Powrót do strony głównej


SZUKASZ PRACY?


Jeżeli poszukujesz zatrudnienia to wprowadź swoje dane do serwisu WWW.SZUKAMYPRACY.PL.

Na podstawie wypełnione przez Ciebie ankiety on-line nasz system informatyczny stworzy Twoją KANDYDATURĘ, która zostanie umieszczona w banku kadr.
To będzie Twoje indywidualne podanie o pracę w internecie - Twoja własna strona WWW. Zobacz przykład >>>

Do dyspozycji pracodawców przygotowaliśmy innowacyjny system wyszukiwania oparty na kodach pocztowych, który najwyżej lokalizuje podania kandydatów zamieszkałych w pobliżu siedziby pracodawcy.

zobacz jakie to proste: http://www.szukamypracy.pl/wyszukiwarka.php?szukaj=proste


Dzięki serwisowi WWW.SZUKAMYPRACY.PL pracodawca otrzymuje informację o Tobie, która jest zawsze aktualna. Wszelkie wprowadzane przez Ciebie zmiany i aktualizacje stają się natychmiast dostępne dla każdego, kto zna adres Twojego CV. Zachęcamy do korzystania z tych możliwości przy wysyłaniu podań o pracę drogą elektroniczną i zapisywaniu się do serwisów ogłoszeniowych i innych banków kadr w internecie. Po zalogowaniu się i wybraniu opcji PODGLĄD TWOJEJ KANDYDATURY adres (link do Twojego CV) ukaże się w pasku przeglądarki (tam gdzie w tej chwili widnieje: http://www.szukamypracy.pl/jak_to_dziala.php ).

Taki link można bardzo łatwo przesyłać pocztą elektroniczną - wystarczy tylko w treści listu wpisać np. http://www.szukamypracy.pl/cv.php?numer=1701.

Poświęcając czas na wypełnienie ankiety zwiększysz swoje szanse na znalezienie pracy teraz i w przyszłości!! Korzystanie z naszego serwisu jest bezpłatne.SZUKASZ PRACOWNIKA?


Jeżeli jesteś pracodawcą i potrzebujesz pracownika to po prostu korzystaj z naszego serwisu. To wszystko!

Możesz kontaktować się ze wszystkimi kandydatami, którzy Cię interesują. Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiednich pracowników (pomoże Ci w tym wyszukiwarka oferująca proste lub bardziej szczegółowe kryteria wyszukiwania). Będziesz także mógł zostawić u nas ofertę pracy. Korzystanie z bazy CV w naszym serwisie nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do niczego.

Dla pracodawców zainteresowanych szybkim dotarciem do większej liczby wstępnie wyselekcjonowanych kandydatów udostępniamy usługę 'Mailing' - pozwalającą na grupowe rozsyłanie ofert pracy. Jest to usługa płatna (PremiumSMS) ze względu na ochronę prywatności użytkowników.

DO GÓRY | STRONA GŁÓWNA