Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 107593
Data oferty: 08.10.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Rembor
Kontakt: Dariusz Borysławski
Telefon: 503 198-470
Email: darek@rembor.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107592
Data oferty: 07.10.2012
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego - Prywatna Opieka Zdrowotna
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Allianz to jedna z największych instytucji finansowych na świecie. Firma działa w ponad 70 państwach na wszystkich kontynentach, zatrudnia 167.000 pracowników i ubezpiecza ponad 60 milionów klientów indywidualnych oraz blisko połowę firm z listy 500 największych przedsiębiorstw naszego globu. Jest notowana na najważniejszych giełdach świata, w tym na Wall Street. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego - Prywatna Opieka Zdrowotna Szybko rozwijająca sie Prywatna Opieka Zdrowotna w Polsce stwarza nowe możliwości dla osób chcących rozwijać się w tym segmencie usług. Allianz poszukuje osoby, której zadaniem będzie pozyskiwanie i opieka klienta biznesowego. Opis stanowiska: - aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych i instytucjonalnych - przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych - budowanie trwałych relacji z Klientami - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów - profesjonalna obsługa klienta na maksymalnie wysokim poziomie - elastyczne reagowanie na zdarzenia i wspieranie biznesu przy zachowaniu standardów Allianz Od kandydatów oczekujemy: - niekaralność - wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe - znajomość funkcjonowania opieki zdrowotnej w Polsce - wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne - mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub negocjacjach, - przedsiębiorczość i zdolności organizacyjne - gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji - wytrwałość, konsekwencja - umiejętność pracy pod presją czasu - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - wysoka dyspozycyjność i zaangażowanie - otwartość oraz umiejętność pracy w zespole - dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych Oferujemy: - współpraca ze stabilną międzynarodową korporacją - atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania, - realny wpływ na wysokość wynagrodzenia - szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym - możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub dzieło - szanse doskonalenia zawodowego w oparciu o wieloletnie doświadczenia profesjonalistów - stałe zatrudnienie (dla najlepszych) - ciekawa praca w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883. Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pracodawca: Allianz Polska
Kontakt:
Telefon:
Email: kamil.wloczka@port.allianz.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107591
Data oferty: 05.10.2012
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Asytsent ds. administracji
Miejsce zatrudnienia: Zelgoszcz k. Strykowa
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: ms office
Uwagi: Firma Intertoll Infrastructure Services Poland Sp. z o.o. – będąca częścią międzynarodowego koncernu „G5” (wiodącego operatora płatnych dróg na całym świecie z przeszło 30-letnim doświadczeniem), działająca w zakresie manualnego poboru opłat na odcinku Autostrady A2 od Konina do Strykowa, poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent ds. Administracji Nr ref.: 02/Adm/2012 Miejsce pracy – Stryków / Zelgoszcz koło Łodzi Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie wsparcie Dz. Administracji i Kierownictwa Firmy w zakresie: 1. Administracyjnym:  Rozliczanie działalności operacyjnej (pobór opłat);  Analiza danych i przygotowywanie niezbędnych raportów;  Prowadzenie rejestrów personalnych;  Zbieranie i analiza ofert (zakup wyposażenia i usług). 2. Rozwoju Zintegrowanego Systemu Zarządzana:  Nadzór na wersjami dokumentów;  Udział w aktualizacji dokumentacji;  Udział w audytach, sporządzanie raportów;  Nadzór nad niezgodnościami i incydentami BHP  Kontrola obiegu dokumentów. Od kandydatów oczekujemy:  Wykształcenia wyższego, min. licencjat (ekonomiczne, administracyjne, zarządzanie);  Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analizy danych lub audytu jakości;  Bardzo dobrych umiejętności analitycznych;  Bardzo dobrej znajomości aplikacji biurowych, w tym MS Office 2010; w szczególności MS Excel (w zakresie co najmniej funkcji wyszukiwania i adresu, tabel przestawnych)  Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym – w mowie i w piśmie;  Przynajmniej podstawowej wiedzy na temat systemów jakościowych w oparciu o EN ISO 9001:2008  Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych; wysokiej kultury osobistej, samodzielności, dokładności i rzetelności; zainteresowań, chęci i kompetencji do pracy w tym obszarze;  Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość funkcjonowania Zintegrowanych Systemów Zarządzania (zwłaszcza EN ISO 14001:2004 i OHSAS 18001 lub PN-N-18001:2004) będą dodatkowym atutem. Oferujemy:  Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;  Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej;  Szkolenia;  Niezbędne narzędzia pracy;  Premię roczną uzależnioną od indywidualnych wyników pracy. Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowisku prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (życiorys + list motywacyjny) do 21 października 2012 r. z podaniem w temacie maila numeru referencyjnego, na e-mail: rekrutacja.iisp@intertoll.eu lub złożenie aplikacji w Punkcie Poboru Opłat Stryków / Zelgoszcz – Dz. Administracji (poniedziałek piątek w godz. 9.00 16.00) Prosimy o umieszczenie w życiorysie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w Intertoll Infrastructure Services Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
Pracodawca: Intertoll Infrastructure Services Poland Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja.iisp@intertoll.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 107590
Data oferty: 05.10.2012
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Będzin
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy 60 osób chętnych do pracy w Będzinie na stanowisku: Magazynier-Operator wózka widłowego Nr ref: Mag/10/Kat Obowiązki: -Obsługa wózków widłowych -Dokonywanie załadunku oraz rozładunku towarów -Komplementacja towarów -Obsługa skanera -Obsługa magazynu, prace fizyczne Klient oferuje: - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość dłuższej współpracy - możliwość przejścia pod firmę Wymagania - Obowiązkowa książeczka sanepidowska - Uprawnienia na wózki widłowe - Mile widziane doświadczenie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji cv w tytule wiadomości podając numer referencyjny oraz o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Pracodawca: In Temporis Polska
Kontakt: Edyta Goławska
Telefon: 504252300
Email: biuro.katowice@intemporis.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 107589
Data oferty: 05.10.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: In Temporis Polska
Kontakt: Edyta Goławska
Telefon: 504252300
Email: biuro.katowice@intemporis.eu
Adres internetowy:


Numer oferty: 107588
Data oferty: 28.9.2012
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Miejsce zatrudnienia: Nowy Sącz
Wymagane wykształcenie: wyższe ekonomiczne/prawnicze
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski zaawansowany
Obsługa komputera: biegła
Uwagi: W związku z rozszerzeniem działalności firma kosmetyczna Perfect Beauty, która jest wiodącym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu. Zakres obowiązków: • realizacja zamówień i wysyłek • wystawianie dokumentów sprzedaży • monitoring płatności klientów • raportowanie w systemie • opieka nad kluczowymi klientami • doradztwo w zakresie oferowanych produktów • działania marketingowe związane z zarządzaniem i aktualizacją strony internetowej Wymagania: • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziani studenci zaoczni) • min. roczne doświadczeniem w sprzedaży i w obsłudze klienta • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wyróżniania priorytetów • dobra znajomością obsługi komputera (sprawne korzystanie z Internetu) • silne zmotywowanie do osiągania sukcesów • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność, wysoka kultura osobista • komunikatywność w kontaktach z klientem • czynne prawo jazdy kat. B Oferujemy: • dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży • niezbędne narzędzia pracy • dostęp do szkoleń • możliwość rozwoju zawodowego • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników Wysyłając dokumenty na adres: rekrutacja@perfectbeauty.pl proszę o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pracodawca: Perfect Beauty
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja@perfectbeauty.pl
Adres internetowy: www.perfectbeauty.pl


Numer oferty: 107587
Data oferty: 26.9.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Monterzy zabudowy suchej
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Agencja zatrudnienia Limes 3D wpisana do rejestru pod numerem 8302 poszukuje firm do współpracy w Niemczech prowadzącą działalność w zakresie: Montowania zabudowy suchej Wymagania: - doświadczenie w pracach wykończeniowych , - znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym , wystarczy jedna bądź dwie osoby - umiejętność wykonywania stelaży pod płyty G-K oraz montaż płyt w tym podwieszanie sufitów , - umiejętność montowania stolarki okiennej oraz drzwiowej , - umiejętność wykonywania elewacji wewnętrznej (gładzie, terakota, tynki dekoracyjne, mozaiki itp.) - umiejętność wykonywania izolacji i ocieplenia poddaszy, - umiejętność czytania rysunku technicznego. - uczciwość, pracowitość, sumienność i dokładność w wykonywanych pracach, - posiadanie narzędzi do wykonywania wyżej wymienionych prac, oraz własny transport. Oferujemy: - Bezpośrednią współpracę z niemieckimi firmami , - Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem , - Możliwość wieloletniej współpracy na różnych kontraktach , Stawki i warunki pracy zależą od kontraktu.
Pracodawca: Limes 3D
Kontakt:
Telefon:
Email: limes3d@limes3d.de
Adres internetowy:


Numer oferty: 107586
Data oferty: 21.9.2012
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: Wulkanizator
Miejsce zatrudnienia: Oslo i okolice
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski lub norweski
Obsługa komputera: nie wymagane
Uwagi: Dla naszego norweskiego klienta pilnie poszukujemy: Wulkanizator samochodów ciężarowych oraz wulkanizator samochodów osobowych do pracy w serwisie w Oslo. Poszukujemy 30 doświadczonych wulkanizatorów do pracy w autoryzowanych warsztatach wulkanizacyjnych na terenie Oslo i okolic Oferta: Stawka 141 koron norweskich za godzinę brutto w przypadku samochodów osobowych 145 koron norweskich brutto w przypadku samochodów ciężarowych Zatrudnienie na norweskich warunkach (formalnosci są załatwiane na dzien przed rozpoczeciem kontraktu razem z norweskim konsultantem w norweskich instytucjach - włacznie z uzupełnieniem przez konsultanta podań). Opiekę konsultantów oraz starszych mechaników/ wulkanizatorów podczas trwania kontraktu. Terminy rozpoczęcia pracy: - 01 października 2012 - 08 października 2012 Dla najlepszych wulkanizatorów możliwość stałego zatrudnienia. Bardzo duza liczba nadgodzin. Pierwszy kontrakt przerwidujemy na okres od 1 miesiaca do 2-3 miesiecy. Transport zarówno do Norwegii jak i codzinnie na warsztat we własnym zakresie. Dlatego mile widziane są kandydatury Panów, którzy maja do dyspozycji własny samochód. Miejsca wolne: 17 - warsztaty w centrum Oslo 4- warsztat w zachodniej częsci Oslo 4 - warsztat okolice Oslo - Lillestrøm 2 - warsztat okolice Oslo - Moss 2 - warsztat okolice Oslo - Drammen 1 - warsztat okolice Oslo - Ski Wymagania Wymagamy wykształcenia jako mechanik samochodowy. Doświadczenia w pracy na stanowisku wulkanizator samochodów osobowych lub ciężarowych. Komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub norweskiego. Mile widziane Gotowość na rozpoczęcie pracy od września oraz własny samochód. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dopiskiem Wulkanizator - Imię i Nazwisko na adres: biuro@eucbr.pl CBR – Cross Border Recruitment Sp z o.o. Bohaterów Getta Warszawskiego 24C/ 202 70-302 Szczecin www.eucbr.pl +48 513 052 392 (Pon-Pt 8.00-16.00) +47 21 37 97 73 (Pon-Pt 8.00-16.00)
Pracodawca: Cross Border Recruitment
Kontakt: Joanna Suszczyńska
Telefon:
Email: biuro@eucbr.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107585
Data oferty: 14.9.2012
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Konsultant telefoniczny
Miejsce zatrudnienia: Katowice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. My już zdobyliśmy doświadczenie czas na Ciebie! W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych Klientów, zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko: Konsultant telefoniczny Miejsce pracy: Katowice Zadania: • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami, • Sprzedaż oferowanych usług, • Informowanie Klientów o aktualnych ofertach i promocjach, • Prowadzenie działań mających na celu zapoznanie Klienta z ofertą, Wymagania: • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność budowania relacji, • Nastawienie na realizację celów, • Wysoka kultura osobista oraz asertywność, • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej oraz umiejętność stosowania technik negocjacji. Oferujemy: • Szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje, • Atrakcyjny system motywacyjny - premie, nagrody rzeczowe, • Elastyczne godziny pracy, • Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: praca.katowice@gigroup.com.pl Informacja pod numerem telefonu: 32 200 00 95
Pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
Kontakt:
Telefon: 32 200 00 95
Email: praca.katowice@gigroup.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107584
Data oferty: 13.9.2012
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: monter mebli
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy: B
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Praca w Niemczech przy transporcie i montażu mebli.Wymagany komunikatywny język niemiecki oraz prawo jazdy.Oferujemy zakwaterowanie i ubezpieczenie.
Pracodawca: MMM Service
Kontakt: Piotr
Telefon: 886042524
Email: impex3@wp.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107583
Data oferty: 13.9.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny
Miejsce zatrudnienia: Częstochowa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: TELBRIDGE
Kontakt:
Telefon:
Email: czestochowa@telbridge.pl
Adres internetowy: www.telbridge.pl


Numer oferty: 107582
Data oferty: 11.9.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Developer .NET
Miejsce zatrudnienia: Sophia Antipolis (Francja)
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski, francuski
Obsługa komputera:
Uwagi: Developer .NET Miejsce pracy: Sophia Antipolis (Francja) Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko Developera .NET do pracy we Francji w mieście Sophia Antipolis. Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Udział w programowaniu nowych funkcjonalności działających aplikacji dotyczących rozwoju biznesowych aplikacji internetowych, • Tworzenie oprogramowania zgodnie z potrzebami biznesu, • Współudział w tworzeniu systemu opartego na technologiach ASP MVC. Wymagania: • Dwa lata doświadczenie na stanowisku developerskim, • Bardzo dobra znajomość platformy .NET oraz języka programowania C#, • Doświadczenie w realizacji projektów opartych o ASP.NET MVC, • Znajomość środowiska bazodanowego MS SQL, • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, • Mile widziana znajomość języka francuskiego, • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole, • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność. W zamian oferujemy: • Pełną wyzwań prace w dynamicznym zespole • Duże możliwości rozwoju • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny • Dostęp do najnowszych technologii • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub polskim na adres mpk3@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym:CC12/NET/FRA/SZUKPRA/10396.
Pracodawca: Cyclad Polska
Kontakt:
Telefon:
Email: hrm@cyclad.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107581
Data oferty: 01.9.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: budowlaniec z doświadczeniem
Miejsce zatrudnienia: opolskie/dolnośląskie
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: nie
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Poszukuję doświadczonych brygad budowlanych do stałej współpracy w województwie opolskim i dolnośląskim.
Pracodawca: Lend
Kontakt: łukasz
Telefon: 781 278 369
Email: lendemb@o2.pl
Adres internetowy: www.lend.com.pl


Numer oferty: 107580
Data oferty: 30.8.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Mateusz Spadło
Kontakt:
Telefon: 781210094
Email: mateusz.spadlo@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107579
Data oferty: 30.8.2012
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Programista Oracle
Miejsce zatrudnienia: Szwecja
Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne/ścisłe
Prawo jazdy:
Języki obce: podstawowy angielski/ szwedzki
Obsługa komputera: Oracle
Uwagi: ORACLE DEVELOPER Start: Aug 2012 Location: Sweden Rate: €400 - €450 per day Wise Integration is a dynamic and innovative company operating in Lithuania and UK specializing in IT development, integration, contracting and consulting services. Our client, one of the biggest Swedish company’s is looking for talented Oracle Developer to join the team on a long term contract basis. The role is to ensure the content and structure of the project is accurately maintained on an on-going basis. You will manage the change request process and ensure this is adhered to. Job description: • Maintenance and support in the production application suite XXX • XXX is developed at the customer and is used by the customer production units. • Application supports production planning, material handling and material control as well as other processes in the production and logistics area Skills: • Experienced Oracle Developer • Good knowledge in Oracle databases using PL/SQL and Oracle Developer Suite (Oracle Forms and Reports) • Knowledge in Linux and TOAD • Good communication skills and the ability to understand customer demands • Service minded individual • Very good written and spoken English (Swedish would be advantage) • Leadership and project management skills are considered a plus • Skills in Java is a plus Benefits: Company can offer: • Attractive employment conditions • Work in a dynamic environment with new technologies • The ability to participate in an international projects • Friendly and professional colleagues Other notes If you want to apply for this job, please, send us your CV in English. Location: Sweden Duration: Long term assignment Work load: 100% Employment Business: Wise Integration Ltd Mobile phone: 0044 7412 361 961 Website: www.wiseintegration.com Email: arnoldas@wiseintegration.com Wise Integration is acting as an Employment Business in relation to this vacancy.
Pracodawca: Wise Integration Ltd.
Kontakt: Diana Cichon
Telefon: 00447412361961
Email: arnoldas@wiseintegration.com
Adres internetowy: wiseintegration.com


Numer oferty: 107578
Data oferty: 28.8.2012
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: język angielski i/lub norweski w stopniu komunikatywnym
Obsługa komputera: -/-
Uwagi: Opis stanowiska pracy Cross Border Recruitment Dla swojego norweskiego klienta pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter rusztowań Do pracy przy fasadach na terenie Norwegii Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód. Legalna i sprawdzona praca! Oferujemy: Wynagrodzenie od 150 nok/h brutto. Po kilku tygodniach stawka 160 NOK brutto/godzina. Możliwość realizacji nadgodzin Zakwaterowanie Zatrudnienie na norweskich warunkach Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów (oppholdstillatelse oraz skattekort 2011) Zjazdy do Polski między zakończeniem jednego projektu, a rozpoczęciem kolejnego. Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego Cv koniecznie w jezyku angielskim, z dokładnym opisem przebiegu doświadczenia zawodowego (CV bez wszystkich informacji będą odrzucane) oraz skanu uprawnień (paragraf 13 lub 46C). Cv na adres kwe@eucbr.pl Prosimy o umieszczenie w CV informacji o przebytych kursach w kierunku montowania rusztowań. Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii. Wymagania Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie. Norweski personal numer Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii. Norweskie uprawnienia paragraf 13 lub 46C. Komunikatywna znajomośc języka norweskiego i/lub angielskiego.
Pracodawca: CBR Cross Border Recruitment
Kontakt:
Telefon:
Email: kwl@eucbr.pl
Adres internetowy: http://www.eucbr.pl/


Numer oferty: 107577
Data oferty: 22.8.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: rzeznik
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Euroworx Euro Recruitment Agency W chwili obecnej poszukujemy kandydatow do pracy przy miesie. W pierwszej kolejności szukamy osob do trybowania miesa wolowego i wieprzowego, specjalistow na flisarki i skorowaczki oraz kandydatow do pracy na oczku. Wymagamy przede wszystkim doświadczenia w sektorze mięsnym. W pierwszym dniu wybrany kandydat pojedzie na zakład i tam zostaną sprawdzone jego umiejetnosci. Firma zapewnia: - pelne godziny pracy – 40h tygodniowo - minimalne wynagrodzenie miesięczne 1200 € netto – możliwość podwyżki, jeśli kandydat okaze się wyjątkowym specjalista - firmowe mieszkanie, w pełni wyposażone i umeblowane – maksymalnie 2 osoby w pokoju - gwarantowany dojazd do pracy - ubezpieczenie - opieke polskich koordynatorow - przyjazna atmosferę oraz możliwości rozwoju Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz nasze wymagania, prześlij nam swoje CV na nasz adres mailowy: euroworx.era@gmail.com i podaj date kiedy będziesz mogl rozpocząć u nas prace. Nasz konsultant kontaktuje się z najlepszymi kandydatami.
Pracodawca: Euroworx Euro Recruitment Agency
Kontakt: Katarzyna
Telefon: 0031655720638
Email: euroworx.era@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107576
Data oferty: 22.8.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Hydraulik z doświadczeniem
Miejsce zatrudnienia: monachium
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki komunikatywnie
Obsługa komputera:
Uwagi: Firma Limes 3D poszukuje do pracy w Niemczech: Hydraulików z doświadczeniem Wymagania: - doświadczenie na stanowisku hydraulika min. 5 lat , - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym , - umiejętność wykonywania instalacji sanitarnych wg. projektu wykonawczego , - umiejętność montowania grzejników , - umiejętność wykonywania połączeń metodą: lutowania, zgrzewania oraz spawania(autogen, gazowe) , Możliwość wyjazdu oz zaraz !!! Prace będą wykonywane w Monachium.
Pracodawca: 3D Personnel Sp.z o.o.
Kontakt:
Telefon: 512893702
Email: dane@3dpersonnel.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107575
Data oferty: 22.8.2012
Forma zatrudnienia: nauka zawodu, praktyka, wolontariat
Stanowisko: stażysta
Miejsce zatrudnienia: Kraków
Wymagane wykształcenie: policealne
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Rozwijająca się firma Expat Media oferuje możliwość bezpłatnego trzymiesięcznego stażu. Zajmujemy się promocją różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych na terenie Krakowa Zadania: Stały kontakt z firmami partnerskimi (głównie krakowskie kluby) Budowanie nowych kontaktów Reklama i promocja naszego produktu Wymagania: Student/studentka kierunku związanego z marketingiem/sprzedażą Kreatywność i dyspozycyjność Dobra znajomość języka angielskiego Wysoka kultura osobista Oferujemy: Bezpłatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy specjalistycznej i podniesienia kwalifikacji zawodowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (oba pliki w języku angielskim) na adres expatmedia.intern@gmail.com
Pracodawca: Expat Media
Kontakt:
Telefon:
Email: expatmedia.intern@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107574
Data oferty: 21.8.2012
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: PRAKTYKA ABSOLWENCKA
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski , niemiecki
Obsługa komputera: tak
Uwagi: Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Poszukujemy do naszego biura w Katowicach osoby na praktykę absolwencką - praktyka bezpłatna 3 miesiące. Stanowisko: Praktykant w dziale rekrutacji Przedmiot praktyki: zapoznanie się ze wszystkimi aspektami działalności agencji pracy, w szczególności: OBOWIĄZKI - prowadzenie i praca z bazą danych pracowników - wstępna selekcja pracowników na daną ofertę pracy - sprawdzanie dokumentów pracowników - uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych - zaświadczenie o odbyciu praktyk - możliwość podjęcia pracy po odbyciu praktyki OFERUJEMY: - możliwość rozwoju osobistego - zdobycie doświadczenia zawodowego - pracę w miłym środowisku - możliwość rozwinięcia zdolności językowych - praca z zagranicznymi firmami -zaświadczenie po odbyciu praktyki WYMAGANIA - bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - zaangażowanie - chęć nauki Cv prosimy o przesyłanie na nasz adres e-mail :eurowork@poczta.fm z dopiskiem: Praktyka absolwencka w temacie. Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami !!
Pracodawca: EURO WORK
Kontakt: EURO WORK
Telefon: 322580564
Email: holandia@eurowork.net.pl
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA