Złóż ofertę pracyPowrót do strony głównejJak składać oferty pracy...

Dam pracę...

Numer oferty: 107633
Data oferty: 01.5.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - część etatu
Stanowisko: Regionalny Doradca Handlowy
Miejsce zatrudnienia: JASŁO - KROSNO
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: NIEMIECKI, ROSYJSKI
Obsługa komputera: TAK
Uwagi: Obowiązki: Jako Regionalny Przedstawiciel będziesz spotykać się z potencjalnymi klientami wskazując im korzyści płynące z podpisania umowy cywilnoprawnej. Działając z entuzjazmem i pasją zaprezentujesz naszą ofertę, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb klienta. Twoim zadaniem będzie również aktywny udział w kampaniach promocyjnych, a także realizacja celów sprzedażowych. Wymagania: Poszukujemy osób pełnych entuzjazmu, potrafiących dzielić się swoją pasją, osób które posiadają doświadczenie w pracy w środowisku skoncentrowanym na wynik. Mających zdolności swobodnego komunikowania się i umiejętności przekonywania do swojego zdania. Jeśli posiadasz także doświadczenie w sprzedaży, potrafisz obsługiwać edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny oraz posiadasz czynne prawo jazdy i samochód będzie to Twoim dodatkowym atutem. Oferujemy: Dołączając do naszej firmy będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji w branży elektroenergetycznej. Otrzymasz bezpłatne szkolenie z technik sprzedaży i negocjacji oraz będziesz mógł korzystać z doświadczenia naszych specjalistów. Czekamy na Ciebie! Prześlij do nas CV z aktualnym zdjęciem oraz listem motywacyjnym na podany adres. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. Ust. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."
Pracodawca: WZRT PÓŁNOC SP. Z O.O.
Kontakt: TOMASZ MARCINIAK
Telefon: 609383503
Email: tm.praca.pwb@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107632
Data oferty: 30.4.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Wykwalifikowany personel medyczny – Dom seniora
Miejsce zatrudnienia: Całe Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Wymagania: - wykształcenie pielęgniarskie / absolwenci liceów medycznych, medycznych szkół pomaturalnych, licencjaci i magistrzy wyższych szkół medycznych/ - absolwenci kierunku Opiekun medyczny / uznanie kwalifikacji w Niemczech/ - doświadczeni opiekunowie osób starszych z uznanymi kwalifikacjami zawodowymi w Niemczech - dobra znajomość języka niemieckiego – poziom B 1 - doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem Zakres obowiązków: - świadczenie usług opiekuńczych w Domach Seniora w całych Niemczech Oferujemy: - umowa o pracę na niemieckich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie Uwaga organizujemy kursy języka Niemieckiego na terenie całego kraju. domseniora@medipe.com tel. 713778829
Pracodawca: Medipe sp. z o.o.
Kontakt: Krystian Kuryło
Telefon: 713778829
Email: krystian.kurylo@medipe.com
Adres internetowy: www.medipe.pl


Numer oferty: 107631
Data oferty: 29.4.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Monter Rusztowań
Miejsce zatrudnienia: Norwegia
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Prawo jazdy:
Języki obce: Angielski lub/i Norweski
Obsługa komputera: nie
Uwagi: Cross Border Recruitment Sp. z o.o. organizuje szkolenie dla monterów rusztowań i wszystkich zawodów w których wymagana jest praca na wysokości powyżej 5m zgodnie z §46c (dawniej § 13) norweskiego rozporządzenia nr 555. Celem kursu jest zdobycie norweskich kwalifikacji uprawniających do pracy na wysokości powyżej 5 m, które wymagane są do wykonywania pracy jako monter rusztowań w Norwegii. Zapewniamy 100% gwarancję, iż dokumenty wydane przez naszą jednostkę są honorowane przez pracodawców na terenie całej Norwegii. Szkolenie zakończone jest egzaminem pisemnym, po zaliczeniu ,którego uczestnicy otrzymują certyfikat. Po pozytywnym przejściu szkolenia możliwość podjęcia pracy w Norwegii. Szkolenie odbywa się firmowym biurze w Szczecinie w systemie weekendowym (3 dni – od piątku do niedzieli). Organizujemy kursy w innych miastach na życzenie kandydata . Firma CBR oferuje najatrakcyjniejsze warunki cenowe na rynku w trzech wariantach: Kurs §46c, cena – 2150 zł obejmuje przeprowadzenie zajęć wraz z całością materiałów szkoleniowych w języku polskim, opracowanie dokumentów, egzamin końcowy, wydanie certyfikatu w wersji papierowej oraz plastikowej plakietki. Kurs §46c z zakwaterowaniem, cena 2250 zł obejmuje przeprowadzenie zajęć wraz z całością materiałów szkoleniowych w języku polskim, opracowanie dokumentów , egzamin końcowy, wydanie certyfikatu w wersji papierowej oraz plastikowej plakietki, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych w centrum Szczecina (bez wyżywienia). Kurs §46c z zakwaterowaniem i wyżywieniem, cena – 2400 zł obejmuje przeprowadzenie zajęć wraz z całością materiałów szkoleniowych w języku polskim, opracowanie dokumentów, egzamin końcowy, wydanie certyfikatu w wersji papierowej oraz plastikowej plakietki, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowym w centrum Szczecina i wyżywienie (śniadanie oraz obiad). Wymagania: Doświadczenie w pracy na rusztowaniach minimum 6 miesięcy udokumentowane świadectwem pracy, referencjami potwierdzającymi czas trwania zatrudnienia lub zaświadczeniem podpisanym przez pracodawcę. Mile widziane polskie uprawnienia. Zgłoszenia oraz więcej informacji pod numerem +48 784 495 047 i e-mail: kkr@eucbr.pl.
Pracodawca: CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.
Kontakt: Kamil Krajewski
Telefon: +48 784 495 047
Email: kkr@eucbr.pl
Adres internetowy: www.eucbr.pl


Numer oferty: 107630
Data oferty: 28.4.2013
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: opiekunka osób starszych w Niemczech
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby. Zadania opiekunki: - sprawowanie opieki nad osobą starszą (podawanie leków, wizyty u lekarza) - dbanie o gospodarstwo domowe - pomoc w codziennych czynnościach (np. ubieranie, higiena osobista) - dotrzymywanie towarzystwa (chodzenie na spacery, rozmawianie) Wymagania: - wiek powyżej 25 roku życia - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece - mile widziane prawo jazdy kat. B - chęć niesienia pomocy innym, pogodne usposobienie Oferujemy: - legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1) - opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ) - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy - zwrot kosztów podróży - stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu - pomoc w przygotowaniu wyjazdu Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy: hanna.jurczyk@pmh.info.pl lub kontakt telefoniczny 52/ 339-05-26, tel. kom. 508-624-688.
Pracodawca: Pflege mit Herzen
Kontakt:
Telefon:
Email: hanna.jurczyk@pmh.info.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107629
Data oferty: 27.4.2013
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: Sprzedawca
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Małgorzata Bodak
Kontakt: Małgorzata
Telefon: 508330686
Email: bodak.malgorzata@gmail.com
Adres internetowy: www.openview.net


Numer oferty: 107628
Data oferty: 09.4.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. IT
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi: Opis stanowiska • wykonywanie czynności związanych z bieżącą obsługą systemów informatycznych • nadzorowanie, zarządzanie i konfiguracja sieci LAN / WAN / DSL / VOIP • dobór sprzętu pod kontem zapotrzebowania • budowa, montaż oraz konfigurowanie systemów telekomunikacyjnych • kontakt z Klientem i komórkami współpracującymi Wymagania • znajomość sprzętu IT w rozwiązaniach biurowych • dobra znajomość systemów IT (windows, linux) • znajomość okablowania strukturalnego • znajomość rozwiązań VOIP będzie dodatkowym atutem • umiejętność czytania dokumentacji technicznej • umiejętność współpracy w zespole • doświadczenie w pracy z klientami zewnętrznymi • energia i zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność • język angielski w stopniu komunikatywnym • prawo jazdy kat. B Oferujemy • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • zdobywanie doświadczeń w nowoczesnych technologiach • realizacja ciekawych projektów w kreatywnym zespole • pakiet socjalny Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: pracatri@tricomp.com.pl , z dopiskiem w tytule wiadomości „ Młodszy Specjalista ds. IT ”.
Pracodawca: TRICOMP SP. Z O.O.
Kontakt: Agnieszka Falińska
Telefon: 607 498 209
Email: pracatri@tricomp.com.pl
Adres internetowy: www.tricomp.com.pl


Numer oferty: 107627
Data oferty: 08.4.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: MONTER INSTALACJI SANIT. I CO./NIEMCY Berlin, Hamburg – umowa o pracę / warunki niemieckie
Miejsce zatrudnienia: Berlin / Hamburg
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Prawo jazdy: B
Języki obce: niemiecki - komunikatywny
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Kontakt:
Telefon:
Email: poznan@limes-consult.de
Adres internetowy:


Numer oferty: 107626
Data oferty: 29.3.2013
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko: Agent/Pośrednik
Miejsce zatrudnienia: Cała Polska
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Fundacja Nasciturus Lux Mundi w związku z realizacją projektu pn. Powszechny System Ochrony Prawnej „Prometeusz” ogłasza nabór: - adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, doradców prawnych do prowadzenia stacjonarnych biur obsługi Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz” w ramach których to biur świadczona będzie stacjonarna pomoc prawna dla osób fizycznych a także do świadczenia pomocy prawnej on-line za pośrednictwem portalu Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz”; rejestracji należy dokonać za pośrednictwem konta „Obsługa PSOP Prometeusz” ; - aplikantów adwokackich, radcowskich do prowadzenia merytorycznej strony portalu Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz”; rejestracji należy dokonać za pośrednictwem konta „Obsługa PSOP Prometeusz”; - osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą (np. prowadzących agencje ubezpieczeniowe, kredytowe, finansowe, biura rachunkowe itd.) oraz osób nie prowadzących działalności gospodarczej zainteresowanych współpracą w zakresie sprzedaży usług świadczonych w ramach Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz”; rejestracji należy dokonać za pośrednictwem konta „Sprzedaż usług PSOP Prometeusz” , - ekspertów z zakresu prawa: ( m. in. zamówień publicznych, spadkowego, rodzinnego, cywilnego, pracy, karne, administracyjnego, zabezpieczeń społecznych, handlowego, upadłościowego, podatkowego, nowych technologii, celnego, mieszkaniowego, reklamy i promocji, farmaceutyczne, patentowego, autorskiego, europejskiego, międzynarodowe, wyznaniowego, ubezpieczeń, finansowego, kanonicznego, upadłościowego i naprawczego, energetycznego) do opracowania video-porad, e-lekcji, e-testów oraz prowadzenia merytorycznej strony portalu Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz”; rejestracji należy dokonać za pośrednictwem konta „Eksperci PSOP Prometeusz”. Nabór prowadzony jest za pośrednictwem serwisu formularzy rejestracyjnych Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz”, dostępnych na stronie www.psop.eu, osobom dokonującym rejestracji w systemie formularzy rejestracyjnych Powszechnego Systemu Ochrony Prawnej „Prometeusz” zostanie przesłane potwierdzenie dokonania rejestracji w systemie na adres e-mail wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Pracodawca: Fundacja Nasciturus Lux Mundi
Kontakt: Sebastian Ziaja
Telefon: 48606734601
Email: biuro@nlm.org.pl
Adres internetowy: nlm.org.pl


Numer oferty: 107625
Data oferty: 28.3.2013
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ON-LINE
Miejsce zatrudnienia: WARSZAWA
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: J. ANGIELSKI
Obsługa komputera:
Uwagi: Od 4 lat pomagamy specjalistom na całym świecie w zdobywaniu wiedzy i bieżących rozwiązań z branży IT. Nasze wydawnictwo wydaje anglojęzyczne magazyny w wyłącznie w wersji elektronicznej umożliwiając stały dostęp do branżowych artykułów. Współpracujemy ze specjalistami dzięki czemu jesteśmy niezawodni w tym, co jest naszą pasją. Może właśnie Ty jesteś tym kogo potrzebujemy na stanowisko: Sales specialist Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów Jeżeli chcesz mieć aktywny udział w rozwoju wydawnictwa, nie boisz się wyzwań, a nawiązywanie kontaktów nie sprawia Ci żadnego problemu, jeśli potrafisz realizować powierzone Ci zadania, jesteś wytrwały i dążysz do realizacji własnych celów.. to oferta idealna dla Ciebie! Główne zadania: budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, realizowanie standardów pracy określonych dla stanowiska, sprzedaż produktów. Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu min. ŚREDNIOZAAWANSOWANYM, dyspozycyjność w godzinach 8.00-16.30 (pon-pt), zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego, optymizm, kreatywność, samodyscyplina, wysoka kultura osobista mile widziani studenci, absolwenci, osoby bez doświadczenia zawodowego Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, interesujące i samodzielne stanowisko, pracę nad prestiżowym na rynku projektem, możliwość szybkiego awansu, wysokie zarobki uzależnione od wyników! Aplikacje przyjmujemy w formie CV. Informujemy, że rekrutacja na to stanowisko jest etapowa. Aplikacje prosimy składać na adres rekrutacja39@software.com.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości. Jeśli nie odpowiadają Ci warunki pracy proszę nie aplikuj! Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).
Pracodawca: Software Media Sp. z o.o.
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja39@software.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107624
Data oferty: 28.3.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO
Miejsce zatrudnienia: Poznań
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy:
Języki obce: angielski
Obsługa komputera: Word, Excel
Uwagi:
Pracodawca: PRACODAWCA
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacje.pracodawca@gmail.co
Adres internetowy:


Numer oferty: 107623
Data oferty: 20.3.2013
Forma zatrudnienia: praca dodatkowa, dorywcza, zlecenia
Stanowisko: tancerka
Miejsce zatrudnienia: cała Polska
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: pomocne
Obsługa komputera: bez znaczenia
Uwagi: W związku z ciągłym rozwojem naszej agencji i dużym zainteresowaniem naszymi pokazami, poszukujemy nowych tancerzy i tancerki. Od kandydatów oczekujemy: - wieku pełnoletniego, czyli 18+ - łatwego nawiązywania kontaktu z publicznością(odwagi) - umiejętności tańca i robienia show - dobrej prezencji i miłej aparycji - dyspozycyjności wieczorami-szczególnie w weekendy Mile widziane osoby tańczące zawodowo(różne style taneczne), zajmujące się modelingiem, ćwiczące sporty walki... Dajemy Ci szanse sprawdzenia siebie i zarobków powyżej średniej krajowej.
Pracodawca: Time4ShowDance
Kontakt: Fabian
Telefon: 692105566
Email: fabian1974@wp.pl
Adres internetowy: STRIPTEASE.com.pl


Numer oferty: 107622
Data oferty: 20.3.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Pakowacz / Komisioner
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Niemiecki
Obsługa komputera: nie
Uwagi:
Pracodawca: P.I.N. Personal GmbH
Kontakt:
Telefon: 690553031
Email: pin.gliwice@wp.pl
Adres internetowy: www.pin-personal.com


Numer oferty: 107621
Data oferty: 20.3.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Hostessa
Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy hostess do pracy w klubie na pełny etat. Wymagania: miłą aparycja, pełnoletność, umiejętność prowadzenia inteligentnych rozmów.
Pracodawca: Agencja reklamowo- marketingowa Event
Kontakt:
Telefon:
Email: rynek37wroclaw@gmail.com
Adres internetowy:


Numer oferty: 107620
Data oferty: 17.3.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Doradca ds. klientów indywidualnych
Miejsce zatrudnienia: Katowice
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: Język Angielski -podstawy
Obsługa komputera:
Uwagi: Obowiążki:Pozyskiwanie nowych klientów, zarządzanie pracą innych handlowców Oferujemy: -Szkolenia z sprzedaży -Szkolenia z zarządzania -Prace w międzynarodowej firmie -Określone zasady awansu -Wyjazdy na terenie całego Kraju i zagranice -Możliwość tworzenia własnego biznesu Oczekujemy: - od 18-28 lata - komunikatywność na najwyższym poziomie - pewność siebie - bardzo duża motywacja - umiejętność zarządzania zespołem - nienaganny wygląd - pozytywne nastawienie do życia - odpowiedzialność - punktualność - nie odparte pragnienie sukcesu - wysoka kultura osobista - wielki zasób wolnego czasu - zarobki netto 1700/+ Praca od zaraz! NIE WYMAGAM DOŚWIADCZENIA.
Pracodawca: Business mentality
Kontakt: Oskar Kubiak
Telefon: 609960359
Email: oskarkubiak@interia.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107619
Data oferty: 06.3.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds. IT i Telekomunikacji
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: średnie
Prawo jazdy: B
Języki obce: angielski
Obsługa komputera:
Uwagi:
Pracodawca: TRICOMP SP. Z O.O.
Kontakt: Agnieszka Falińska
Telefon: 607 498 209
Email: afalinska@tricomp.com.pl
Adres internetowy: www.tricomp.com.pl


Numer oferty: 107618
Data oferty: 27.2.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: Olsztyn
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy do pracy osoby z orzeczeniem niepełnosprawne wadą wzroku. Więcej informacji pod tel.501-617-032
Pracodawca: P.W lew
Kontakt: luiza włoch
Telefon: 501-617032
Email: wlochl@buziaczek.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107617
Data oferty: 22.2.2013
Forma zatrudnienia: samozatrudnienie (umowa cywilno-prawna)
Stanowisko: Staż przy organizacji targów pracy
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: pozyskiwanie uczestników na targi (uczestnictwo jest bezpłatne), - rozbudowa sieci sprzedaży przez nawiązywanie kontaktów ze sponsorami, kontrahentami, - promocja eventów w social media i Internecie, - opracowywanie materiałów reklamowych, - koordynacja targów – m.in. spotkania z uczestnikami, partnerami. Wymagania: - wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatniego roku), - wysoko rozwinięta motywacja i dynamika w działaniu, - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.30, a także w weekendy (targi odbywają się w soboty), - komunikatywnoś, umiejętność nawiązywania stałych kontaktów, - dobra organizacja pracy, - uśmiech :) Oferujemy: - szeroki wachlarz szkoleń, - możliwość realizcji własnych pomysłów marketingowych i targowych, - możliwość awansu od stażysty do managera, - współpracę z najlepszymi firmami na polskim rynku. Prosimy o składanie aplikacji w formie CV wraz z informacją, dlaczego chciałbyś współpracować właśnie z nami! Aplikacje prosimy składać na adres mailowy rekrutacja14@software.com.pl z numerem referencyjnym Careercon/STAŻ w tytule wiadomości. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883).”
Pracodawca: N Recruitment
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja14@software.com.
Adres internetowy:


Numer oferty: 107616
Data oferty: 22.2.2013
Forma zatrudnienia: praca na stałe - cały etat
Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i organizacji konferencji
Miejsce zatrudnienia: Warszawa
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Zakres obowiązków: - poszerzanie bazy klientów i bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, - aktywna sprzedaż usług, - przygotowywanie ofert, materiałów promocyjnych, - realizowanie akcji marketingowych w internecie i portalach społecznościowych, - przygotowanie i logistyczna obsługa konferencji. Nasze wymagania względem kandydata: - wykształcenie wyższe (także studenci ostatniego roku), - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.30, - bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności organizacji pracy, - wysokiej kultury osobistej, otwartości, umiejętności nawiązywania kontaktów, - ponadprzeciętnej motywacji, otwartości i miłego usposobienia. Oferujemy: - pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o dzieło/zlecenie - stopniowe wprowadzanie w obowiązki pod opieką Managera Projektu, - prywatną opiekę medyczną, - możliwość rozwoju i awansów, - pracę nad prestiżowymi na rynku projektami. Prosimy o złożenie aplikacji w formie CV i listu motywacyjnego. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).
Pracodawca: N Recruitment
Kontakt:
Telefon:
Email: rekrutacja14@software.com.pl
Adres internetowy:


Numer oferty: 107615
Data oferty: 21.2.2013
Forma zatrudnienia: do ustalenia
Stanowisko:
Miejsce zatrudnienia:
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce:
Obsługa komputera:
Uwagi: Poszukujemy osób do pracy zdalnej przy administracji domen. Jest to akcja promocyjna firmy Keygles, na której można zarobić kilkaset złotych w kilka dni. Obowiązkiem Partnera Keygles jest administracja 7 domen należących do Keygles. Administracja domen polega jedynie na jednorazowym (raz w roku) wysłaniu Emaila do Keygles z przypomnieniem o przedłużeniu rejestracji domeny u providera domen. Domeny zostały zarejestrowane w różnych okresach czasu, praca polega na siedmiokrotnym przypomnieniu w ciągu roku poprzez pocztę e-mail o konieczności przedłużenia domeny. Dodatkowo mają Państwo możliwość zarobienia premii w wysokości 30 zł za każdą nową poleconą osobę, która także zostanie administratorem domen. W razie zainteresowania prosimy o kontakt lub zgłoszenie poprzez formularz: www.premium.keygles.de pozdrawiamy zespół Keygles
Pracodawca: Keygles AG
Kontakt:
Telefon:
Email: mail@keygles.de
Adres internetowy: www.keygles.de


Numer oferty: 107614
Data oferty: 19.2.2013
Forma zatrudnienia: praca sezonowa, praca na wakacje
Stanowisko: sprzedaz lodow
Miejsce zatrudnienia: Lodziarnia
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia
Prawo jazdy:
Języki obce: niemiecki
Obsługa komputera:
Uwagi: Szukam dziewczyny do pracy w lodziarni. Wymagana znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym. Oczekujemy od osoby punktualnosci, solidnosci, uprzejmosci, checi do pracy, itd. Czekamy na przysylanie ofert (nie musi byc CV) mile widziane zdjecie i pare informacji o sobie(Co do tej pory robilas...)
Pracodawca: Refik Peci
Kontakt: Agnieszka Bogaczyk
Telefon: 00491746662857
Email: aga-bp@hotmail.com
Adres internetowy:«« wstecz   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   wiecej »»
DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA