Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 3674
Data oferty: 16.10.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pielęgniarka praca Anglia / dom opieki/ 11.50 funtów brutto godz. / Coventry
Miejsce zatrudnienia: Coventry / Anglia
Wymagane wykształcenie: wyższe medyczne
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: dla brytyjskiego pracodawcy pilnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Pielęgniarki / registered nurse w Coventry. Dostępne stanowiska również w mieście Derby. Miejsce pracy: Coventry /Anglia Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, rejestracja w NMC. Oferowane stanowiska skierowane zarówno do kandydatów przebywających na terenie Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Pracodawca oferuje pomoc w uzyskaniu dla pielęgniarek wymaganych kwalifikacji do pracy w UK. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Firma Prowork posiada 10 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników za granice. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat 40 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: zapewnione w pobliżu miejsca pracy, koszt około 75 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 11.50 funtów brutto /godz. Data rozpoczęcia: listopad 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3673
Data oferty: 16.10.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Care Assistant / dom opieki/ 5.90 funtów brutto godz. / Coventry
Miejsce zatrudnienia: Coventry / Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Specjalistyczny dom opieki w Coventry zatrudni pilnie opiekuna osób starszych / Care Assistant do pracy z osobami starszymi. Miejsce pracy: Coventry / Anglia Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi. Oferowane stanowiska skierowane zarówno do kandydatów przebywających na terenie Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Firma Prowork posiada 10 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników za granicę. Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat 40 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: zapewnione w pobliżu miejsca pracy, koszt około 75 funtów tygodniowo. Wynagrodzenie: 5.90 funtów brutto /godz. Data rozpoczęcia: październik / listopad 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3672
Data oferty: 16.10.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Opiekun /Asystent Osoby Niepełnosprawnej / Bournemouth / 7.25-9.00 funtów brutto/ godz
Miejsce zatrudnienia: Bournemouth / Płd. Anglia
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Pracodawca: Stały klient, duża, renomowana organizacja świadcząca usługi medyczne dla osób niepełnosprawnych na terenie Południowej Anglii / ośrodki Learning Disabilities Centres . Są to kameralne ośrodki umożliwiające pacjentom samodzielne funkcjonowanie. Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker /Anglia pomaga osobom niepełnosprawnym w codziennych czynnościach i pomoc w aktywnym spędzaniu czasu (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia szkolenia zawodowe dla opiekunów /community workers (support worker UK), system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Miejsce pracy: Southampton / Bournemouth / Płd. Anglia Wynagrodzenie: od 7.25 funtów brutto/godz., praca w weekendy - od 8.00 funtów brutto/godz., zmiany nocne 9.00 funtów brutto / godz. . Wymagania: - doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi - dobra znajomość języka angielskiego - prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku) - aktywność, samodzielność i chęć podwyższania kwalifikacji zawodowych. - wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg. Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach. Data rozpoczęcia: październik / listopad 2009, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany przed wyjazdem w Polsce. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie. Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Pracodawca: Prowork
Kontakt: Anna Cebula
Telefon: 022 323 63 35
Email: rekrutacja@prowork.com.pl
Adres internetowy: prowork.com.pl


Numer oferty: 3671
Data oferty: 15.10.2009
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: °°°°PRACA WE WLOSZECH OD ZARAZ°°°°°°
Miejsce zatrudnienia: Marche
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: milewidziane
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Uwazasz ze jestes ladna? Jestes rozrywkowa? Latwo nawiazujesz kontakty, a co wiecej bardzo to lubisz? A wiec ta praca jest wlasnie dla Ciebie!!! Proponuje prace jako hostessa w popularnych klubach i dyskotekach we Wloszech. Zadaniem takiej dziewczyny jest rozmowa z goscmi,towarzyszenie podczas trwania wieczoru oraz zapewnianie milej atmosfery w klubie.Wlasciwie nic czego nierobisz na normalnej dyskotece w Polsce! WYMAGAMY: *wiek 18-35 lat *schludny wyglad *szczupla sylwetka *wesole usposobienie *latwosc w nawiazywaniu kontaktow *chec do nauki jezyka wloskiego *DYSPOZYCYJNOSC MINIMUM 2 MIESIACE!! Do tej pracy szukamy dziewczyn które przede wszystkim maja wesole usposobienie i sa otwarte na zawieranie nowych znajomosci. OFERUJEMY: *praca na kontrakt - legalna *jestesmy zawsze na miejscu - stal kontakt z dziewczynami *zapewniamy zakwaterowanie w nadmorskiej miejscowosci *SREDNIE ZAROBKI - od 50-70 EURO DZIENNIE (mieszkania sa juz oplacone) Pracujemy w tym sektorze od ponad 10 lat, wiec wyieramy tylko sprawdzone miejsca pracy. Jestesmy zawsze na miejscu wiec zawsze sluzymy pomoca w zaklimatyzowaniu sie w nowej pracy oraz w innych codziennych sprawach. FORMA KONTAKTU: infohostesspromo.com www.hostesspromo.ebaza.biz www.hostesspromo.com tel.cell. 0039 3405805349 MSN, yahoo messenger, skype- hostesspromo GADU GADU 7110856
Pracodawca: Hostesspromo
Kontakt: ania
Telefon: 00393405805349
Email: info@hostesspromo.com
Adres internetowy: www.hostesspromo.ebaza.biz


Numer oferty: 3670
Data oferty: 11.10.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: elektryk
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Praca na terenie Warszawy dojazd zapewniony z Wegrowa 12zl-h tel 694 306 016
Pracodawca: ELRUM
Kontakt:
Telefon: 694 306 016
Email: elrum-sledziewski@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3669
Data oferty: 11.10.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: NFD
Kontakt:
Telefon:
Email: nfd-polska@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3668
Data oferty: 09.10.2009
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: Doradca Biznesowy
Miejsce zatrudnienia: do wyboru: województwo dolnośląskie, śląskie, opolskie, mało
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera: MS Office, Internet, Wondows
Uwagi: Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. Obecnie dla naszego Klienta, lidera z branży telefonii komórkowej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Doradca Biznesowy Miejsce pracy: województwo śląskie, dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie lub lubelskie (mikrorynki) Zadania na stanowisku: • Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych do klientów biznesowych i indywidualnych • Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych • Przygotowywanie ofert dla klientów • Opieka posprzedażowa nad klientem Od kandydatów oczekujemy: • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży • Wykształcenia średniego • Umiejętności analitycznego myślenia i racjonalnego podejmowania decyzji pod presją klienta • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów • Komunikatywności • Wysokiej kultury osobistej • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Word, Excel) • Prawa jazdy kat. B Wybranym kandydatom oferujemy: • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów • Niezależność w zakresie planowania pracy • Telefon komórkowy bez limitu rozmów • Rozbudowany pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
Pracodawca: Work Service
Kontakt: Natalia Kucia
Telefon:
Email: rekrutacja@workservice.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3667
Data oferty: 09.10.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pracownik biurowy/sekretarka
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowej e-work Polska Sp.zo.o. (nr certyfikatu: 3145) obecnie poszukuje osób na stanowisko: Pracownik biurowy/sekretarka Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu firmy, obsługę gości, odbiór korespondencji, rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, organizację obiegu dokumentów w firmie, odbieranie telefonów, obsługa centrali telefonicznej Wymagania: -wykształcenie co najmniej średnie -umiejętność obsługi urządzeń biurowych, -dobra znajomość pakietu MS Office, -wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne, -pozytywne nastawienie, zaangażowanie, -komunikatywność, -dobra organizacja pracy. -znajomość języka angielskiego -mile widziana znajomość języka włoskiego Oferujemy: -stałą pracę -dobre warunki -możliwośc zdobycia doświadczenia -miłą atmosfere Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Swojej aplikacji na adres mailto:e-work-polska@e-work.it
Pracodawca: e-work Polska Sp.zo.o.
Kontakt:
Telefon:
Email: e-work-polska@e-work.it
Adres internetowy:


Numer oferty: 3665
Data oferty: 06.10.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie:
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: szukamy osób do pracy stałej, podstawa + premia
Pracodawca: Pakar sp. z o.o.
Kontakt: Andrzej Szymonek
Telefon: 601 439 471
Email: andrzej_szymonek@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3664
Data oferty: 02.10.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: pracownik umyslowy
Miejsce zatrudnienia: dom
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: z podstawowa obsluga komputera,znajomosc pracy przez internet
Uwagi:
Pracodawca: do obslugi e -mail pilnie potrzebuje
Kontakt:
Telefon:
Email: marzena.ambrozy4@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3663
Data oferty: 02.10.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: elektryk-hydraulik
Miejsce zatrudnienia: utrecht holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski lub niemiecki-polski
Obsługa komputera:
Uwagi: praca stala poczatkowo okolo 300eu tygodniowo -dodatkowo mozna pracowac jako pomoc przy budowie darmowe noclegi
Pracodawca: mirek7
Kontakt: mirek
Telefon: 003168446436
Email: mirroslaw7,@wp.pl
Adres internetowy: urgent-uitzendburo.nl


Numer oferty: 3662
Data oferty: 29.9.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pielęgniarka, opieka medyczna
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Firma People@Work Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: PIELĘGNIARKA Opis stanowiska pracy: - doświadczenie oraz wykształcenie jest głównym kryterium decydującym o przyjęciu do pracy - chęć nauki języka holenderskiego - dyplomy oraz certyfikaty mile widziane - gotowość do pracy przez co najmniej dwa lata Oferujemy: - zatrudnienie na pełny etat - atrakcyjne wynagrodzenia - organizacje mieszkania oraz polskojęzyczną osobę jako wsparcie - możliwość podwyższenia umiejętności - naukę języka holenderskiego jeszcze przed wyjazdem NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem w załączonym pliku, na adres e-mail: peopleatwork@onet.eu w temacie maila prosimy o wpisanie PIELĘGNIARKA Dane kontaktowe: 692 426 206 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Pracodawca: People@Work Polska sp. z o.o.
Kontakt: Małgorzata Dawidowicz
Telefon: 692426206
Email: peopleatwork@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3661
Data oferty: 28.9.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Język niderlandzki - telefoniczna obsługa klienta
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niderlandzki, angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Call Center Poland SA
Kontakt:
Telefon:
Email: j.benke@ccp.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3660
Data oferty: 28.9.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: telemarketer
Miejsce zatrudnienia: wielkopolska
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Praca zdalna. Stanowisko pracy dla osoby niepełnosprawnej.
Pracodawca: Stowarzszenie"Środowisko dla Niepełnosprawnych Eko Salus"
Kontakt: Renata Zakęs
Telefon: 061-843-22-10
Email: renata.zakes@ekosalus.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 3659
Data oferty: 24.9.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: AKTOR CYRKOWY
Miejsce zatrudnienia: Ciechanów
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy artystów cyrkowych w specjalnościach: -żongler -klown -iluzjonista
Pracodawca: P.H.U. MONTE CARLO Patryk Sienkiewicz
Kontakt: Patryk Sienkiewicz
Telefon: 606 239 034
Email: phumontekarlo@poczta.fm
Adres internetowy:


Numer oferty: 864
Data oferty: 23.9.2009
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: PRACOWNICA DOMOWA
Miejsce zatrudnienia: ITALIA
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce: ORAZ PRAWO JAZDY = NIEPOTRZEBNE
Obsługa komputera: NIEPOTRZEBNA
Uwagi: Proponujemy PRACE STALA oraz TYMCZASOWE w ITALII jako PRACOWNICE DOMOWE PRZY RODZINACH,DZIECIACH,STARSZYCH.Mozliwosci tez w hotelach i restauracjach.Kwaterunek+pelne utrzymanie+placa minimum :- 600 euro miesiecznie.Wiek:- 18 do 55 i starsze pod warunkiem ze zdrowe.Wykluczone.- alkohol+tyton.Zbedny:- Italiano(jezyk).Niezbedna:-rzetelnosc+odpornosc+sympatia+uczciwosc.Termin najlepszy:- 1 rok i dluzej z przerwami-wakacj do uzgodnienia z pracodawca.Mozliwosc prac tymczasowych chociaz wiekszosc pracodawcow woli na dlugi okres.Mozliwosc postepu-zmiany finansowej+pracy z postepem znajomosci Wloskiego.Biura pracy prywatne+panstwowe+posrednicy=mile widziane.OFERTY ZAWSZE AKTUALNE.Przeslac zyciorys + foto ( tez paszportowe) +tel. do:- pracaitalia@yahoo.it Na wszelkie pytania mozna zadzwonic lub jesli ma tylko Kaczynskiego fundusze (czyli zero) wystarczy email lub krotki telefon - my odzwonimy .Jakakolwiek pora + po Polsku. Z Polski :- 0039 3397762166 albo 0039 3473468760 W Italii:- 3397762166 albo 3473468760 NASZA STRONA W INTERNET:- www.geocities.com/pracaitalia
Pracodawca: MARIA WALEWSKA PRACAITALIA
Kontakt: MAREK WERBA
Telefon: 00393473468760
Email: pracaitalia@yahoo.it
Adres internetowy: www.geocities.com/pracaitalia


Numer oferty: 3658
Data oferty: 21.9.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: specjalista ds kadr
Miejsce zatrudnienia: Ostróda
Wymagane wykształcenie: wyższe ekonomiczne/prawnicze
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds kadrowych. Od kandydata oczekujemy: - wyksztalcenia wyższego lub średniego kierunkowego - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz BHP _ umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy. Oferujemy: umowę o pracę, ubezpieczenie, atrakcyjne wynagrodzenie. Aplikacje prosimy przesyłać do 10.10.2009 na adres mailowy.
Pracodawca: Kappa s.c.
Kontakt:
Telefon:
Email: kappaab@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3657
Data oferty: 21.9.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: samodzielny księgowy
Miejsce zatrudnienia: Ostróda
Wymagane wykształcenie: wyższe ekonomiczne/prawnicze
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: poszukujemy osoby na stanowisko samodzielna księgowa. Od kandydata oczekujemy: o wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe lub ukończone kursy/ szkolenia/ studia podyplomowe z zakresu rachunkowość, finanse, pełna księgowość, o doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości, o umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, rachunku zysku i strat o biegła znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT) oraz ustawy o rachunkowości, o bardzo dobra znajomość programów: Microsoft Word, Microsoft Excel, Płatnik, MR Faktur, o umiejętność obsługi urządzeń biurowych, o kreatywność w działaniu, o umiejętność samodzielnego organizowania warsztatu pracy, o dyspozycyjność, Oferujemy stabilną pracę w zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie. Aplikacje prosimy przesyłać do 10.10.2009 na adres mailowy
Pracodawca: Kappa s.c.
Kontakt:
Telefon:
Email: kappaab@onet.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 3655
Data oferty: 15.9.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds Pozyskiwania Funduszy z UE
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: włoski
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pracy Tymczasowe e-work Polska Sp.zo.o. obecnie dla Swojego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds pozyskiwania funduszy z UE Miejsce Pracy : Wrocław Opis stanowiska: - przygotowywanie projektów inwestycyjnych, jak również POKL pod kątem zewnętrznych źródeł finansowania - zarządzanie projektami (m.in. rozliczanie, sprawozdawczość, monitoring) - przygotowywanie analiz opłacalności inwestycji - stały kontakt z klientami firmy Wymagania: - wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne) - znajomość programów dotacyjnych UE - doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji do projektów inwestycyjnych - znajomość języka włoskiego (warunek konieczny) - mile widzana znajomość języka angielskiego - skrupulatność, sumienność, systematyczność z względu na charakter pracy - umiejętność analitycznego myślenia - kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie Oferujemy: - zatrudnienie na pełny etat - stałą pracę w międzynarodowej firmie doradczej - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane prosmy o przeslanie aplikacji na adres mailto:e-work-polska@e-work.it
Pracodawca: e-work Polska
Kontakt:
Telefon:
Email: e-work-polska@e-work.it
Adres internetowy:


Numer oferty: 3654
Data oferty: 13.9.2009
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: FRYZJER
Miejsce zatrudnienia: Dąbrowa Górnicza
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy fryzjerów z doświadczeniem, oferujemy atrakcyjne warunki finansowe.
Pracodawca: PRESTO Ewa Sławczyk
Kontakt:
Telefon: 694423709
Email: ewaslawczyk@op.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA