projektami zarówno od strony organizacyjnej, budżetowej oraz wykonawczej. Nadzór nad przygotowaniem oferty przetargowej, ocena złożoności zadania w celu odpowiedniego stworzenia harmonogramu pracy wraz z określeniem czasem realizacji oraz potrzebnych zasobów, w tym również dobór zespołu projektowego o odpowiednim poziomie wiedzy i kompetencji oraz określenia budżetu projektu. -przygotowanie projektu do realizacji poprzez określenie Lidera projektu oraz podział zadań i obowiązków pomiędzy członków zespołu projektowego. -nadzór nad prawidłowością i terminowością realizowanych projektów -rozliczanie projektów pod kątem poprawności, jakości, terminowości oraz rentowności -zarządzanie zespołem projektowym oraz nadzór nad pracą ekspertów zewnętrznych zaangażowanych do realizacji konkretnego projektu -współpracę z Klientem w ramach realizacji projektu ze szczególnym naciskiem na analizę i diagnozę potrzeb Klienta, a także prezentację założeń projektowych oraz koncepcyjnych. Wsparcie Klienta poprzez sugerowanie optymalnych rozwiązań z punktu widzenia eksperta zewnętrznego. Od kandydatów oczekujemy: -praktycznej znajomości technologii i systemów informatycznych -doświadczenia w prowadzeniu projektów IT o profilu teleinformatycznym w obszarze podmiotów administracji publicznej i samorządowej -praktycznej znajomości prawa zamówień publicznych poparte doświadczeniem Znajomości zagadnień informatycznych z zakresu: -systemów informatycznych -analizy i projektowania architektury systemowej -oprogramowania -opisów wysokopoziomowych, w tym strategii informatyzacji oraz koncepcji rozwiązań -doświadczenia w równoległym prowadzeniu kilku projektów na różnym etapie zaawansowania -doświadczenia na stanowisku kierowniczym oraz wysokich umiejętności w zakresie zarządzania i motywowania zespołem świadomości i podejścia biznesowego oraz wysokiego poziomu umiejętności menedżerskich i interpersonalnych -wysokiego poziom kultury osobistej i dyplomacji -umiejętności rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach trudnych -umiejętności planowania oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy swojej oraz podległego zespołu -pewność siebie i umiejętność budowania autorytetu poprzez wiedzę merytoryczną i praktyczną zarówno w kontakcie z podległym zespołem jak i we współpracy z Klientem -dyspozycyjności do pracy w terenie, związanej z dużą ilością podróży służbowych na terenie głównie województwa małopolskiego oraz Polski południowej, środkowej, północnej i wschodniej -znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Umiejętności posługiwania się słownictwem angielskim technicznym -prawo jazdy Kat. B. -znajomości metodyki zarządzania projektami, znajomość Prince2 będzie dodatkowym atutem. W zamian nasz Partner oferuje: -możliwość rozwoju zawodowego, poprzez odpowiedzialność za coraz większe projekty oraz rozwój struktur w podległym zespołu -dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów w praktyce Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyżej określone kryteria rekrutacyjne. Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie swojego CV z kodem referencyjnym w temacie wiadomości na adres: katarzyna.c@workexpress.pl
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kontakt: Katarzyna Czrniewska
Telefon: 503 025 160
Email: katarzyna.c@workexpress
Adres internetowy:


Numer oferty: 3574
Data oferty: 03.7.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Partner Biznesowy - Franczyzobiorca
Miejsce zatrudnienia: Miejsce pracy zależne od miejsca zamieszkania, do wyboru: wo
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Work Service S.A. tworzy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – lidera w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji. Naszym Klientem jest największa, międzynarodowa sieć zajmująca się od 35 lat udzielaniem korepetycji na całym świecie. Firma oferuje profesjonalne korepetycje i przygotowanie do egzaminów dla wszystkich typów szkół i grup wiekowych. W związku z dynamicznym rozwojem usług naszego Klienta w Polsce, poszukujemy partnerów biznesowych, osób zainteresowanych współpracą na zasadzie franczyzy. Partner Biznesowy - Franczyzobiorca Numer referencyjny F-K/DP-05/KR, F-K/DP-05/LO, F-K/DP-05/WR, F-K/DP-05/PO, F-K/DP-05/CZE, F-K/DP-05/GL, F-K/DP-05/KT Miejsce pracy zależne od miejsca zamieszkania, do wyboru: woj. lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, wielkopolskie OFERUJEMY: * możliwość rozwoju własnego biznesu w oparciu o doświadczenia oraz wypracowane standardy (użyczenie marki, logo i innych praw znaku towarowego a także programu komputerowego do profesjonalnego zarządzania Centrum Korepetycyjnym) * wsparcie przy wyborze lokalizacji i doborze kadry * doradztwo oraz szkolenie w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej * pomoc przy planowaniu zajęć, organizacji firmy i jej wyposażeniu * pomoc w kształtowaniu wizerunku firmy i reklamie WYMAGANIA: Osoby zainteresowane otwarciem Centrum Korepetycyjnego powinny posiadać: * umiejętności organizacyjne, menadżerskie i handlowe * umiejętności interpersonalne * zaangażowanie oraz zainteresowanie branżą edukacyjną * środki potrzebne do uruchomienia Centrum Korepetycyjnego (kwota około 40 000 zł) KORZYŚCI: * sprawdzony pomysł * wsparcie ze strony franczyzodawcy * mniejsze ryzyko, większa wiarygodność * korzyści z działań reklamowych i promocyjnych organizowanych na skalę ogólnokrajową * miejsce pracy zależne od miejsca zamieszkania * elastyczne godziny pracy Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie cv-online.workservice.pl pod tym ogłoszeniem za pomocą linku: "Aplikuj na to stanowisko" lub przesłanie CV i Listu Motywacyjnego wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego F-K/DP-05/KR, F-K/DP-05/LO, F-K/DP-05/WR, F-K/DP-05/PO, F-K/DP-05/CZE, F-K/DP-05/GL, F-K/DP-05/KT w tytule wiadomości na adres: rekrutacja@workservice.pl Aplikacje składane bezpośrednio poprzez stronę cv-online.workservice.pl będą rozpatrywane w pierwszej kolejności. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Pracodawca: Work Service
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja@workservice.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3573
Data oferty: 02.7.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej e-work Polska sp.zo.o. (certyfikat: 3145/1b) Obecnie dla Swojego klienta , prywatnych klinik stomatologicznych na terenie województwa dolnośląskiego , poszukujemy kandydatów na stanowisko LEKARZ STOMATOLOG. Miejsce Pracy : Bolesławiec Oferujemy: -stała prace -atrakcyjne warunki finansowe -możliwość rozwoju zawodowego -prace w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych -mieszkanie ( 50% dofinansowane ) -możliwość podjęcia stażu Wymagamy: -wykształcenia wyższego kierunkowego -mile widziane doświadczenie -gotowość do zmiany miejsca zamieszkania -motywacji do stałego doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych -zaangażowania i odpowiedzialności Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailto:e-work-polska@e-work.it, e-work@home.pl lub o kontakt tel 0717920092
Pracodawca: e-work
Kontakt:
Telefon:
Email: e-work-polska@e-work.it
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA